Batthyány Villapark Zalacsány

4,7
a 8 zalacsányi szállás közül
Aparthotel

Batthyány Villapark Zalacsány bemutatkozása

A Batthyány Villapark Zalacsányban található, egy több hektáros őspark területén. Az erdős-fás környezet nyugodt pihenést, csendes kikapcsolódást biztosít a pihenni vágyó vendégek részére.

Batthyány Kúria Zalacsány - Varázslatos Kastélyélmény
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Batthyány Villapark Zalacsány vélemények

Kiváló 2019. május 14.a párjával járt itt
A Villapark egyik 60 négyzetméteres apartmanjában töltöttünk 4 napot. A szállás nagyon tiszta volt, kényelmes. Igaz, a konyha nem volt "mindennel tökéletesen felszerelt", mert kávéfőző nem volt. (Bár ezzel mindig mindenhol pórul járunk. ) Itt is a vízforraló volt a "kávéfőző". A franciaágy borzasztó alacsony volt, az ágybetét teljesen kifeküdve, tiszta hepe-hupa.
Kiváló 2018. június 20.a párjával járt itt
Mindenkinek ajánlom akik pihenésre vágynak gyönyörű környezetben. A szállás tágas, tiszta minden igényt kielégítő. Az ételek csodálatosak, a kiszolgálás pazar. Mindenki nagyon kedves és udvarias. A wellnes és a külső medencék víze kellemes, tiszta termálvíz. Minden biztosított a nyugodt pihenéshez.
Kiváló 2017. december 27.a párjával járt itt
A férjemmel látogattuk meg a villaparkot és az ott töltött 3 éjszaka remek élmény volt! Az épületek ( fő épület + apartmanok körülötte) igazán szépek, kívül-belül igényes kialakításúak, rend van és tisztaság. A bútorok, a konyhától a fürdőszoba berendezésig modern, szép darabok.
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Zalai csillagtúrás hétvégét terveztünk a barátommal, és a legjobb helyet választottuk hozzá. Nagyon hangulatos ez a villapark, kedves kis házakkal, gyönyörű fákkal és virágokkal, szépen rendben tartott parkkal. Az apartmanok tökéletesen felszereltek, tiszták és helyesek.
2016. április 24.a párjával járt itt
Kellemes, csendes pihenőhely. A konyha kiváló,a kiszolgálás gyors, az adagok bőségesek, a személyzet kedves és udvarias. A szállás tágas, kényelmes. A fürdőház kissé kicsi, de kielégítő. A park nagyszerű, sétára, pihenésre, kikapcsolódásra kiválóan alkalmas. Másoknak is ajánlom, elsősorban családosoknak, kisgyermekeseknek a választást.
2015. október 27.gyerekekkel járt itt
3 nap két éjszakát töltöttünk el itt a családdal. Gyermekünk időközben beteg lett, de a személyzet mindenben segítőkész volt. Egyetlen kellemetlen élményünk a korábbi távozás előtti estén volt, elfelejtették a levesünket és így egy órát kellett várni a vacsorára ami egy 8hónapos csecsemővel izgalmas tud lenni.
Kiváló 2014. július 30.gyerekekkel járt itt
Az apartman kényelmes volt, a személyzet készséges és barátságos. A fiam még lovagolni is tudott a közeli faluban. Az ellátás finom volt és bőséges. Ebben a pihenésben mindannyian megtaláltuk azt, amit szerettünk volna (wellness, napozás, úszás, kirándulás, strandolás)
Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a természetet és nyugalomra, csendre vágyik.
Kiváló 2014. július 28.gyerekekkel járt itt
A szállás kiváló, hangulatos, kényelmes, széleskörű wellness lehetőségekkel felszerelve. Zalacsány elhelyezkedéséből adódóan rengeteg látnivaló van a közelebbi és távolabbi környéken, kíváló lehetőség nyílik a teljes kikapcsolódásra, lelki, szellemi, fizikai feltöltődésre.
Kiváló 2014. április 23.a párjával járt itt
Családoknak, kirándulásokat, fürdőzéseket kedvelő társaságoknak nagyon ajánlom ezt a helyet. Csendes, nyugodt környezetben lévő, jól felszerelt apartmanok, wellness részleg, hatalmas kert várja a vendégeket. Az éttermében igazi zalai ízeket kóstolhatunk, a szakácsnő rendkívül ügyes, finom ételeket készít.
2013. május 14.gyerekekkel járt itt
Csak a legjobbakat lehet írni. Kiválló az ellátás,a villák tágasak,jól felszereltek. A Welness részlege jó, játszótere tágas,jól felszerelt. Játszóháza kiválló, / felügyelettel/ biztonságos. A villák bútorzata hagy némi kívánni valót maga után. /kissé kopottas/. Pünkösd lévén müsorral kedveskedtek nekünk.