Zalacsány és környéke

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Batthyány Kúria Zalacsány vélemények

Kiváló 2019. március 14.a párjával járt itt
Nagyon jó volt sőt kiváló! Mindennel meg voltunk elégedve. Standard franciaágyas szobát kértünk, de helyette lakosztályt kaptunk, jakuzzival. A környezet szép és a parkban a fák alatt jókat lehet sétálni. Kúria tiszta, a személyzet kedves és udvarias. A reggelik és a vacsorák finomak. Talán csak annyi , hogy itt is lehetne wellness . Minden korosztálynak ajánlom!
Kiváló 2018. december 27.barátokkal járt itt
2018. Szeptember elején jártunk a kúriában amit már harmadik alkalommal tettünk, de most barátainkat is el csaltuk. Csendes ,nyugodt környezett. Még ilyenkor is fürödtünk a kinti medencében. Az ételek is nagyon finomak. A kiszolgálással és a személyzettel is meg voltunk elégedve. Tiszta. Mindenkinek ajánlom! És még vissza is fogunk térni- barátainkkal együtt.
Kiváló 2018. május 28.a párjával járt itt
Május elején, nyári melegben voltunk a kúriában. Jól esett érkezés után a közeli szabadtéri, tiszta medencében úszkálni, később átmentünk a kastélywellnessbe is. Ott nagyobb az úszómedence és pár élményelemmel (amiből nem mind működött) bíró fedett medence, szauna van. A túl forró jacuzzit kivéve mindegyik medence kellemes volt.
Kiváló 2016. május 18.gyerekekkel járt itt
Tökéletesen meg voltunk elégedve mindennel. Jártunk már több 4 csillagos hotelbe ;ott is maximálisan elégedettek voltunk. De eddig ez volt a legszínvonalasabb hely ahol jártunk. A TISZTASÁG ami számomra a legfontosabb ,egyszerűen tökéletes volt. Kedves segítőkész személyzet. Finom ételek. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Bármikor visszamennék.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Áprilisban volt szerencsénk párommal 3 napot eltölteni a csodálatos Kúriában. Fantasztikusan éreztük magunkat. Az épület és a park gyönyörű, a szobák igényesen fel vannak újítva. A személyzet nagyon kedves, figyelmes. Az ételek hihetetlenül finomak és változatosak, a reggelinél és vacsoránál is nagy a választék, mindenki talál kedvére valót.
Kiváló 2016. április 7.a párjával járt itt
Ez a nemrég gyönyörűen felújított Batthyány-kastély és Kúria Zalacsányban, a szelíd zalai dombok közt, egy (illetve kettő) hatalmas szépen gondozott parkban. A Batthyány-kastély csak pár percnyire van a Kúriától, egy kellemes sétaút a parkban.
Batthyány Kúria Zalacsány - VendéglátásBatthyány Kúria Zalacsány - BelsőBatthyány Kúria Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kúria Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kúria Zalacsány - Medence/kertBatthyány Kúria Zalacsány - KörnyékBatthyány Kúria Zalacsány - BelsőBatthyány Kúria Zalacsány - BelsőBatthyány Kúria Zalacsány - BelsőBatthyány Kúria Zalacsány - BelsőBatthyány Kúria Zalacsány - BelsőBatthyány Kúria Zalacsány - KörnyékBatthyány Kúria Zalacsány - SzobákBatthyány Kúria Zalacsány - SzobákBatthyány Kúria Zalacsány - SzobákBatthyány Kúria Zalacsány - Környék
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. november 24.barátokkal járt itt
November lévén kevesebb vendég volt, talán ettől volt még pihentetőbb a hely. . . áradt a nyugalom az egész házban. Én jobban szerettem volna a kastélyban megszállni, egy kedves ismerősöm tanácsára mégis a Kúria lakosztályára esett a választásunk. Nagyon szép helyen, kedves személyzettel, szép, ízlésesen berendezett szobával várt bennünket Zalacsány.
Batthyány Kúria Zalacsány - Külső kép
Kiváló 2015. október 19.a párjával járt itt
Mind a kúria, mind a kastély nagyon szép, hangulatos környezetben, egy csodás parkban van. A beltéri wellness részleg kicsi (az őszi hideg miatt a kültériket nem használtuk), de nagyon közel van a kehidakustányi nagy fürdő, ahová adtak belépőket is a szálláshoz. A kastély étterme talán a legszebb azok közül, ahol eddig voltam.
2015. szeptember 29.a párjával járt itt
Egy remek hétvégét töltöttünk el a Kúrián. A berendezés modern és eleganciát sugárzó, a szoba jól felszerelt és kényelmes volt. A wellness részleg a kastély épületében található, ahova a szálloda parkján keresztül kell átsétálni. Az idő sajnos rossz volt, de a park így is gyönyörű.
Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Csak pozitív élményekkel gazdagodtunk a 4 nap alatt. Az épület modern, ízlésesen berendezett, az ételek kiválóak, a személyzet mosolygós és kedves. A kültéri medencében élvezet a strandolás. Biztosan vissza fogunk még látogatni ide!
Batthyány Kúria Zalacsány - Külső képBatthyány Kúria Zalacsány - Szobák