3,2

Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Hegyalja Csárda Zalaegerszeg vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2019. október 8.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alatt látogattunk el erre a helyre, a négy gyermekünkkel. A Csárda kívül belül szépen hangulatosan van berendezve. A kiszolgálásnál egy kedves pincérhölgyet kaptunk, aki gyorsan hozta ki az italainkat, és a friss ételeket is. Borokból, sörökből lehetne nagyobb a választék, de a limonádék nagyon finomak voltak.
Szörnyű 2019. július 9.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak,nem szakácsot kéne keresni,hanem normális kinézetü pincért a fekete hajú helyett,se angolul,se németül nem tud.Nem azt az ételt hozta ki amit a családdal rendeltünk.Minősithetetlen a viselkedése,az ilyen nem odavaló.Reméljük legközelebb már nem fog ott lenni.
Szörnyű 2018. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak s bőségesek.A kiszólgásról ezt nem mondhatnám.Családdal voltunk s gyerekem elé odadobta az ételt az a fekete haju embernek nem nevezhető rondaság.Kérdem én miért kell egy ilyenek ott dolgoznia?!Felháboritó,az ilyet azonnal elküldeném.
Átlagos 2017. augusztus 16.családjával járt itt
Családommal voltam a csárdában. Éhesen tértünk be, úgy 1 óra fele. Gyorsan jött a pincér. Négyen frissensültet rendeltek. Én egy pacalt. Ez hiba volt. A frissensülteket már kihozták, de még az enyém nem jött. "0 perc után kérdeztem a pincért. Azt mondta, jól meg kell melegíteni. Aztán nemsokára hozták. Épp langyos volt.
Hegyalja Csárda Zalaegerszeg - Étel/italHegyalja Csárda Zalaegerszeg - Étel/italHegyalja Csárda Zalaegerszeg - Étel/italHegyalja Csárda Zalaegerszeg - Étel/ital
Gyenge 2017. április 3.a párjával járt itt
Meddig fog még ott dolgozni az a fekete hajú nő [moderálva - a szerk.]??Egyszerűen szörnyű,modortalan és b*nkó.Az ember étvàgya elmegy tőle.GUSZTUSTALAN!!!
Kiváló 2016. augusztus 22. járt itt
Ez egy nagyon jó étterem. Ha nem otthon csinálunk kaját akkor az esetek 90% ába ide jövünk enni vagy innen rendelünk
Szörnyű 2016. június 2.a párjával járt itt
Az étterem berendezése kopott, nem túl modern, egy felújítás ráférne. A teraszon helyet foglaló vendégeknek úgy kell vadászni a pincérre. Az asztalok koszosak voltak. Az ételek már-már minősíthetetlenek. Mélyhűtőből elővett, gyorsan kisütött, rágós húst jelent a frissen sült kifejezés ennél az étteremnél.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. április 16.gyerekekkel járt itt
Régen már jártam a helyen, akkor nem tetszett az iskolai étterem jelleg, egy szoba nagyságú teremben asztalok közel egymás mellett. . Semmi hangulata a helynek. . A pincér kint eszik a vendégtérben. . ha a belső terem ajtaja is nyitva van, nagyon huzatos a hely, fáztam. Az étel átlagos, semmi extra, tipikusan vastagon panírozott húsok. . Nem hiszem, hogy visszamegyünk.
Kiváló 2014. június 25.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük az ott készült ételeket. Mindig bőséges, remek az étel. a férfiak is mindgig meg vannak elégedve az adaggal, ami más helyekről nem mondható el. mindig azt kapjuk amit várunk. A személyzet is nagyon kedves és barátságos.
A családi eseményekhez is mindig innen rendeljük az ételt elvitelre,aminek a tálalása is mindig nagyon gusztusos.
Másoknak is merem ajánlani!
Kiváló 2014. június 24.barátokkal járt itt
Nagyon szeretek odajárni,visszatérő vendég vagyok. Legyen szó családi rendezvényről pl. esküvő,ballagás vagy csak egy baráti összejövetel, gyors a kiszolgálás,barátságos a személyzet. Nagyon finomak ez ételek,nagyok az adagok,van terasz,ahova a kiskutyámat bevihetem magammal. Ezen a téren is nagyon rugalmasak. Csak ajánlani tudom mindenkinek.