Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Vendégház VonyarcvashegyZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy
Zenit Hotel Vendégház VonyarcvashegyZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy bemutatkozása

Vonyarcvashegyen, az egykori keszthelyi uradalom borvidékének egyik szőlőskertjének szélén található a Helikon Taverna Wellness Hotel. A szálloda kényelmes szállást, ízletes borokat, igényes éttermet és gyönyörű, nyugodt környezetet kínál vendégeinek.

Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy - Napi árak félpanziós ellátással
Zenit Hotel Balaton Vonyarcvashegy
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy vélemények

2022. március 24.családjával járt itt
8szor szálltunk már meg ebben a vendégházban. Ugyan azokat a szolgáltatásokat lehet igénybe venni,mint a szálloda vendégeinek,de kedvezőbb áron.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat
Kiváló 2019. július 16.a párjával járt itt
Télen voltunk itt. Extrém dolog volt, mert csak mi voltunk a szállodában. Ennek voltak előnyei(étkezés) és hátrányai (hangulat). Most főidényben visszalátogattunk ,igaz csak a vendégházba. Így az étterem volt közel hozzánk,viszont a wellness meglehetősen távol. Maga a vendégház szobája szegényesebb, egyszerűbb mint a hotelé,de természetesen olcsóbb is.
2017. december 11.a párjával járt itt
Az egész hétvége csodálatosan jól sikerült. A szauna szeánsz nagyon tetszett mind a két napon. Zsolt rugalmasságát itt is szeretném meg köszönni. A szeánszot egy órával elöbb elkezdeni, hogy a Bock vacsora vendégek is részt tudjunk venni rajta.
Ami egy kicsit nekem sok volt a vendegháztól nagyon sok lépcsőn jutottunk a wellnessig. A Bock vacsora csak hab volt a tortatetején.
Kiváló 2016. július 10.a párjával járt itt
Nagyon szép helyen helyezkedik el a szálloda. Csodálatos panoráma nyílik a Balatonra. A napozó teraszon minden a kényelemnek van kialakítva. Tetszett, hogy a szálloda egy régi Festetics pince köré volt kialakítva, ami azért is dicséretes, mert ez a szép épület fel lett újítva átmentve az utókor számára.
Kiváló 2016. január 3.a párjával járt itt
A szobai elhelyezésnél a fürdőszoba nagy hiányosságokkal volt használható. A helyiségben egy sarok polc volt felszerelve, ahol két fogmosó pohár sem fért el. Nem volt törölköző tartó, ( leszámítva a törölköző melegítőt ami a helyiség másik végében volt )egy akasztó, egy olyan polc ahová a pipere dolgokat el lehetett volna helyezni.
Kiváló 2015. augusztus 23.a párjával járt itt
A szállás elhelyezkedése a Keszthelyhez közeli Vonyarcvashegy település oldalában található, ami garantálja a csodás panorámát a Balatonra és a környékre. A szobánk a fő épület melletti, azzal egy alagsori folyosóval összekötött épületben volt. Ami a szempontból is komfortos volt, hogy a a földszinti részen helyezkedett el az étterem.
Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy - KörnyékZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy - Medence/kertZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy - Külső kép
2015. július 11.a párjával járt itt
Udvarias, figyelmes kiszolgálás. Az ételek finomak, de főleg húsos fogások voltak, vegetáriánusoknak a meleg étkezésnél nem túl bő a választék. Összességében elégedettek voltunk, bár kissé kényelmetlen, hogy a vendégházban a fürdőszobában és a szobában is nagyon kevés a rakodóhely(polc, asztal). A panoráma tényleg nagyon jó.
Kiváló 2014. június 17.a párjával járt itt
A Vendégházban voltunk elszállásolva, és nagyon elágedettek voltunk minden szolgáltatással. Kiválóak voltak a vacsorák és a reggelik, a kiszolgálás, a szoba, a wellness részleg, stb... A személyzet nagyon készséges és kedves volt, ha problémánk adódott, megtalálták a megoldást. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Kiváló 2014. június 11.gyerekekkel járt itt
Remek hely! Ár érték arányban egész jó. Nagyon kellemes környék, jó levegő remek kilátás a Balatonra. Keszthely és környéke remek hely, a strand is jó.
Ételek finomak voltak, mindig volt olyan ami megfelelt. Szobák elegánsak, tiszták. Borok, és hangulat remek :) Wellness részleg jó, Szauna szeánszok, stb.
Zenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy - KörnyékZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy - KörnyékZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy - KörnyékZenit Hotel Vendégház Vonyarcvashegy - Szórakozás/Sport
Kiváló 2014. március 10.gyerekekkel járt itt
Csodás hétvégét töltöttünk a Zenitben. A gyerekek (10 évesek) nagyon élvezték ezt a felhőtlen kikapcsolódást. A wellness részleg -szaunavilág, élménymedencék- örömteli szórakozást nyújtottak. Az ételek fantasztikusak voltak. Szintén pozitívum, hogy a vendégházat egy folyosó köti össze a szállodával. A személyzet udvarias. Összességében kiválóra értékeljük a Zenit Hotel Guesthouse szállodát.