Kultúrmacska Kávézó Veszprém

cukrászda, kávézó - kávéház, teázó - teaház
Kultúrmacska Kávézó Veszprém
Kultúrmacska Kávézó VeszprémKultúrmacska Kávézó Veszprém
Kultúrmacska Kávézó VeszprémKultúrmacska Kávézó Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kultúrmacska Kávézó Veszprém vélemények

Kiváló 2020. március 7.gyerekekkel járt itt
Hirtelen indíttatásból hívtuk fel a már jól ismert számot, hiszen itt fontos az asztal. Nagyobb élet a külső helyiségben van. Itt vannak a cicák, szinte kivétel nélkül. Belül viszont meghittebb a hangulat. Itt elbújhatsz a pároddal a világ elől. Kávé, koktél, sütemény, na és persze a hangulat most is nagyon rendben volt. Köszönünk mindent a tulajdonos "két Tominak"! Hamarosan újra jövünk.
Kultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - Étel/italKultúrmacska Kávézó Veszprém - Étel/italKultúrmacska Kávézó Veszprém - Étel/italKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - Étel/italKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - Étel/italKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - Étel/italKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - Étel/italKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - Külső képKultúrmacska Kávézó Veszprém - Egyéb
Szörnyű 2019. február 15.gyerekekkel járt itt
Kislányommal szerettünk volna betérni oda kerékpározásból hazafelé. Imádjuk a cicákat, nekünk is van, és tudatos állattartók vagyunk. 7 éves a kislányom és közölték velünk, hogy az a szabály, hogy 8éves kor felett tartózkodhatnak ott gyermekek. Eljöttünk, megértettük. Több szülő ismerősünk is mesélte, hogy kisebb gyermeke nem mehet még be a kávézóba.
Kiváló 2018. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Két éves lett Jack a veszprémi Kultúrmacska kávézó maine coon kandúr cicája. Ma minden figyelem őreá szegeződik. Így történik ez minden esetben, mikor a hét fajtatiszta cica valamelyike jubileumi naphoz érkezik. Jack-fagyikehely, Auguszta-torta, Baileys-es kávé, stb teszik nekünk is ünnepélyessé a napot. Kattognak a fényképezőgépek és most is nagyon jól érezzük magunkat.
Kiváló 2018. július 23.a párjával járt itt
a macskák miatt látogattuk meg a kávézót, annak ellenére, hogy nekünk is van 6. Érdekességképpen családi házban van az intézmény, holott én valahogy a belvárosi panelban képzeltem el. Nem! Családi házban van a kávézó. Beléptünkkor le kell venni a cipőt, vagy cipővédő lábzsákot kell felvenni. Éppen "oktatás" történt.
Kultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - EgyébKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - Egyéb
Kiváló 2018. január 12.gyerekekkel járt itt
Tudatosan kerestük fel a kávézót a cicák miatt. Többször meglátogattuk már, de minden alkalommal tisztaság és kedves kiszolgálásban illetve beszélgetésben volt részünk. Ajánlani tudom a cica kedvelőknek és bárkinek, akik egy különleges élményre vágynak! A cicák fantasztikusak, nekem Voldemort a kedvencem!!!
Kultúrmacska Kávézó Veszprém - BelsőKultúrmacska Kávézó Veszprém - Belső
Kiváló 2017. augusztus 5.családjával járt itt
Véletlenül találtunk rá erre a kellemes kávézóra. Belépéskor kedvesen megkérdezték,hogy jártunk-e már itt és ismerjük-e a szabályokat! Alig vártuk,hogy megismerkedjünk a lakókkal is! A 7 macska ellenére tisztaság van,az alom elszeparálva található,nincs szag,igazán békés,hangulatos hely,ahol könnyen feltöltődik az ember.
Kiváló 2017. július 14.családjával járt itt
Újra meglátogattuk Veszprémben a Kultúrmacska nevű macskás kávézót. Időközben tulajdonosváltáson esett át az egység, így joggal aggódtunk a színvonal alakulása miatt. Hála az égnek nem kellett volna ennyire aggódnunk, hiszen az új team (a két Tamás) szinte folyamatos szinten tartással folytatja a tradíciót.
Kiváló 2017. június 19.a párjával járt itt
Igen ez valóban az! Egy hely, ahol nem kínozzák az állatokat. Ahol jó dolguk van, és a napi kávé közben felüdülés köztük lenni. Maga a kávézó alapból hangulatos és tetszetős, macskák nélkül is. Kisgyerek kitiltva, ezért hatalmas pacsi a tulajoknak. A sok szabály és felügyelet miatt van jó dolguk a macsekoknak, azonban kicsit ez is rombolja a hangulatot. Úgy érzed, mintha múzeumba lennél, nézzed, de ne érj hozzá.
Kiváló 2016. május 11.a párjával járt itt
Az "Itt jártam"-on olvastam erről a kávézóról és tudatosan kerestük fel, bár nem vagyunk catfan-ok (csak 2+1 cicánk van és 1+1 kutyánk). Nagyon becsülöm a bátor, vállalkozó emberek erejét és kitartását, így itt is. Nagyon kellemes hely, tetszik a cicák védelme az emberek ellen (kézfertőtlenítés és cipővédő használata) és az egész milliő.
Kiváló 2016. március 31.gyerekekkel járt itt
Egy vállalkozó kedvű házaspár olyat talált ki, ami vidéki viszonylatban még nem volt. MACSKÁS KÁVÉZÓ. Hat fajtatiszta cicát tartanak, akik tűrik a vendégsereget, szerettetik magukat, vagy éppen alszanak. Többször beszélgettünk a tulajdonossal és nagy odaadással mesél a takarításról, az orvosi ellátásról, vagy a cicák éjszakai életéről.