Bacchus Étterem Vonyarcvashegy

3,7
a 17 vonyarcvashegyi étterem közül
étterem

Bacchus Étterem Vonyarcvashegy bemutatkozása

A vonyarcvashegyi Bacchus Étteremben bőséges adagokkal és finom fogásokkal várják a vendégeket. Kínálatukban a klasszikus magyar ételek - levesek és frissensültek - szerepelnek. Desszertek terén szintén a hagyományos vonalat követik, különböző palacsintákat, többek között Gundel palacsintát kóstolhatunk.

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Bacchus Étterem Vonyarcvashegy vélemények

2021. március 13.a párjával járt itt
Helyiek ajánlására kerestük fel az éttermet, és egyáltalán nem csalódtunk. . . Ottlétünk alatt kétszer is ellátogattunk ide. Egyik alkalommal nyitás előtt érkeztünk, de ennek ellenére nagyon kedvesen fogadtak, és nyugodtan fogyaszthattunk italokat a konyha nyitásáig! Az ételeket csak ajánlani tudom.
Gyenge 2019. október 20.a párjával járt itt
Balatoni kirándulás alkalmával szerettük volna kipróbálni az éterem nyújtotta kulináris élvezeteket,de rosszul sült el a dolog. Amikor mentünk tele volt az étterem, de nem voltunk még éhesek így visszafelé tértünk be. Két asztal volt csak foglalt a teraszon, a belső helyiség teljesen üres volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. június 30.a párjával járt itt
A kiszolgálás gyors és kedves volt.
Az ételek minősége igen furcsa.A húsok mócsingosak voltak,így az íze is élvezhetetlen volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 10.családjával járt itt
Egy éve férjemmel jártam ebben az étteremben. Akkor mindennel meg voltunk elégedve. Ezért idén a nyaralásunkkor a családot is elhoztuk ide vacsorázni. Nagyot csalódtunk az ételek minőségében és mennyiségben is. A harcsapaprikásban mindössze 2 kicsi kocka hal volt. A többi étel nem volt igazán ízletes. A kiszolgálás is lassabb volt a vártnál. Többet nem jövünk ide.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. augusztus 3.a párjával járt itt
Balatoni halászlé
A balatoni halászlé kiírás keltette fel érdeklődésünket,mivel mi az ország más részén élünk. Nem volt rossz,de számunkra még mindig a szigetközi a csúcs halászlé. Viszont a grill ételek szuperek voltak. Pincérek udvariasak, kedvesek. Családias hangulat. A nyaralás alatt többször is visszatértünk, pedig a szomszéd telapülésen volt a szállásunk.
Kiváló 2016. július 26.családjával járt itt
Elképesztően finom ételek és családias, barátságos kiszolgálás. Élmény volt itt ebédelni! Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2016. július 20.a párjával járt itt
Tavaly is voltunk, az idén kimondottan kerestük az éttermet, mert sok helyen ért mostanában csalódás. Előre bocsátom, hogy itt nem. Annyira nem magas a mérce, de tisztességes kockás abroszos étterem. A személyzetet felismerni csak akkor lehet, ha odajönnek. Viszont képben vannak az ételeket illetőleg. A Dreher mellett valami kézműves sört is csapolnak.
Bacchus Étterem Vonyarcvashegy a térképen
8313 VonyarcvashegyMajor köz 1-3
+36 83 349 092
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar