Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád
Ördögmalom Erdei Étterem VisegrádÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád
Ördögmalom Erdei Étterem VisegrádÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád bemutatkozása

Erdei éttermünk igazi újdonság az Apátkúti-völgyben.
2011 tavaszán nyitottuk meg, hogy elsősorban pisztráng- és vadétel-különlegességeikkel büszkélkedve elkápráztassuk a megfáradt turistákat, bicikliseket - megfizethető áron.
A szokásos éttermi ételek mellett gondoltunk a vegetáriánusokra is, hiszen a séf az erdei gombák legkülönfélébb elkészítési módjainak úgyszintén mestere!

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád vélemények

Kiváló 2022. augusztus 16.barátokkal járt itt
Megérkezvén Visegrádra még nem lehetett elfoglalni a szobánkat a szálláson, így a közeli erdő felé vettük gyalogosan az irányt, elsétáltunk az Apátkóti-völgyben az Ördögmalom vízesésig. A játszótér mellett láttuk meg az éttermet, ahová már akkor is szívesen betértünk volna, de akkora tömeg volt, hogy tele volt minden asztal a benti részben és a teraszokon is, és még további emberek álltak sorba a felszabaduló asztalokra várva.
Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - EgyébÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - Egyéb
Gyenge 2022. június 6.családjával járt itt
Még a vírus előtt voltunk itt.
Tárkonyos ragulevest, hagymakrém levest,és Sült szarvas burgonyakrokettel ettünk.
Akkor kiváló ízletes volt.
Mai nap ugyanezt fogyasztottuk. Hatalmas csalódás volt semmi íze nem volt egyik ételnek sem.Nem ajánlom senkinek én sem térek vissza többé.
2021. szeptember 8.egyedül járt itt
Az étterem szép helyen van az étel amit ettem finom volt és megfelelően volt
elkészítve! Viszont a végén mikor a fizetésre került a sor észrevettem, hogy 400Ft-al többet
számoltak mint ami az étlapon szerepelt! Azt a választ kaptam, hogy szervízdíjat számoltak hozzá, viszont
erről nem tájékoztattak amikor a rendelést leadtam!
Kiváló 2019. július 2.a párjával járt itt
Egy kis séta az erdőben. Csobogó patak, ficánkoló halacskák a tóban. Ügyetlenkedő pecások, vergődő pisztrángok a damilon. Mire az étteremhez érünk kellemesen elfáradunk. Hűsölünk a környezetbe símúló padokon az asztaloknál. Gyorsan kiszolgálnak. A pisztráng olyan finom mint tavaly, meg tavaly előtt . . .
Kiváló 2019. január 24.a párjával járt itt
Nagyon kellemes az erdo melyen elhelyezkedo kis etterem. Eppen vadhajtas idejen erkeztunk, amely nalam meg nagyobb szintre emelte az elmenyt. Ket pillantas es mar elottunk volt a megrendelt fogás. Kedves, csaladias hangulat jellemezte a helyet, a berendezes pedig vadaszhaz jelleget adta. Ajanlom mindekinek, aki szeretne az erdo melyen, emberektol tavol szeretne egy nagyon jot enni. A ket hazimacsek pedig csak hab volt a tortan.
Kiváló 2018. október 12.barátokkal járt itt
A Visegrádi vár "bevétele előtt, vagy után" szuper ételeket lehet itt enni, de persze mi természetesen pisztrángot ettünk. Egyszerű hely- oda való az erdőbe, de kedves, mosolygós fiatalok üzemeltetik. Azért a befejezéskor kapott túrógombot is muszáj dicsérni.
2018. július 25.a párjával járt itt
Nyaralás Visegrádon. . . Nem ismertük ezt az éttermet. A pisztrángos tavakhoz indultunk és így fedeztük fel az erdő közepén . Mivel vad és pisztráng a specialitásuk, sőt van halfüstölő is az udvaron, mellettük döntöttük. A füvészkert szomszédságában az erdő közepén, tiszta levegőn. . . gyönyörű hely.
Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád - Étel/italÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - Külső képÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - Külső képÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - Külső képÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - Étel/ital
Kiváló 2017. november 7.a párjával járt itt
Az ígéretemet betartottam, mivel ismét éhes lettem, egy pisztrángra.
Most a füstöltet rendeltem, s nem csalódtam, bár fele volt mint a másik tányéron lévő. Az ízt nem nyomta el a füstölés,így minden, ami a tálon volt, a sült burgonya, saláta egyhamar eltűnt. A nagy tömeg ellenére a felszolgálók gyorsak voltak, s figyelmesen végezték a dolgukat.
Kár, hogy télre bezár.
Kiváló 2017. szeptember 9.családjával járt itt
Szép erdei környezet, kellemes étterem. Pisztrángozni mentünk, így nem volt probléma, hogy hat körül nem volt már szarvas, vaddisznó, desszertek stb. . . de pisztráng volt még :-) és isteni volt :-) baconos és füstölt pisztrángot ettünk, az árban a bőséges köret is benne foglaltatik. Legközelebb korábban megyünk, hogy saját magunk foghassuk ki, amit megeszünk.
Kiváló 2017. augusztus 8.a párjával járt itt
Szombaton délelőtt döntöttük el, hogy ebédre ellátogatunk az étterembe. Foglalni kell, ebből is látszik a hely közkedveltsége. Délután 1 helyett 2-re tudtak asztalt biztosítani, de tényleg minden asztalnál ültek is. Gyors volt a kiszolgálás, az ételek is hamar érkeztek. Nagyon tetszett a környezet, az erdő.
Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád - Étel/italÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - Étel/italÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - Étel/italÖrdögmalom Erdei Étterem Visegrád - Egyéb
Ördögmalom Erdei Étterem Visegrád a térképen
2025 VisegrádApátkúti-völgy
• kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • fix áras • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • Erzsébet-utalvány elfogadás
magyar, nemzetközi, vegetáriánus
halkülönlegességek