Oliva Hotel és Étterem Veszprém

étterem, szálláshely étterme
Oliva Hotel és Étterem Veszprém
Oliva Hotel és Étterem VeszprémOliva Hotel és Étterem Veszprém
Oliva Hotel és Étterem VeszprémOliva Hotel és Étterem Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Oliva Hotel és Étterem Veszprém vélemények

Kiváló 2018. november 11.gyerekekkel járt itt
Születésnapi ebédre foglaltunk egy asztalt az Oliva étterembe. Habár kívül sokkal hangulatosabb szokott lenni, most október vége lévén bent élveztük a napot. A leveseket különleges módon tálalják. Akkora óriás sertés bécsit kaptam, hogy becsületemre váljék az elfogyasztása. Hozzá krumplisaláta volt a harmonikus köret.
Oliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - EgyébOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - EgyébOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - EgyébOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - EgyébOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - EgyébOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - BelsőOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - EgyébOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - EgyébOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - EgyébOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. december 24.a párjával járt itt
Amikor megérkeztünk, kedves fogadtatásban volt részünk, az ételek nagyon finomak, az adagok megfelelőek, a hangulat pedig kedvességet árasztó. Nem kellett sokat várnunk a fogásokra, hiszen ottjártunkkor nem volt nagy tömeg és így a felszolgálók is jobban tudtak fókuszálni az egyes asztalokra.
Kiváló 2017. május 8.a párjával járt itt
Kritikusak vagyunk, nah. :) Ez a hely viszont fantasztikus. Vèletlenül,nem tervezve tèrtünk be. Egy másik,neves ètterem zárva volt èpp. Az ètlap letisztult, egyszerű, szűk,èppen megfelelő. A kiszolgálás nagyon gyors,mosolygós,kedves,hozzáèrtő pincèrekkel. Az ètelek pedig. . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. január 11.barátokkal járt itt
Hosszú idő után voltam itt újra barátokkal egy kellemes estét szerettünk volna eltölteni egy finom vacsora mellett. Ebből valamennyire afinom sikerült, de igazán arra se tudtunk figyelni mivel a nem túl nagy termet megtöltötte néhány óbégató surmó, a pincérek is elég sután, széket döntögetve futkostak teljesen érthetetlenül.
Kiváló 2016. május 9.családjával járt itt
Újra Veszprémben jártunk és újra az Olivában étkeztünk. Nagyon szép idő volt és a gyönyörű zárt kertben a hűs fedél alatt költöttük el ebédüket. Ilyen figyelmes kiszolgálásban ritkán van része az embernek. Ottlétünk alatt többször is megkérdezte kedvenc felszolgálunk Erik, hogy nem szenvedünk-e valamiben hiányt.
Kiváló 2015. szeptember 20.a párjával járt itt
Épp a hetekben sóhajtoztam azon, hogy vajon találok - e olyan éttermet, ahol nem csak az étellel leszek elégedett, hanem a kiszolgálással. Veszprémi pihenésünk alatt ezt megtaláltam. Kutyás család vagyunk. Az ebet nem csak, hogy szívesen látták, de azonnal kapott egy kutyatálat tele friss vízzel, és minden pincér nagyon barátságos volt vele.
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 59 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 15.a párjával járt itt
Étterem-felfedező túráink során sokszor fellelkesülünk: végre egy jó hely, isteni, különleges, emlékezetes ízekkel! Aztán a visszatérés csalódás. . . mert vagy a kiszolgálás/tálalás nem olyan, vagy az ízek halványultak, és a "hoppá, ez mennyei" érzés elmarad. . . Az Olivában az állandóságot szeretem a legjobban.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 115 hasznos szavazat
Kiváló 2014. szeptember 22., üzleti partnerrel járt itt
Enni ugyanis mindenhol lehet,de a gasztronómiának ennél többről kell szólnia, egyfajta gesamtkunst-élményt kell adnia. Itt az Olivában én ezt érzem: a design,a személyzet,a kiszolgálás,az ételek - kongruens,harmónikus egységet képeznek. Ezért térek be hozzájuk mindig,amikor arra járok. Így történt ez most is,amikor egy munkaebédet ide szerveztem. Meg is köttetett az üzlet,plusz szereztem egy újabb hívet az Olivának!
Kiváló 2014. augusztus 7. járt itt
Többször jártam már az étteremben, de nem volt még rossz tapasztalatom. mind a pincérek, mind a szellem, mind az ételek abszolút toppon vannak. Sajnos a borválaszték mindig a pincérekre marad, mert mire idáig jutunk, már beszélni sem tudunk. Persze Ők tökéletesen tudják, hogy mi illik az ételeinkhez, de a desszert már legtöbbször nem fér belénk. Mindig ünnep, ha eljutunk.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2013. december 28.családjával járt itt
A 60. 000 lakosú Veszprém jól áll átlag feletti éttermekkel, akkor is, ha csak azokat nézzük, melyek bekerültek az országos gasztronómiai köztudatba. A Villa Medici az ínyenc élvonalban van régóta, évek óta a jobbak között emlegetik az Olívát, s egyre többet hallani a Chiantiról is.
Oliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső képOliva Hotel és Étterem Veszprém - Étel/italOliva Hotel és Étterem Veszprém - Külső kép
Oliva Hotel és Étterem Veszprém a térképen
8200 VeszprémBuhim u. 14-16