Véndiófa Étterem Zalaegerszeg

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Véndiófa Étterem Zalaegerszeg vélemények

Kiváló 2019. január 17.gyerekekkel járt itt
Idén január elején voltam lányommal és két unokámmal ebédelni. Az ételek finomak voltak,megfelelő mennyiség és minőség,unokáim is kaptak nekik való adagokat. Gyors volt a kiszolgálás,a leves meleg,az ital hideg volt. A fizetés is gyorsan megtörtént,a pincérek udvariasak voltak,jót tett a vendéglőnek a korábbi átalakítás! Tudom ajánlani másoknak is.
2018. augusztus 24., csoporttal járt itt
3 éjszakát töltöttünk csoporttal Zalaegerszegen, ismerkedtünk az Őrség látnivalóival. az étkezés (reggeli,vacsora) a Véndiófa étteremben lett rendelve, mivel a szállásunkhoz közel volt. Első benyomás az volt, hogy rendkívül tágas az étterem, kényelmesen elfért a csoport, s még más vendégek is. A reggeli megszokott sorrendű :) (1.
Kiváló 2018. április 11.gyerekekkel járt itt
A lazacuk spenótos gnocchival kihagyhatatlan, és megunhatatlan! Az egész család imádja! Csak ajánlani tudom mindenkinek! A kiszolgálás gyors és készséges. Több éve alkalomszerűen járunk, sose csalódtunk még a minőségben. Nyáron kiülős, a gyerekek nagy örömére van játszási lehetőség. Ár-érték arány megfelelő számunkra. Máskor is szívesen jövünk.
Kiváló 2016. október 5.a párjával járt itt
Párommal vacsoráztunk itt, mind a ketten meg voltunk elégedve. Az étel nagyon finom volt, bőséges adagokat adnak, igazán jól lehet velük lakni. A kiszolgálást sem érheti semmilyen panasz, a minket kiszolgáló pincér gyors és kedves volt. A berendezés nagyon szép, sajátos hangulata van a helynek; s a tisztasággal sem volt semmi gond. Az árak is rendben vannak, mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet!
Gyenge 2016. június 2.a párjával járt itt
Többször is jártunk az étteremben. A berendezés nagyon szép lett, színvonalasan újították fel az éttermet. Az ételek és a kiszolgálás minősége sajnos romló tendenciát mutat tapasztalatunk alapján. A köretek íztelenek, a húst pedig szűkösen mérik. Vannak nagyon kedves pincérek és khmm nagyon nem kedves pincérek is.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. január 9.családjával járt itt
Az étterem szép, nyáron kellemes a nagy terasz. Az étlapon nem túl sok a választék. Szombati napon, több, mint egy órát várakoztunk az ebédünkre. . Amit rendelni szerettem volna csak VIP vendégeknek elérhető. . én nem voltam az:-)) Az ételen vastagabb a panír, mint maga a hús, azt nagyítóval kellett keresni.
Kiváló 2015. április 14., kollégákkal járt itt
Zalaegerszegi gasztro-túránk legszínvonalasabb élménye volt ez az étterem. A városközponttól egy kicsit kiesik, így munka után kissé kényelmesen inkább autóval közelítettük meg, bár Egerszegen valójában nincsenek nagy távolságok. Kíváncsi voltam, hogy vajon én is erősíthetem-e az ittjartam. hu pozitív véleményezők táborát.
Véndiófa Étterem Zalaegerszeg - MosdóVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - MosdóVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - Étlap/itallapVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - BelsőVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - BelsőVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - Külső képVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - Külső képVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - BelsőVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - Étel/italVéndiófa Étterem Zalaegerszeg - Étel/ital
Kiváló 2014. december 19.a párjával járt itt
Igényesen felújított étterem. Hagyományos és új ízek. Bor kínálatuk is rendben van. Gyors kiszolgálás, többféle fizetési lehetőség.
2014. október 26.a párjával járt itt
"ITT jártam" alapján választottuk. Esős időben kerestük fel az éttermet egy esti vacsorához. A étterem teljesen üres volt. Halászcsárda jelleggel ellentétes minimál stílusú berendezés, és étel választék. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt, bár a két pincér folyamatosan és a vendégek által hallhatóan egyeztetett a feladataikról.
Kiváló 2014. augusztus 19.gyerekekkel járt itt
A hely teljesen felújítva került újból megnyitásra, a helyiek örömére, hiszen hétköznap ízletes menüválasztékkal, egyéb rendezvényre változatos ételekkel, hétvégente grillételekkel várják a vendégeket. Igazi családias hangulatú hely. A gyerekeknek kinti játéklehetőségekkel. Ajánlom mindenkinek!
Véndiófa Étterem Zalaegerszeg a térképen
8900 ZalaegerszegRákóczi út 47.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • billiárd, darts • bowling • brunch • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
afrikai, arab, argentín, ázsiai, belga, cseh, dél-amerikai, francia, görög, indiai, japán, kínai, koreai, kóser, marokkói, mexikói, nemzetközi, olasz, orosz, spanyol, szerb, thai, török, vietnámi, mediterrán, gluténmentes
bio alapanyagú ételek
Különtermek