Holdfény Büfé Vonyarcvashegy

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Holdfény Büfé Vonyarcvashegy vélemények

2076
2019. július 29.a párjával járt itt
A véletlen hozott ide, már kicsit nyomott voltam egy mozgalmas nap után és errefelé jött rám, hogy na, igyunk meg gyorsan bárhol egy kávét! Büfé, fék, na, parkoló van, na, akkor itt! Ez a balatoni országút mellett történt. nem vártam semmi különöset. De a tulaj (azt hiszem Márta) elbűvölő személyiség!
Holdfény Büfé Vonyarcvashegy - Külső képHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - Külső képHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - Étlap/itallapHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - Külső képHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - BelsőHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - BelsőHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - BelsőHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - BelsőHoldfény Büfé Vonyarcvashegy - Külső kép