Étkek Háza (Palotaház) Visegrád

2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Étkek Háza (Palotaház) Visegrád vélemények

Kiváló 2022. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Kiránduláson nagyon megéhezve tértünk be az étterembe. Előny volt, hogy nem kell várni az elkészítésre. A kiszolgálás gyors. Az adagok bőségesek. Egy főétel kb 3100-3400 Ft. A grillezett fogasfilé és a szarvaspörkölt is nagyon ízletes volt. A fiúk a túrós palacsintáról áradoztak. A házi szörp és limonádé is nagyon finom.
Kiváló 2019. augusztus 17.a párjával járt itt
Engem nem zavar, hogy önkiszolgáló meg tetszett is. Az adag az rendben volt (leves és második) desszertet már nem bírtam volna enni. Kellemes nyugodt hely. Jól éreztük magunkat.
2019. július 9.gyerekekkel járt itt
Évek óta ide jövünk enni, ha a környékre látogatunk. A drágulás észrevehető, majdnem éttermi árat kérnek ahhoz képest hogy nem olyan jellegű hely. Az ételek finomak, ha levest és főételt is eszünk, elég a féladag mindenből. Viszont négyen féladagokért kávéval, üdítővel (2 leves, 4 főétel) 12 ezer Forintot fizettünk, ami érezhetően több, mint tavaly.
2018. szeptember 23., csoporttal járt itt
Hajókirándulásunk úticélja ez az étterem volt. Eddig még nem jártunk itt. A külső és a berendezés szép, de ahhoz képest, hogy önkiszolgáló jellegú nagyon drága. A minőség sem a legmegfelelőbbb, mert a héjában főtt burgonya nem mindegyik volt puha. A rizs köret régi, száraz volt. A sütemények is csak külsőleg voltak kifogástalanok. Sajnos Visegrádon nem ilyen éttermekhez voltunk hozzászokva.
Étkek Háza (Palotaház) Visegrád - BelsőÉtkek Háza (Palotaház) Visegrád - BelsőÉtkek Háza (Palotaház) Visegrád - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. szeptember 18.gyerekekkel járt itt
Többször ebédeltünk már ezen helyen, de 2018-ra meglepően drágák lettek az ételek, és az ízekkel is volt némi kifogásunk. A levesek isteniek, de a gombapöri túl paprikás, zsíros, a vadas sem ízlett most annyira, nagyon erőteljesen cukros volt, nem a zöldségek ízét lehetett kiérezni, viszont a frissen készült ételek finomak voltak, és a vargabéles is isteni.
Szörnyű 2016. augusztus 29.a párjával járt itt
A párommal tértünk be az étterembe, ami kívülről nagyon hangulatosnak tűnt. A párom vaddisznópörköltöt kért, ami hideg volt és meg kellett melegíttetni, én valami könnyűre vágytam, fűszeres csirkecsíkokat kértem zöldségekkel, de közölték, hogy az elfogyott. Elég érdekes, hogy körülbelül csak 10 féle étel közül lehet választani és ebből sincs mindegyik.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. július 16.a párjával járt itt
Nagyon éhesen, egy esztergomi túra után délután 4-kor tértünk be az étterembe. Gyorsan helyet foglaltunk és ebéd előtt még elolvastam az értékeléseket. Nem örültem a negatív dolgoknak, de kiváncsi voltam, mert nagyon hívogató volt a neve. Mi nagyon elégedettek voltunk mindennel.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. május 24.a párjával járt itt
Túrázástól megfáradtan, éhesen kerestünk éttermet. Mivel önkiszolgáló, gondoltuk nem kell várni az étel elkészítésére, ezért választottuk ezt a helyet. A hangulata jó,kellemes környezetet teremt a berendezése. Az ár-érték aránnyal nem voltunk ugyan megelégedve, az önkiszolgáló mivoltához képest elég drágának bizonyult.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
2015. július 15.családjával járt itt
Hajókiránduláson voltunk Visegrádon, és mindenhol ezt az éttermet hirdették . Kíváncsiak lettünk, beültünk . Nem mondom, hogy megbántuk, de ahhoz , hogy önkiszolgáló, egy kicsit drága , 2-2400 Ft között van egy adag étel . Kissé szegényes a választék . A hely nagyon tetszett, finom volt az ebéd .
Étkek Háza (Palotaház) Visegrád - Külső képÉtkek Háza (Palotaház) Visegrád - Külső képÉtkek Háza (Palotaház) Visegrád - Étel/italÉtkek Háza (Palotaház) Visegrád - Külső kép