Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2017. július 28.családjával járt itt
Mindennel meg voltunk elegedve, batran merjuk ajanlani mindenkinek a szallodat! A szolgaltatasok, az etterem es a szemelyzet is szuper volt!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Környék
Kiváló 2017. június 22.barátokkal járt itt
Barati tarsasaggal erkeztem a szallodaba de mondhatom mindenki nagyon elegedett volt, a tisztaság, az etterem jobbnál jobb ételeket biztositott, a szemelyzet kedvessege leirhatatlan elmenyt, kikapcsolodast nyújtott ebben a par napban. koszonjuk szepen. Bugarne Marika Szlovakiabol
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 87 hasznos szavazat
Kiváló 2017. június 20.a párjával járt itt
Kiváló elhelyezkedésükre alapozva lazábban viszonyulhatnának a vendéglátás egyéb összetevőihez,de nem ez a helyzet.Minden részletre figyelnek,és törekszenek a lehető legjobbra.Talán ami még leginkább fokozható lenne,az a szolgáltatások skálájának további színesítése,szélesítése.
Kiváló 2017. június 17.a párjával járt itt
Az elmúlt héten néhány napot töltöttünk párommal a Hotelben.
A festői környezetben remekül éreztük magunkat, és ebben nagy szerepe volt, a hotel recepciósainak,felszolgálóinak, az egész személyzetnek.
A csodás panoráma, a finom ételek, a remek wellness, mind-mind igazán kellemes benyomást keltettek. Köszönjük,visszatérő vendégek leszünk.
Kiváló 2017. június 10.gyerekekkel járt itt
Először jártunk Visegrádnak ebben a patinás szállodájában,ahol a személyzet nagyon kedves, az ételek finomak és változatosak, a wellness részleg is nagyon tetszett. Feleségemmel és lányaimmal pihentünk itt május 19-21. között. Nagyon jól éreztük magunkat, júliusban újra elutazunk ide.
Kiváló 2017. május 26.gyerekekkel járt itt
Három napot töltöttünk ezen a csodás helyen. Udvarias személyzet, finom ételek és lenyűgöző látvány! A feltöltődni, pihenni vágyóknak, és az aktív pihenést kedvelőknek egyaránt kitűnő választás. Végre egy hotel, ahol nem kellett "versenyezni" a parkolóhelyért. :) A kisgyerekek számára elérhető szolgáltatásokat lehetne még bővíteni.
Jól éreztük magunkat, szívesen megyünk máskor is.
Kiváló 2017. május 22.barátokkal járt itt
Már harmadszor voltam a szállodában. Egyszerűen nem tudok betelni a látvánnyal, csodaszép, gyönyörű, pazar, egyedülálló. Nagyon jó időnk volt, így beköltöztem a kinti medencébe! A személyzet nagyon udvarias, előzékeny, mindenre figyelő, segítőkész. A szobánk nemrégiben nagyon szépen felújított szoba volt.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - WellnessSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Külső képSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - VendéglátásSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - KörnyékSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kertSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2017. május 20.a párjával járt itt
Tökéletes kiszolgálás, finom ételek, csodaszép kilátás! Nem csalodtuk! Sajnos rengeteg szállodarol szuper kepek keszulnek, de a Silvanus hotel olyan mint a képeken!Egy CSODA!! Nagyon jól éreztük magunkat a párommal! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük szépen!
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Medence/kert
Kiváló 2017. május 20.családjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el Visegrádon édesanyámmal, és nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és segítőkész, a szobák tiszták és kényelmesek, a kilátás pedig lélegzetelállító, mind a szobából, mind a szálloda több területéről is. Az étterem kínálata sokszínű és különleges, olyan ételekkel találkoztunk, amivel a hétköznapi életben csak ritkán.
2017. május 15.a párjával járt itt
Egy Éjszakát töltöttünk el párommal a szállodában, fantasztikus látvány fogadott a szobából kinézve. A svédasztalos vacsora bőséges bár a húsból számunkra egy kicsit kevés volt a választék. Nagyon Nagyon Kedves Segítőkész személyzet. Az Étterem Gyönyörű és igény és hely esetén még a teraszon is vacsorázhatunk.