Thermal Hotel Visegrád Visegrád ★★★★

Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád
Thermal Hotel Visegrád VisegrádThermal Hotel Visegrád Visegrád

Thermal Hotel Visegrád Visegrád bemutatkozása

Visegrád mellett, a Dunakanyarban várja vendégeit a négycsillagos Thermal Hotel Visegrád, a Pilis Parkerdőtől nem messze, Budapesttől mindössze 40 kilométerre. A szálloda szolgáltatásai között megtalálhatja a számítását a pihenni vágyó és a konferenciára érkező vendég is, széles körű szabadidős lehetőségeket kínál a hotel.

A Thermal Hotel Visegrád legnépszerűbb csomagjai

Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Örökifjak 62+ (min. 2 éj)
Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár (min. 2 éj)
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Legjobb ár teljes előrefizetéssel (min. 4 éj)
Legjobb ár teljes előrefizetéssel
2025.01.05-ig
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
Kedvezményes ajánlat
Hotel Eger Park

Thermal Hotel Visegrád Visegrád vélemények

2014. március 14.a párjával járt itt
Fáradtan és rossz hangulatban érkeztünk a szállodába. A tavaszi szép napsütéses időben, szívet melengető látványt nyújtott a gyönyörű környezetben elhelyezkedő hotel. Wellness részlegében kellemes környezetben, jókat úszkáltunk szaunáztunk, pihentünk. Az étteremben megelégedéssel nyugtáztuk, hogy kiválóak az ételek, és nagyon udvarias, készséges a személyzet. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában. Köszönjük!
Kiváló 2014. március 6.a párjával járt itt
A szálloda tetszett, a szolgáltatások, főleg a wellnes része kitűnő! A környezet csodálatos! Sok helyen voltunk már néhény napos pihenésen, nekem Visegrád nyerte el legjobban tetszésemet, persze ehhez a környezet nagymértékben szerepet játszik, de a welness rész fantasztikusan jó, időseknek és fiataloknak, kisgyermekes családoknak egyaránt.
Átlagos 2014. március 4.gyerekekkel járt itt
A vacsora nem igazán nyerte el a tetszésünket. a reggeli bőséges és finom volt. A welness rész korlátozott számú ágyai megnehezítették a gyermekkel töltött hétvégét pancsolás szempontjából. Nem várt vendégek voltunk, 2 nappal előbb vártak minket, a szobánk amit előzőleg lefoglaltunk, nem volt meg.
Kiváló 2014. február 22.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magaunkat. Minden szolgáltatás első osztályú volt. A szálloda tiszta,a wellnes részleg csodálatos,a személyzet kedves és segítőkész.Az étel választék sokoldalú,mindent meg lehetett találni.Szívesen visszamennénk csak a távolság egy kicsit nagy Kaposvártól,de megéri elmenni.
Kiváló 2014. február 18.a párjával járt itt
Igazán jól éreztük magunkat. Minden szolgáltatás szuper volt. A fürdő tiszta, kulturált, nem zsúfolt. A személyzet figyelmes, udvarias, minden kívánságunkat teljesítették. Az étterem kellemes, igényes elrendezésű, a felszolgálás udvarias. Az ételek finomak, számunkra elegendő volt a választék, mindig volt friss gyümölcs is.
2014. február 15.gyerekekkel járt itt
Mi évek óta a szilvesztert toltjuk ebben a szállodában. Az egyik legjobban felszerelt kompakt wellness részlege van, télen is mukodó kultéri medencékkel, ez újra visszavonz annak ellenére, hogy az árak igen magasak. A szilveszteri program nagyon jó, de már szinte nevetunk, hogy a nagy igyekezetben midig valamelyik fogás nagyon rosszul sikerul.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. február 12.gyerekekkel járt itt
A szálloda kozel van otthonunkhoz, nagyon szép és érdekes a wellness részlege és kihasználtuk a játszószobát is. Az ételek nagyon finomak és színesek voltak! Mind nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet udvarias, segítőkész volt,nem volt gond a tisztasággal, a szálloda szolgáltatásaival is maximálisan meg voltunk elégedve. Biztosan meg fogjuk ismételni.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád - Külső kép
Kiváló 2014. február 10.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk egy egy csodálatos hétvégét a szállodában. a szálloda nagyon szép környezetben van. Mivel mi Budapestiek vagyunk,nem utolsó szempont a távolság sem. A személyzet udvarias,segítőkész. a szobák tágasak és tiszták. Az ételek kifogástalanok,bőségesek. A wellness részleg is tökéletesen megfelelő!
Kiváló 2014. február 5.gyerekekkel járt itt
Egyetlen kisebb hibát tudnék említeni, nekünk a párommal kissé kényelmetlen volt az ágy, nagyon puha volt a matrac. Ezt leszámítva nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet udvarias, segítőkész volt,nem volt gond a tisztasággal, a szálloda szolgáltatásaival is maximálisan meg voltunk elégedve. A wellness részlegben rengeteg időt töltöttünk.
Kiváló 2014. január 22.barátokkal járt itt
Segitőkész, udvarias személyzet, tisztaság és remek szolgáltatás tette kellemessé és emlékezetessé számunkra ezt a programot. Biztosan meg fogjuk ismételni.
A szaunák felöntéses programjai nagyon kellemesek és hasznosak .
Az étterem svédasztalos választéka gazdag, változatos és inyenceket is kielégitő minőségű.
A személyzet minden egyes tagja sokat tett, hogy jól érezzűk magunkat.
Thermal Hotel Visegrád Visegrád a térképen
2025 VisegrádLepence völgy 2.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • merülőmedence • gyerekmedence • hammam • sodrómedence • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, őrzött: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár