Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2013. június 24.csoporttal járt itt
A szálloda csodálatos helyen található, pazar kilátással, ami már önmagában feltölti az embert. A szolgáltatások változatossága és az alkalmazottak segítőkészsége és rugalmassága csak növeli az itt tartózkodás élményét, bármilyen problémát könnyedén megoldanak és szívesen segítenek.
Kiváló 2013. június 21.a párjával járt itt
2 napot töltöttünk itt, csodálatos környezetben van a hotel, a kilátás kifogástalan, csakúgy mint az étterem. A személyzet rendkívül kedves, bármikor szívesen visszamegyek. A wellness is tökéletes, a kinti medencéből a kilátás a Dunakanyarra pedig leírhatatlan, csakúgy mint az étteremből, amely szintén a Dunakanyarra néz.
Kiváló 2013. június 20.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el Párommal ebben a meseszép szállodában, a személyzet a szolgáltatások, minden kifogástalan volt. Az étterem magas színvonalú, nagyon jól, ízletesen főznek. A szobák nagyon tiszták, jól felszereltek, berendezésük modern. Összességében nagyon tetszett :-)
Bátran ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Nagyon tetszett, minden. 2 éjszakát töltöttünk el itt félpanziós ellátással, dunára néző szobában. A reggelik, vacsorák tökéletesek voltak, talán azóta se ettem olyan jót. A wellness részleg is nagyon tetszett. Nekem a sókamra tetszett legjobban, de volt illatos kamra stb. A szobában leginkább a kilátás tetszett, főleg reggel, amikor a Dunakanyar még ködbe burkolózott.
Kiváló 2013. június 17.barátokkal járt itt
A szálloda elhelyezkedése nagyon tetszett, minden honnan csodálatos volt a kilátás. Mi a 4. emeleten laktunk, ahol nem volt jó a tv, de megcsinálták, illetve a légkondicionáló sem. Ebben a melegben ez hiány szerintünk.
Egyébként a személyzet nagyon kedves volt, mi igénybe vettük a wellness szolgáltatásokat is, ahol a kozmetikus hölgy is, és a testmasszőr hölgy kedves volt és kiváló szakember. Elégedett voltunk.
Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Csodálatos környezetben elhelyezkedő,kiváló szolgáltatásokkal rendelkező szálloda, kedves és figyelmes személyzettel. A wellness részleg és a kültéri medence fantasztikus, melyből csodálatos Dunakanyari panoráma tárul elénk. A medence melletti koktélbárban hűvös zamatos koktélokat és a grill teraszon, nagyon finom grill ételeket fogyasztottunk.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Június elején jártam itt a párommal és tökéletesen meg voltunk elégedve. Gyönyörű hotel, kiváló szolgáltatásokkal. Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki gondtalan kikapcsolódásra vágyik! Szobákból a kilátás lélegzetelállító, egy egészen különleges atmoszférája van a szállodának.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Májusban töltöttem ott egy hétvégét (ez volt a 3. alkalom itt), és csak maximálisan jókat tudok írni a szállodáról! Gyönyörű környezet, nagyon finom ételek - legfőképpen pedig barátságos, közvetlen, családias személyzet. Biztos, hogy még többször vissza fogok térni - ez a hely tökéletes kikapcsolódás.
Kiváló 2013. június 13.a párjával járt itt
Négyszer volt szerencsém a szállodához,és mind a négy alakalomról ugyanazt tudom elmondani. A szálloda nagyon tiszta, a környezete lenyűgöző,a személyzet nagyon kedves,segítőkész. (amit mellesleg nem sok helyen tapasztaltam Magyarországon. . :( ) A wellnesse is nagyon szuper,főleg azóta amióta kinti medence is van.
Kiváló 2013. június 8.gyerekekkel járt itt
Szálloda nagyon szép,személyzet udvarias. Étkezés kiváló. Panoráma fantasztikus. A szobával és a tisztaságával is meg voltunk elégedve. A benti és a kültéri medencék is nekünk nagyon
megfeleltek. Szeretnénk még visszatérni mivel nagyon szép napokat töltöttünk el.