Bock Óbor Étterem Villány

a 37 villányi étterem közül
borház, étterem, borpince, szálláshely étterme
Bock Óbor Étterem Villány
Bock Óbor Étterem VillányBock Óbor Étterem Villány
Bock Óbor Étterem VillányBock Óbor Étterem Villány

Bock Óbor Étterem Villány bemutatkozása

Az éttermünk 2003-ban nyitotta meg kapuit, amely rusztikus, provance-i stílussal, valamint a pincészet remekeivel várja a kulináris élvezetek iránt érdeklődőket. Ideális helyszín családi rendezvények, baráti összejövetelek, romantikus borvacsorák számára.

Gere ArteVino Apartman Villány - Karácsony
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Bock Óbor Étterem Villány vélemények

Kiváló 2023. szeptember 23.a párjával járt itt
1 éjszakát töltöttünk a hotelben, a pincelátogatás után vacsoráztunk a teraszon. Nagyon igényesen kialakított, figyelmesek a pincérek, az ételek gusztusosan vannak elkészítve és finomak. Az üveg bor végig jégen volt tárolva az asztalunknál. Ár-érték arányban megérte a vacsora.
Bock Óbor Étterem Villány - Egyéb
Kiváló 2022. június 18.családjával járt itt
A hely hangulatos, barátságos.. A pincér is profi volt, az ajánlott borok szuperek. Az étel is nagyon finom volt. A többiről nem a hely, hanem a szálló vendégek tehetnek... mert nem igazán szerencsés este nyolc, kilenc után karon ülő gyerekkel leülni, aki nyűgös....Két német család volt a "tettes"...
Kiváló 2020. szeptember 29.barátokkal járt itt
Már 2x jártunk a hotelben családdal, barátokkal. Az ételek fenomenálisak, a borok kiválóak! Pincelátogatás nagyon érdekes volt, a borkóstoló pedig igazi élmény. A pince és a hotel is szép tiszta. A személyzet kedves, figyelmes. Mindenkinek csak ajánlani tudom a hotelt is, de főleg az éttermet és a borokat! Mi még biztosan visszatérünk, másnak is ajánlom!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. március 23.a párjával járt itt
Nehezen sikerült szállást foglalni. Már évek óta küszültem ide, de mindig teltház volt a kiszemelt időponton. Most jóval előbb sikerült szállást foglalnom a Hotelbe és így eljutottam egy remek borkóstolós vacsorára is az Óbor étterembe. Felejthetetlen lett az impresszió és azóta is visszavágyó érzés kerít hatalmába.
Bock Óbor Étterem Villány - Étel/italBock Óbor Étterem Villány - Étel/italBock Óbor Étterem Villány - Étel/italBock Óbor Étterem Villány - Étel/italBock Óbor Étterem Villány - Étel/ital
Kiváló 2017. május 18.családjával járt itt
Èdesanyàmmal mentem az ètterembe születèsnapja alkalmàbòl. Kivàlò vàlasztàs volt. Kèrtem meglepetèst szülinapra. Olyan szuper èdessèget kaptunk, olyan tálalàssal, hogy mindkettőnk szava elállt. Az ètelekről nem is beszèlve! ! ! A legkivàlòbb hely! !
Bock Óbor Étterem Villány - EgyébBock Óbor Étterem Villány - Étel/ital
Kiváló 2016. május 18.barátokkal járt itt
Már régóta szerettem volna ellátogatni Villányba, a tipikusnak mondható magyar falucskába, mely országunk egyik legjelentősebb borvidékének szívében helyezkedik el. A hőségben a híres Bock Étterembe is elbarangoltunk, ahol a kiváló ételek és italok fogyasztása mellett a borospincét is megtekinthettük.
Kiváló 2015. április 21.barátokkal járt itt
Fantasztikus, fantasztikus, fantasztikus! Elsőre ez jut az eszembe! Villányi látogatásunkkor nem hagyhattuk ki a híres Bock vendégszeretetet és nem csalódtunk! Sőt! Az exkluzív környezetben kicsit egyszerűbb emberként is úgy bántak velünk mint az urakkal. Isteni borokat kóstoltunk, felejthetetlen! És a mellé kínált finomság. .
Kiváló 2015. április 3.barátokkal járt itt
Bock József neve Gere Attiláé mellett a legismertebb a magyar vörösborrajongók körében. A borász 2004 táján öregbítette nevét a Bock bisztróval, mely Bíró Lajosnak köszönhetően máig fényesen ragyogó csillag a magyar gasztronómia egén. A bisztró azóta még több egységgel szaporodott.
Bock Óbor Étterem Villány - Étel/italBock Óbor Étterem Villány - Étel/italBock Óbor Étterem Villány - Belső
Kiváló 2014. október 28.barátokkal járt itt
Baráti társasággal jártunk itt. Fantasztikus a kiszolgálás, az ételeket csak dicsérni lehet. mi pécsiek vagyunk, közel van a hely, de bárhonnan ajánlom ide elutazni. A pincelátogatás is nagy élmény, egy kozépkori hangulat átélésével vetekszik. A végén a finom borok és ételek utén az állomásra is kifuvaroztak minket. Vendéglátás magasfokon. Biztos hod ezt meg fogjuk még ismételni máskor is.
Kiváló 2013. szeptember 28.a párjával járt itt
Férjem születésnapját töltöttük Villányban. Bockéknál szálltunk meg és ebben az étteremben rendeltem meg a borvacsorát plusz meglepetésként szülinapi tortát. A vacsora nagyon finom volt,bár olyan mennyiségben ,ami meghaladta képességeinket. Több fogással kellett volna megbirkóznunk és persze a hozzávaló borokkal.
Bock Óbor Étterem Villány a térképen
7773 VillányBatthyány u. 15.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • fix áras • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V