Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

2019. november 3.a párjával járt itt
A névnapi köszöntő ,mint jóleső gesztus elmaradt, csupán szavakkal is jólesett volna. . . . . . . . a telefonos szolgáltatóm sms-ben ezt megtette,. . . . . hiszen nem olcsó a kategória. . . . . . . a kutyusok pihetetése a földszinti kanapén nem egészséges ,sajnos erre nem figyelnek eléggé. . . . vmint a szomszéd szobában a kutyus vonyitásaira
ébredeztünk.
2019. augusztus 30.a párjával járt itt
A szálloda tiszta, személyzete rendkívül udvarias, kedves és segítőkész. A reggeli és vacsora kínálata bőséges és ízletes. A szőnyeg és a tapéta állapota nem egy ****szállodához méltó.
Kiváló 2019. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Csodálatos a környezet, a panoráma. Európai trendeknek megfelelő kiszolgálás. Kedves, segítőkész személyzet. A mi szállásunk a 332-es volt nem szoba , szerintem lakosztály. Kényelmes, gyerekes családnak abszolút
megfelelő. Tetszett a 2 toalettes kialakítás, a hatalmas fürdőszoba, a gyönyörű kandallós nappali.
2019. augusztus 21.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen van, szép a kilátás, lehet fürödni is és kirándulni is. Az étel kínálat bőséges de átlagos. A személyzet fáradt, türelmetlen, mind a recepción mind az étteremben, ez alól csak a főpincérek voltak kivételek, akik kedvesek és előzékenyek voltak. Az úszómedence kicsi és max 120 cm mély.
Kiváló 2019. július 19.a párjával járt itt
Idén ismét a Silvanus hotel mellett döntöttünk és már tudjuk hogy jövőre is oda fogunk menni nyaralni :)
Köszönet a nagyszerű személyzetnek
(T. Gábor recepciós)
és külön köszönet a drink bar dolgozóinak:
Hajnalka,N. Dóra :) ,Matyi

Üdv.
Kiváló 2019. július 9.a párjával járt itt
Nem először voltunk itt, visszatérő vendégek vagyunk. Csodás az elhelyezkedése, pazar kilátással. Családbarát, kedves, figyelmes a kiszolgálás. Nincs tömeg, vannak programok, ami fakultatívan választható. Visszatérünk még, akár télen is.
Köszönjük: Zelnikné Török Ilona
Kiváló 2019. június 30.gyerekekkel járt itt
Júniusban voltam a lányommal és két unokámmal a szálloda vendége. A születésnapunkat ünnepeltük. Gyönyörűen feldíszített szoba, tele lufikkal, személyre készített üdvözlő kártyákkal kedveskedtek. Szuper volt a kiszolgálás. A személyzet kedves. Mindenkinek szívvel ajánlom. Esküvő is volt a szállodában, de nem zavarta a vendégek kiszolgálását. Minden precízen meg volt szervezve.
2019. június 23.barátokkal járt itt
Beltéri medencéknél az elszívó-levegőztető rendszer elégtelen. Több zuhanyzó plexi fala repedt. A mennyezeti faburkolatokat évek óta nem festették. Emiatt wellness szempontból gyenge.
Kiváló 2019. június 2.barátokkal járt itt
Nagyon kellemesen töltöttük a 4 napot a szállodában. Abszolút pihenés és feltöltődés volt a célunk. Ez itt mind megtörtént. Köszönjük a személyzet kedvességét, segítőkészségét. Különösen szolgálatkész és kedves volt az étteremben Orsika, aki szívesen teljesítette külön kívánságainkat is.
Olyan nagyszerűen éreztük magunkat, hogy másoknak is ajánlani fogjuk.
Kiváló 2019. április 15.a párjával járt itt
A szállás nagyon jó volt. Kedves személyzet. A szoba nagyon szép volt és kényelmes ágyak. A kiszolgálás kiváló. A vacsora és a reggeli is nagyon ízletes és sokszínű. A legjobb az,hogy kutyabarát ezért ajánlani tudom csak mindenkinek akinek kisállata van és nem akarja otthon hagyni.