Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2018. szeptember 25.a párjával járt itt
Csodás hétvégét töltöttünk a Silvanusban. A nagyon kényelmes, tiszta szobánk erkélyéről a Dunakanyar látványa mesés, az ételek nagyon finomak, ízletesek voltak, a személyzet udvarias, a kiszolgálással elégedettek voltunk. Visszavágyunk...
Kiváló 2018. szeptember 1.a párjával járt itt
Csodálatos helyen lévõ szálloda , kedves szolgálatkész személyzet , remek konyha, tiszta felszerelelt szobák. A welness is rendben bár a szálloda méretéhez képest télen kicsit nagyobb is jó lenne, nekünk jó volt még mert az idõjárás kegyes volt hozzánk így még a kinti medence is rendelkezésünkre állt .
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
Míg a gyerekünk a nagyszülőkkel pihent,szintén Visegrádon,addig mi a Silvanust választottuk,hogy közel is maradjunk hozzá,ha gond lenne ( de nem volt). Így teljesen át tudtuk adni magunkat a gyönyörű környezetben elhelyezkedő szálloda kínálta kikapcsolódásnak!
Kiváló 2018. július 31.a párjával járt itt
Fantasztikusan éreztem magam a négy napos pihenés alatt. A személyzet fantasztikusan kedves, eddig még sehol nem tapasztaltam ilyen mértékű figyelmességet. Gyönyörű környezetben van a szálloda, egyszerűen nem tudtam betelni a kilátással. Az ételek reggel is és este is nagyon finomak.
Kiváló 2018. július 28.a párjával járt itt
A személyzet hihetetlenül kedves volt. Ha véletlenül egy liftben utaztunk, akkor is volt hozzánk pár kedves szavuk, és udvariasan érdeklődtek, hogy mindent rendben találunk-e, elégedettek vagyunk-e. Mosolyognak, segítőkészek, udvariasak. Tiszta minden, az étterem kiváló, külön gyerek-sarok is van, ahol a hétköznapibb, kisebbek által kedvelt ételek is megtalálhatók.
Kiváló 2018. július 25.gyerekekkel járt itt
Bőséges reggeli, bár nincs változatosság. A szoba két embernek kényelmes, háromnak már szűkös. A vacsora kicsit változatosabb. A kilátás nagyon szép.
Kiváló 2018. július 14.a párjával járt itt
A szálloda kiválóan alkalmas a pihenésre.A személyzet udvarias, az ételek változatosak finomak. A panoráma mesés, a szoba kényelmes. Mindenki megtalálja a kedvére való elfoglaltságot.
Kiváló 2018. július 3.a párjával járt itt
Csodálatos hetet töltöttünk a Hotel Silvanusban Visegrádon. A Hotel minden kényelmet biztosított, ami a gondtalan kikapcsolódáshoz szükséges. Az étkezés minőségéről és mennyiségéről a legjobbakat tudom elmondani, változatos és ízletes volt. A környékbeli kirándulóhelyeket bejártuk, majd a wellnessben pihentük ki a túrázás fáradalmait. Mindenkinek ajánlom, hogy látogasson el erre a gyönyörű helyre.
Kiváló 2018. április 14.a párjával járt itt
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk el a férjemmel. Kiválló ételeket ettünk , sokat wellnessestünk, gyönyörködtünk a pazar kilátásban. Nagyon kedves segítőkész a személyzet. Csak ajánlani tudom a helyet!
Kiváló 2018. március 22.kollégákkal járt itt
A Biocom a cégtől vezetői továbbképzésen vettünk részt a szállodájukban, a szobák tiszták, rendezettek, a személyzet udvarias, kedves, az ételek, italok finomak, gusztusosak, és bőségesek, köszönjük hogy ott lehettünk! Mindenképp visszatérünk! Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Üdvözlettel: