Halasi Panzió Villány

Halasi Panzió Villány
Halasi Panzió VillányHalasi Panzió Villány
Halasi Panzió VillányHalasi Panzió Villány

Halasi Panzió Villány bemutatkozása

Egyedi kialakítású szobákkal, a villányi borvidék szívében várja vendégeit a Halasi Panzió & Pincészet. Színes kikapcsolódási lehetőségek sora várja az ide látogatókat: termálfürdő, bortúra, horgászat és vadászat egyaránt szerepel a programlistán.

3Szolgáltatás
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Halasi Panzió Villány vélemények

Kiváló 2019. július 13.családjával járt itt
Életem talán leggyönyörűbb szálláshelye volt a Halasi panzió Villányban. A paraszti kultúra találkozása a nagypolgári igényességgel. Lényegében leírhatatlan, nézze inkább meg mindenki a fotókat, bár az sem az igazi, el kell menni, ki kell próbálni. Az árak nem alacsonyak, de értékarányosak.
Halasi Panzió Villány - SzobákHalasi Panzió Villány - VendéglátásHalasi Panzió Villány - VendéglátásHalasi Panzió Villány - VendéglátásHalasi Panzió Villány - Külső képHalasi Panzió Villány - Külső képHalasi Panzió Villány - Külső képHalasi Panzió Villány - KörnyékHalasi Panzió Villány - SzobákHalasi Panzió Villány - KörnyékHalasi Panzió Villány - SzobákHalasi Panzió Villány - BelsőHalasi Panzió Villány - SzobákHalasi Panzió Villány - BelsőHalasi Panzió Villány - SzobákHalasi Panzió Villány - Egyéb
Kiváló 2015. szeptember 27.a párjával járt itt
a férjem 40. születésnapját ünnepeltük itt Villányban, a Halasi panzióban! Egy gyönyörűszép, ízléses, nagyon drágán berendezett panzió igényeseknek. fantasztikus szobák, a panzió éttermének berendezése szerintem gyönyörűszép, csodálatos kerthelységgel is rendelkeznek. A panzió a legjobb helyen, a központban helyezkedik el.