Vadászcsárda Zalacsány

Ensana Thermal Sárvár

Vadászcsárda Zalacsány vélemények

2055
2022. április 17.a párjával járt itt
Nem lehet ám csak úgy. . . telefonon lebeszéltük előre, igen, melyik nap, hánykor, és hát Budapestről késtünk húsz percet, de meg is jegyezték. Ilyen kis rakoncátlan voltam. Kaptunk egy asztalt az átjáróban, szóval a két helyiség közötti közlekedő kapunál, nem egy álomhely. De az egésznek nincs semmi vonzó hangulata.
Vadászcsárda Zalacsány - Étel/italVadászcsárda Zalacsány - Étel/italVadászcsárda Zalacsány - Étel/italVadászcsárda Zalacsány - Étel/italVadászcsárda Zalacsány - Étlap/itallapVadászcsárda Zalacsány - Étlap/itallapVadászcsárda Zalacsány - EgyébVadászcsárda Zalacsány - Külső képVadászcsárda Zalacsány - Külső képVadászcsárda Zalacsány - EgyébVadászcsárda Zalacsány - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. október 8.gyerekekkel járt itt
Zalaegerszegi nyaralásunk során látogattunk el ide, a Kis Balatonnál tett kirándulásunk után. Éhesek is voltunk, tetszett az étterem Csárda hangulata, gondoltuk megnézzük közelebbről is. Tiszta, rendezett volt kint és bent, az asztalok is tisztán fogadták a vendégeket. Még nem volt este, de már ebéd idő sem, volt hely a kinti teraszon is bőven.
2019. szeptember 19.a párjával járt itt
Régóta csalogatott a hely, aztán egy alkalommal mikor láttunk helyet a parkolóban betértünk. A kiszolgálás nagyon lassú volt, az étel finom. A gyümölcsleves szépen tálalt, jóízű, bár a mi ízlésünknek túl édes. A belga meggysör fenomenális, pedig én nem szeretem a sört. . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. június 20.gyerekekkel járt itt
A hely hangulata mindig vonzott minket, akárhányszor elhaladtunk arra, most úgy hozta az élet, hogy itt eszünk egy ebédet a gyerekekkel. Sajnos már az elején csalódás ért minket: a gyerekeknek kért májgombóc levesben a májgombócot nem akarták megenni, holott szeretik- megkóstoltuk, savanyú volt.
1947
Kiváló 2019. március 3.a párjával járt itt
Most tényleg, csak jót tudok mondani! Kellemesen nagy parkolóba érkeztünk . Odabent agancsos díszítés fogadott és kellemes pincérek. Kötözködnék, de figyelmesek a pincérek, finomak az ételek és miután sokan voltak, még így sem kellett sokat várnunk a késői ebédre. Minden finom volt és normál időn belül megkaptuk, ezért csak ajánlani tudom a helyet, pedig csak úgy estünk be. . .
2017. május 25.a párjával járt itt
A csárda hangulatos ,az ételek finomak. A kiszolgálás megfelelő.Az adagokkal sincs semmi probléma.Szép esztétikus tálalás.Az ételre nem kel sokat várni.Bátran merem ajánlani bárkinek ha arra jár...
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 31.a párjával járt itt
Régi Csárda, csodálkoztam is, hogy nem volt fent az oldalon. Amióta emlékszem, ez a Csárda ott áll az út szélén. Csárdára jellemzően hangulatos, vadász trófeákkal, de hála égnek nem csak vadételek közül lehet választani. Az étlap mindenre kiterjedő, választékos, biztos talál magának kedvére valót az ember, akár tradicionális, akár mai modern ételeket keresünk.