Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád ★★★★

Visegrád és környéke
4,6
a 18 visegrádi szállás közül
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel VisegrádSilvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád bemutatkozása

Csendes erdei környezetben található meg a Silvanus Hotel a Fekete-hegyen, Visegrádon. A négycsillagos hotelből gyönyörű panoráma nyílik a Dunakanyarra. Mozgássérült vendégek számára is biztosítható a kényelmes pihenés.

Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád

Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád vélemények

Kiváló 2017. május 11.a párjával járt itt
Először is a szálloda tisztaságát és a személyzet kedvességét emelném ki. Gyönyörű környezetben találtuk magunkat, csodaszép kilátással a Dunakanyarra és a fellegvárra. A szobánkban minden kényelmet megtaláltunk, kifogástalan volt minden! A felkínált ételek választékosak, finomak és nagyon gusztusosak voltak.
Kiváló 2017. május 8.a párjával járt itt
Megérkezésünkor már tudtam, hogy jól döntöttem a foglalását illetően. Mesés festői környezetben egy színvonalas hotel helyezkedik el. Csak jó dolgokat tudok írni az ott töltött napokról. Sok szállodában volt szerencsém aludni, de sehol nem tapasztaltam még ilyen szívből jövő kedvességet, udvariasságot, mindenki vendégorientált, mosolygós.
Átlagos 2017. április 28.gyerekekkel járt itt
Egyertelmuen tularazot. Babakocsival nehéz közlekedni a szállodában. Vannak mas nehézségek is a kisgyerkes csaladokank:pl. nincs gyerek evoeszkoz. Vacsoránál a desszert olyan semmilyen.
2017. április 24.gyerekekkel járt itt
Az ételek jók voltak, a játszószoba mellett volt az asztalunk, így folyamatosan tudtuk követni mit csinálnak a gyerekeink, sőt még egy kedves hölgy is foglalkoztatta a gyerekeket. Csak nagyon sok kupont adtak el, így a wellness rész zsúfolt volt. Öltözőszekrény már nem volt szabad.
Kiváló 2017. április 24.csoporttal járt itt
Bár nem sok időt tudtunk itt eltölteni, biztosan visszatérünk hosszabb időre is. A környezet páratlan, a személyzet kifogástalan, egyedi italkülönlegességek és fenséges ételek , minden igényt kielégítő kényelem. Részt vettünk a borkóstolón is, ami mindent felülmúlt. Egy igazi élménnyel lettünk gazdagabbak.
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Szállás,ellátás, ételek, minden tökéletes volt. Mesés környezet, udvarias előzékeny személyzet. Egy felejthetetlen hétvégét töltöttünk el. Nem is emlékszem még ilyen udvarias és előzékeny emberekre, és ebben mindenki benne van a pincér tanulótól, karbantartó, recepciós, szálloda vezetése. Remélem nem hagytam ki senkit.
Kiváló 2017. április 3.családjával járt itt
Csalàddal töltöttünk pár napot a szàllodában.Nagyon jól éreztük magunkat.Nagyon szép helyen van a szálloda, gyönyörű panoràma,jó levegő.Tiszta kényelmes szoba,fürdő, baràtsàgos személyzet,finom ételek.
Silvanus Wellness & Konferencia Hotel Visegrád - Vendéglátás
2017. március 23.gyerekekkel járt itt
Csodálatos,gyönyörű környezet. A személyzet nagyon kedves,udvarias! Bőséges,változatos,finom ételek! Tiszta és kényelmes szoba. A wellness részleg kicsi. :)Sajnos,a fürdőköpeny mérete nem volt megfelelő,az előzetes egyeztetés ellenére. A szobánkból(Dunai Standard Premium-101)a kilátás élvethetetlen volt.
Kiváló 2017. március 16.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, 3 napot töltöttünk itt el a párommal.
Csodálatos volt a hotel, a táj és a személyzet is!
Az ételek nagyon finomak voltak.
A wellness szolgáltatással is meg voltunk elégedve. A kandalló a pihenőben különösen tetszett nekünk.
Itt is szeretnénk minden ott dolgozónak köszönetet mondani, hogy szebbé tették a pihenésünk.
Ide még vissza térünk! :)
Kiváló 2017. március 9.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben , festői kilátással , csendes , nyugodt körülmények között , teljes kényelemben , ellátással , kiszolgálásban volt részünk ! A félpanziós ellátás abszolut bőséges , nagyon váltózatos az ételek össze állítása , kínálata . Sajnos nem tudtunk mindent megkóstolni , de remek ízlésre vall az étrend össze állítása !