Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó vélemények

Szörnyű 2023. augusztus 27.a párjával járt itt
Ötven éve dolgozom én is ebben a szakmában, de ami történt velünk ebben az étteremben, el sem akartam hinni. A párommal rendeltünk két újházi levest, és nyugodtan vártunk. Egy félóra után felálltunk, és úgy gondoltuk erről ennyit. Ahogy szóvá tettem a tulajdonosnak a történteket, elkezdett velünk üvölteni a többi vendég előtt.
Kiváló 2023. április 10.a párjával járt itt
Húsvét hétfőn foglalás nélkül tértünk be ebédelni.Kedves fogadtatásban volt részünk.Nem kellett sokat várnunk az ebédre,és mindennel elégedettek voltunk.Nem először voltam itt,de máskor is jövünk még.
2076
2022. március 17.egyedül járt itt
Ez úgy jött össze, hogy azt terveztem, hogy majd Hatvanban eszem valamit. Közben megpillantottam ezt a helyet az út túloldalán, olyan bizonytalan volt ránézésre, hogy nyitva van vagy nincs, és éppen párszáz méter után jött egy körforgalom és ott vissza is fordultam. Így vetődtem ide. Hát, hogy Édenkert. . . hmm. . . az un.
Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - BelsőÉdenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - BelsőÉdenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - Étel/italÉdenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - BelsőÉdenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - Étel/italÉdenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - BelsőÉdenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - Étlap/itallapÉdenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - BelsőÉdenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó - Külső kép
Átlagos 2019. június 11.családjával járt itt
Családommal ültünk be ebédelni. Egyszerű csárdára számítottunk, de egy modern, bár jellegű hely látványa fogadott minket. Maga az étterem nagyon szép, igényes és tiszta. A fogadtatás már kevésbé. A pincérek stílusa elképesztően lekezelő. Sorra felejtették el a rendeléseknket, vagy keverték össze más asztallal.
Kiváló 2019. április 23.a párjával járt itt
Húsvét hétfőn érkeztünk ide a Párommal egy késői ebédre. Az első (külső) benyomás alapján egy hagyományos csárda jellegre számítottunk, ám az étterem új (hátsó) része teljesen modern és csodaszép. Rögtön a bejáratnál köszöntöttek is minket és asztalhoz kísértek (foglalás néllkül).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt már3 évnyi aktív tagság
2019. február 4., csoporttal járt itt
Céges rendezvényre érkeztünk ide az ország több részéről, sokan voltunk, hely bőven mindenki számára, de mivel szinte mindenki autóval jött kevés volt a parkolóhely. Az ételek a magyaros jegyek ízeiben lettek elkészítve mert a többségnek erre van igénye. Finom friss alapanyagokból készültek az ételek, ízletes volt a köret, jó bőséges adagokat adtak.
Kiváló 2018. november 7.családjával járt itt
Kb 10 éve jártunk ott egyszer de borzalmas volt koszos, átlagon aluli ételek.Most úja eljöttünk mert azt hallottuk megváltozott.Nagy meglepetés volt mikor beléptünk egy teljesen más hely volt. Gyönyörűen megcsinálva patyolat tiszta. Az ételek finomak és bőségesek az ára meg egyszerűen hihetetlen.
Kiváló 2017. február 1.barátokkal járt itt
Több meglepetésben volt itt részem. A parkolóban egy maréknyi havat sem lehetett volna összegyűjteni, olyan mértékben meg volt tisztítva az amúgy jelentősen havas-jeges környéken. A fogadtatás, kiszolgálás kitűnő, a pincérek udvariasak, jó humorérzékkel megáldva. Az ételek választéka, minősége és tálalása profi vezetésre és munkatársakra utal.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2016. október 18.a párjával járt itt
Párommal és szüleivel voltunk itt vacsorázni, szülinapot ünnepelni. Ők már ismerték ezt a helyet, sokszor járnak ide, én még nem voltam korábban. Némelyik ételt nagyon eltalálják, és nagyon jól elkészítik, de van amelyik csak középszerű. Az adagok megfelelőek voltak, és valószínűleg, ha erre járunk, legközelebb is betérünk.
Kiváló 2014. szeptember 8.barátokkal járt itt
Pásztó és környékén voltunk kirándulni. Útban Budapest felé betértünk a csárdába egy kései ebédre. Kellemes tiszta környezet, udvarias kedves személyzet fogadott bennünket. Készségesen álltak rendelkezésünkre az étel választásban is. A kiszolgálás gyors, az ételek frissek, finomak és bőségesek voltak.
Édenkert Csárda & Fogadó Zagyvaszántó a térképen
3031 ZagyvaszántóJókai út 14/A (21-es főút, 11-es kilométer szelvény)
06 37 386238
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar