Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2022. május 29.a párjával járt itt
Magyarország egyik legfestőibb vidékében gyönyörködhetünk a szállodából, és ezen kívül ahogy sok helyen olvasható itt (Dobogókőn) van a Föld szívcsakrája, aminek számos pozitív hatása van egészségünkre. Lehetséges, hogy a szívcsakra miatt, de leginkább a visegrádi szálloda és környezete miatt csodásan éreztük magunkat.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - SzobákSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - EgyébSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - BelsőSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső kép
Kiváló 2022. május 21.a párjával járt itt
Szuper jó hely érdemes volt éljen is,a szállás nagyon jó,fürdőzés lehetőség kiemelkedő csak ajánlani tudom,akár kisgyermekes családoknak ismételten választék tökéletes
Kiváló 2022. március 24.a párjával járt itt
Férjemmel voltunk a szállodwba.Csodwlatos kiláts a Duna kanyarra. Nagyon szép,tiszta szobák.Kedves,segitőkész személyzet.Kiskutyusunkat is fogadta a szálloda,amiért külön köszőnet.Nagyon jól éreztük magunkat szeretnénk még vissza menni.
Kiváló 2022. február 22.kollégákkal járt itt
Elégedett voltam minden szolgáltatással. Szép a környezet, tiszta a hotel, kedves a személyzet és nagyon finoman főznek. Bőséges a svédasztalos reggeli is, a vacsora is. Tényleg minden nagyon remek volt ebben a hotelben, szívesen visszamennék máskor is. Sajnos a wellnessre nem jutott idő (képzésen voltam).
Kiváló 2021. október 22.családjával járt itt
Kétszer voltunk a családommal már a Silvanus Hotelben és minden alkalommal nagyon pozitív csalódás volt. A szálloda elhelyezkedése eszméletlen, pont a Dunakanyarra néző szobánk volt. Az ételek nagyon finomak voltak, a wellness részleg szép tiszta, a dolgozók nagyon kedvesek.
Kiváló 2021. szeptember 8.a párjával járt itt
A szálloda a hegy tetőn található mesés kilátással a Duna kanyarra. Közelében a Fellegvár, ami gyalogosan is gyorsan elérhető, a parkoló szélén lévő lépcsősoron könnyen megközelíthető. A szobánk nem volt túl nagy, az ágy kényelmes. Tisztaság volt mindenhol.
Kiváló 2021. augusztus 12.a párjával járt itt
A Silvanus egyik legfőbb előnye az a páratlan elhelyezkedés, ami akár pihenéshez, akár aktív kikapcsolódáshoz tökéletes körülményeket biztosít. Emellet természetesen a szálloda szolgáltatásai is magas színvonalúak. A wellness részen egyelőre csak a medencéket használtuk, de ezekkel maximálisan meg voltunk elégedve.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2021. június 22.a párjával járt itt
Gyönyörű a panoráma a szobából és az étteremből. Nagyon szép környezetben található a Silvanus Hotel. A szobánk kényelmes volt, a felszolgálók kedvesek, udvariasak voltak, a svédasztalos étkezés pedig kifogástalan. A wellness részleg is elnyerte a tetszésünket, bár a benti medencékben túlságosan párás volt a levegő.
2021. június 17.családjával járt itt
Nagyon csodálatos környezetben található a szálloda,kevés hotel található ilyen természeti szépségben,nagy várakozással indultunk az útnak,kedves fogadtatás vár bennünket,az ott tartózkodásunk alatt végig udvarias,készséges személyzettel találkoztunk,a szálloda számomra kicsit retró,a szobában áporodott illat,(114)amelyet a bekapcsolt légkondicionálóval sem sikerült kiiktatni,ettől függetlenül a szoba tiszta,a fürdőszoba kimondottan újszerü,szép,a szoba tapétán látszik már a lelakottság,a wellness részleg kultúrált,a hétvége közeledtével,ahogy a vendég,a szám nő ,kiderül hogy kevés a férőhely,akár a vízfelület, akár a napozóágy tekintetében,bár a terület adott,de ha a szolgáltatást nem tudom igénybe venni,akkor nem jövök ide wellnessezni,az étterem számomra nem tükrözte azt a színvonalat amelyet elvártam ,a reggeliknél kifogástalan az ellátás a vacsoráknál elég egyhangu és gyenge ízvilág fogadott,összességében én úgy érzem hogy az öt csillagos árak mellett messze nem nyújtja a szálloda az elvárt színvonalat,én úgy gondolom,és sajnos ez látszik ,a pandémia alatt nem kapta meg a hotel a várt karbantartást,gondolom nem csak anyagiak végett (pl.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2021. május 31.a párjával járt itt
Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy a szállodában tölthettünk pár napot. Az étteremben a felszolgálók munkája nem hagy kifogásolnivalót, ételek választékosak és bőséges kínálat volt, wellness részleg is megfelelő volt számunkra. A szobánk tágas, kényelmes és tiszta volt.