Kiskakas Vendéglő Zalaegerszeg

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Kiskakas Vendéglő Zalaegerszeg vélemények

Átlagos 2023. április 16.a párjával járt itt
Inkább nevezném vendéglátóhelynek mint étteremnek. Ár érték arányban nem jó. Az ételek minősége ha jóindulatú akarok lenni akkor közepes. De akkor nagyon jóindulatú voltam. Olcsó alapanyagok, szakmája titkai és szépsége iránt nem érdeklődő konyhai személyzet (ezt az ételek állagából, kiviteléből és ízeiből gondolom), kedves bár szakmailag felkészületlen pincérek.
Szörnyű 2020. július 7.gyerekekkel járt itt
Mostanában néhányszor voltunk a zalaegerszegi Kiskakas Vendéglőben. Egyetlen alkalmat kivéve mindig volt valami probléma. A ma történtek után úgy döntöttem, hogy értékelést írok. Azt már megszoktuk, hogyha a hátsóbb asztalokhoz ülünk, akkor az előttünk levő asztalokat mindig előttünk szolgálják ki, nem foglalkoznak azzal, hogy ki mikor érkezett.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2016. október 5.gyerekekkel járt itt
Vasárnap látogattunk Zalaegerszegre, találomra választottuk a helyet. Kissé furcsa elrendezésű az étterem. Lakótelepen található, olyan, mintha egy szolgáltatóház több üzlethelyisége lenne összenyitva. Mondjuk a környék is különleges, még sehol nem láttam panelházat nyereg/sátortetővel.
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Késő este érkeztünk az étterembe, 22óra felé, gond nélkül fogadták a rendelésünket.

Kedves volt a személyzet. Cordon Bleu-t ettünk mindketten, finom és nagy adagot kaptunk.
A külső részen foglaltunk helyet, kellemes volt a hangulata.
Az árak átlagosak, nem magasabbak, mint máshol.

Nagyon elégedettek voltunk, bátran ajánlom az éttermet másoknak is!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 17.a párjával járt itt
Ebéd időben voltunk párommal az étterembe. Volt menü is, de mi egy egyszerű ételt kértünk inkább. Az árak elég magasak, igazából a színvonalnál magasabbak. Akik menüt kértek, ők is nagyon sokat vártak, de mi is, egy gyrosra, és egy rántott szeletre. . Egy hölgyike tartotta a frontot felszolgálás terén, de a konyhában sem lehettek többen.
Gyenge 2015. május 31.a párjával járt itt
A múlt héten jártunk a párommal az étteremben és a következőket tapasztaltuk! Az étteremmel nem voltunk megelégedve! Nagyon magas árak vannak, viszont az ételek adagja nagyon nagyon kevés! Ennyi pénzért többet várna az ember ha már étterembe megy! Nem éhesen kíván távozni egy étteremből és azon gondolkodni, hogy máshol még mit tud enni ha már nem kevés pénzt ott hagy. . .
2015. március 21., kollégákkal járt itt
A kiszolgálás nagyon jó, figyelmes, gyors, udvarias. Menüzni is voltunk, akkor nagyon kis adagok voltak, még nekem is. Ízletes volt, de lehetett volna több.
Kertvárosi családoknak ideális, akár vasárnapi ebédhez is. Inkább nekik ajánlanám. Családi rendezvényekhez is ideális hely. Házias konyha, átlagos ételek.
Kiváló 2014. június 25., csoporttal járt itt
A személyzet szuper, a szakácsok profik, a felszolgálók kedvesek és intelligensek! ! A pizza itt a legfinomabb a városban! ! ! ! ! A menü változatos, minden ételt nagyon jó érzékkel fűszereznek, az adagok nagyok. Az étlap választékosan összeállított, minden ízlést kielégít! :)
A környezet igényesen kialakított mind bent, mind kint a kerthelyiségben.
Kiváló 2014. június 25.barátokkal járt itt
Családias és mégis minőségi hely. Nagyon szerethető annak, aki nem a zsivajt és a mulatozást, hanem a hangulatos, szép helyeket keresi. Az ételek pedig egészen különleges kategóriát képviselnek. Vasárnap olyan gyümölcslevest ettem, amilyennel még nem találkoztam, pedig mindenhol keresem a minőséget és a finom ételeket.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2014. január 3.családjával járt itt
Nagyon barátságos, téli és nyári idényben is kellemes(fedett szellős résszel is rendelkező)hely, szívélyes fogadtatással. Akkor is nyitva tart, mikor sok más hely nem. Az elhelyezés sokféle létszámhoz biztosít megfelelő helyet, vagyis akár kétszemélyes, akár tíz fő feletti igény képes ellátni, zömmel előzetes foglalás nélkül is.
Kiskakas Vendéglő Zalaegerszeg a térképen
8900 ZalaegerszegKöztársaság út 87/B.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • parkolási lehetőség
H-K
Sze-V
magyar, olasz, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Gépzene: könnyűzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Különtermek
1 db - max. 25 fő