Polgár Pince Panzió Villány

Polgár Pince Panzió Villány
Polgár Pince Panzió VillányPolgár Pince Panzió Villány
Polgár Pince Panzió VillányPolgár Pince Panzió Villány

Polgár Pince Panzió Villány bemutatkozása

Szeretettel várjuk Villányban az ódon hangulatú pincénkben, a családias hangulatú, mediterrán panziónkba távol a városok, a főutcák zajától, hogy feltöltődjön, hogy felfrissüljön, hogy új barátokra leljen, hogy az elfelejtetett ízekkel ismerkedjen. Ígérjük, Mi és kollégáink mindent elkövetünk, hogy ez így legyen!

Gere ArteVino Apartman Villány - Karácsony
Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Polgár Pince Panzió Villány vélemények

2022. augusztus 17.a párjával járt itt
Csendes, kényelmes szoba. A reggeli finom, de mivel telt ház volt voltak kisebb fennakadások amit a személyzet lassan reagált le.
Kiváló 2016. február 6.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk párommal a pincészetben, a pincelátogatást maga a tulajdonos vezette. Első perctől kezdve úgy kezelt minket, mintha évtizedek óta ismertük volna egymást, nagyon közvetlen, jó humorú, élvezetes beszélgetőtárs volt. Az ételek nagyon finomak voltak, a bor természetesen szintén, a személyzetért pedig sokan irigyelhetnék a tulajdonost.
Kiváló 2015. április 21.barátokkal járt itt
Villányi látogatásunk második állomása volt a Polgár pince bejárása. Isteni kalauzunk volt, rendkívül bőkezű kóstoltatónk, igazi élmény volt. Imádtam a bor, a szőlő iránti tiszteletet és alázatot, az egész egy különleges világ. Ha lehetőségünk lesz, újra ellátogatunk erre a nagyszerű helyre!
Kiváló 2013. szeptember 28.a párjával járt itt
Márciusban voltunk egy hétvégén Villányban. A kínálatból most a Polgár Panziót választottuk. Egy pohár üdvözlő borral vártak minket (is). Lehetőség volt pincelátogatásra,ahol szimpatikus borász kalauzolta a csoportot,ismét kóstolás. Este borvacsorára mentünk az éttermükbe,ahol emlékezetes estét töltöttünk.