Sport Pub Veszprém

kocsma, pub
Sport Pub Veszprém
Sport Pub VeszprémSport Pub Veszprém
Sport Pub VeszprémSport Pub Veszprém

Hotel Historia Malomkert Veszprém - Augusztus 20.
Augusztus 20.
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Sport Pub Veszprém vélemények

Átlagos 2021. március 22.barátokkal járt itt
Augusztusban volt alkalmam Veszprémben járni és úgy gondoltuk hogy eszünk is valamit mivel éhesek voltunk. Ismerős ajánlására ide jöttünk. Egy amolyan kocsmaszerű kisvendéglő ez. Nem a legpuccosabb és legnépszerűbb hely de nem is így hirdeti magát. Abban a pillanatban talán csak 1 társaság volt még rajtunk kívül.
Szörnyű 2019. január 23.barátokkal járt itt
Szódával elmegy... mit a cimbe is szerepel. Vagyis az a rossz bof smit adnak. Flegma szemelyzet, rossz minoseg. Hambi? Piacos lakokocsibol atslakitott konyhasra sem hasonlit . Olcso ketchup... (kb mint a vodros yes) velos? Hagymad paprika vslamivel. [moderálva - a szerk.]... higenia? Ki is az?
Átlagos 2016. augusztus 3.barátokkal járt itt
A világhálón parádés étlappal mutatja be magát a veszprémi Sport pub. Óriási pizzaválaszték, különleges ételek, baráti árak. Barátaimmal meg is terveztük, hogy meglátogatjuk. Betértünk, és onnét kezdve minden megváltozott. Rideg, koszos, elhagyatott hely. Leültünk és vártuk a felszolgálót.
Sport Pub Veszprém - Külső képSport Pub Veszprém - Étel/italSport Pub Veszprém - Étel/italSport Pub Veszprém - Étel/italSport Pub Veszprém - Étel/italSport Pub Veszprém - Étel/italSport Pub Veszprém - BelsőSport Pub Veszprém - Külső képSport Pub Veszprém - BelsőSport Pub Veszprém - Étel/ital