Fülemüle Csárda Villánykövesd

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Fülemüle Csárda Villánykövesd vélemények

Kiváló 2023. szeptember 29.a párjával járt itt
A párommal érkeztünk vacsorára, halaszlét ettünk. Nagyon rég ettem már ilyen finomat. A kiszolgálás gyors, nagyon kedvesek.
Kiváló 2020. január 26.a párjával járt itt
Ismerősök ajánlása alapján először, de minden bizonnyal nem utoljára jártunk a csárdában. Igényes környezet, kellemes zene és figyelmes személyzet fogadott bennünket. Az ételek finomak voltak, az adagok nagyok. Nagyon jól éreztük magunkat. Aki egy nem mindennapos helyen szeretne finomat enni, ráadásul szereti a svábos ételeket, annak csak ajánlani tudom.
Átlagos 2019. november 19., üzleti partnerrel járt itt
Üzleti ebédre mentünk 4-en, mert ajánlották a helyet, de lehet, hogy nem volt a legjobb választás. 10 percet vártunk amig a pincér elöször odajött. és újabb 10 percet amig az italokat kihozta és felvette a rendelést. A levest közös tálban hozta ki, anélkül, hogy megkérdezett volna minket, ami egy családi ebédnél természetes, de egy üzleti ebédnél kényelmetlen.
Kiváló 2019. szeptember 28.a párjával járt itt
Remek ételek, figyelmes kiszolgálás, nagyon jó ár/érték arány! Nagyon jól éreztük magunkat. Finomakat ettünk, ittunk. Csak ajánlani tudom, és fogom is.
Kiváló 2018. november 15.gyerekekkel járt itt
Aki, egy nem mindennapi helyre szeretne ellátogatni, egy jót enni és kellemesen érezni magát, ajánlom.
Mi 8 fős társaság voltunk, kicsi gyerekekkel és 90 éves dédivel, mindenki meg volt elégedve az a kiszolgálással, a tisztasággal, az ételek minőségével, mennyiségével, ízével és a hangulattal is. Figyelmesek, gyorsak.
Kellemesen éreztük magunkat. Köszönjük.
Fülemüle Csárda Villánykövesd - Belső
Kiváló 2017. szeptember 23.a párjával járt itt
Minden évben legalább kétszer ellátogatunk Villányba és program része hogy itt eszünk! Nagyon sokféle ételt kipróbáltunk már és minden alkalommal finomak és bőségesek voltak! A kiszolgálás nagyon figyelmes és elég gyors. Az árak megfelelőek. Remek borok közül válogathatunk Csak ajánlani tudom Mindenkinek! :) Itt ettünk először nyers tárkonyt a libatepertő mellé,azóta otthon is.
Kiváló 2017. szeptember 11.a párjával járt itt
Harkányban nyaraltunk és ott ajánlották nekünk ezt a kellemes helyet. Vacsorázni mentünk, majdnem telt ház volt, épp volt még nekünk két szabad hely. A pincérek kedvesek és gyorsak voltak. Halászlét rendeltünk és frissen sütött ropogós kenyeret is kaptunk hozzá, ami egyszerűen fenomenális volt! Az étterem nagyon szép és hangulatos.
Fülemüle Csárda Villánykövesd - BelsőFülemüle Csárda Villánykövesd - BelsőFülemüle Csárda Villánykövesd - BelsőFülemüle Csárda Villánykövesd - BelsőFülemüle Csárda Villánykövesd - Külső kép
Gyenge 2017. július 4.a párjával járt itt
Annak ellenére, hogy az étterem tisztának látszik, az egész ebéd alatt hajkurásztuk a legyeket, a klíma 26 fokra volt állítva, és az idősebb felszolgálónak piszkos volt a körme. Az ételek finomak, szerintem az adaggal sincs baj, bár hasonló árkategóriában ettünk tisztább, szebb helyen is nagyon finomat.
Kiváló 2016. október 5.családjával járt itt
Eddig kétszer jártunk itt, családdal. Közös vélemény alapján megállapítottuk, hogy ez a legjobb csárda ahol eddig jártunk. Minden étellel tökéletesen elégedettek voltunk, a pincérek nagyon profik voltak, az ételt gyorsan megkaptuk. Az adagok nagyok, árakkal egyáltalán nincsenek "elszállva". Nagyon kellemes hangulatú hely, csak ajánlani tudom mindenkinek aki arra jár.
Fülemüle Csárda Villánykövesd - Étel/ital
Kiváló 2016. július 30.a párjával járt itt
A Siklósi várban egy kedves Hölgy ajánlotta az éttermet, Köszönjük! Az étterem abszolút megfelelt a magas elvárásainknak. :) Gondolkodtunk, együnk-e vacsorát. . de ez volt az utolsó esténk és szerettük volna kipróbálni az éttermet. Csak egy könnyű vacsira. . mikor megláttuk a gulyást "gazdagon zöldségekkel" felcsillant a szemünk.