Ezüstfenyő Üdülő Visegrád

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád
Ezüstfenyő Üdülő VisegrádEzüstfenyő Üdülő Visegrád
Ezüstfenyő Üdülő VisegrádEzüstfenyő Üdülő Visegrád

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád bemutatkozása

Visegrád és környéke a Dunakanyar legszebb és leglátogatottabb vidéke, amely egyben az ország egyik legnépszerűbb kirándulóhelye. Itt található a nyugodt környezetben fekvő Ezüstfenyő Üdülő, amely már földrajzi fekvésével garantált pihenést ígér.

Az Ezüstfenyő Üdülő legnépszerűbb csomagjai

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
04.12-10.12.
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Ezüstfenyő Üdülő Visegrád vélemények

Kiváló 2023. október 1.a párjával járt itt
45. házassági évfordulónkat is itt töltöttük, most a 49-et és változatlanul figyelmes, segítőkész kiszolgálás, nagyon finom, változatos reggeli és vacsora volt, köszönet a szakácsoknak is. Nyugodt, csendes, tiszta szálláshely. További jó kedvet, mosolyt, vendégszeretetet és jó egészséget kívánunk Horváth úrnak!
2023. július 18.a párjával járt itt
Hiányzott a Wifi, a klíma és a hűtő, de a táj, a kilátás mindent kárpótolt. Gyönyörű hely, kilátás! Ezen belül az Ezüst hotel igen szép portával udvarral, tájolással rendelkezik. Ez mindent kárpótol. A személyzet is segítőkész. Tisztaság, rend van mindenütt. Nincs felesleges luxus, de nem is kell. Ez más kategória.
Kiváló 2023. május 31.barátokkal járt itt
A szálloda Visegrád központi helyén található, mégis nyugodt csendes, pihenésre alkalmas kellemes parkban fekszik. A személyzet - a tulajdonossal együtt rendkívül kedves, barátságos, segítőkész. A reggeli és a vacsora mennyiségben bőséges, minőségben, ízletes, minden igényt kielégítő volt.
Külön figyelembe ajánlom a fagyizójukat.
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánlani tudom.
Kiváló 2022. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
A szálloda Visegrád legjobb helyén, a Királyi Palota mellett, mindenhez közel egy csodás parkban fekszik. Meghitt, otthonos, családias társalgókkal, mi több rendkívül kedves Személyzettel, élükön a Tulajdonossal. Mintha ismerősökhöz mentünk volna, úgy telt az 5 nap.
Kiváló 2022. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Szuper hétvégét töltöttünk el az Üdülő Vendégházában, amely tágas, kényelmes. Kicsit aggódtam, hogy a tetőtér nagyon meleg lesz klíma nélkül a 35 fokos kánikulában, de kellemesen csalódtam. A kicsit keményebb matracnak a párom kifejezetten örült. A relax székekben pedig én üldögéltem szívesen. Wifi van.
Kiváló 2021. szeptember 28.a párjával járt itt
Csendes,nyugodt környezet,távol minden zajforrástól,sűrűn nőtt zöld növényzet által körbevett mesebeli fehér homlokzatú épület, amely az útról kíváncsiskodó nézelődő figyelmét azonnal felkelti,kitűnő alkalmat kínál a kikapcsolódásra. Semmi fölösleges luxus , amely megzavarná a lelki kiegyensúlyozottságot.
Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
Elhelyezkedése kiváló, mert ugyan a főutcán található, de egy hatalmas park közepén, így csendes, nyugodt a környezet, gyalogosan is közel a komp, hajókikötő, városközpont.
A svédasztalos reggeli kínálata vetekszik a többcsillagos szállodák kínálatával.
Kiváló 2021. augusztus 16.a párjával járt itt
Eddigi legjobb szállás ahol voltunk. Tiszta, kényelmes, szép környezet, jó helyen található. Nagyon kedvesek, minden étel kifogástalan volt.
Csak ajánlani tudom.
2021. május 17.gyerekekkel járt itt
A ház elhelyezkedése nagyon jó - gyakorlatilag Visegrád központja és a hajóállomás között kb félúton, a reneszánsz palota tőszomszédságában van. A személyzet (köztük a tulajdonos is! ) nagyon kedvesek, rugalmasak, az egész szálláshely hangulata családias, barátságos. A büfé reggeli/vacsora minősége és mennyisége kiváló, választékra egyszerűbb.
Kiváló 2020. október 26.a párjával járt itt
Mindennel nagyon megvoltunk elégedve, jól éreztük magunkat. A személyzet a kiszolgálás és az ételek különösen kiváló volt. Az időjárás lehetett volna kegyesebb hozzánk, de erről nem az üdülő tehet.
Ezüstfenyő Üdülő Visegrád a térképen
2025 VisegrádFő u. 45.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 2500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • büfé