4,2

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Kiskondás Panzió Étterme Zalaegerszeg vélemények

Gyenge 2022. március 19.a párjával járt itt
Tipikusan magyar, ami persze nem baj, mert a
közízlést szemmel láthatóan jól kiszolgálja.
Véleményem szerint fantáziátlan a kínálat, és a
minőség sem az egeket veri..
Kiváló 2019. július 18.egyedül járt itt
Minden évben legalább egyszer ellátogatok ide, ha épp Zalaegerszegen járok. Mindig is meg voltam elégedve, az ár/érték viszony ma is kiváló. Igaz, a legtöbb előttem jövő vendég már megkapta a rendelését, mire én beültem, de ilyen gyorsan eddig még sohasem szolgáltak ki.
2018. július 21.gyerekekkel járt itt
Célzottan kerestük fel ezt a helyet. Ha már a környéken kirándulunk, táj jellegű ételeket is szerettünk volna fogyasztani. A kiszolgálás jónak mondható, az ételekre sem kellett sokat várni. A gyerekeknek is van egy kicsi játszó kuckó ahol elfoglalhatják magukat. Vannak apróbb hibák, de ezek elhanyagolhatók.
Kiváló 2018. június 29.egyedül járt itt
Minden évben legalább egyszer ellátogatok ebbe az étterembe. Ez már maga is értékelés, hiszen ha nem szeretném, mást kerestem volna, mikor a városba látogatok
Tágas, jó hangulatú és az ár/érték arány kiemelkedőnek mondható.
Zártkörű rendezvényekhez különterme van, így azok nem zavarják az egyéb szolgátatásokat.
Mindenkinek ajánlani tudom.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. január 21.családjával járt itt
Régebben is sokat jártunk az étteremben, legutoljára egy családi rendezvényen voltunk. Az ételek ízletesek, a kiszolgálás gyors, pontos. Az összejövetelen kicsit gyorsnak is tűnt, a 3 fogást 3/4 óra alatt lezavartuk, elvitték a tányérokat, a maradék süteményeket dobozban már ki is osztották, kicsit olyan érzése volt az embernek, hogy megvolt minden, akkor esetleg mehetünk is.
Kiváló 2016. június 2.gyerekekkel járt itt
Többször is jártam az étteremben. Az ételek mindig kifogástalanok, ízletesek, azt kapjuk, amit egy étteremben elvárhatunk. Bőséges adagok, kellemes fűszerezés, széles választék. A pincérek figyelmesek, bár csúcsidőben kicsit türelmetlenek. Az étterem berendezése szép, de sajnos sok vendég esetén kicsit menza jelleggel bír.
Kiváló 2016. május 21.a párjával járt itt
Hétköznap kora délután átutazóban kerestük fel az éttermet. Az épület impozáns, szép megjelenésű. Belül tágas, sok asztalos,
lezárható részekkel. Szépen terített asztalok, a pincérek igazi pincérek, úgy megjelenésben mint viselkedésben, kiszolgálásban. Az étlapi választék bőséges, de láttunk menűs vendégeket is.
Kiváló 2016. március 28. járt itt
Az eső elől tértünk be a helyre illetve azért is, mert ahonnan jöttünk (Kehidakustány) nem találtunk semmilyen éttermet nyitva.
Választásunkat nem bántuk meg. Nem voltak sokan, épp ezért az ételre nem is kellett sokáig várni. Finom, ízletes volt az étel, megérte bemenni. Kiszolgálás rendben volt.
Kiskondás Panzió Étterme Zalaegerszeg - Étel/ital
Gyenge 2014. szeptember 30.a párjával járt itt
A múlt szombaton mentünk el ebédelni a párommal. Miután elfoglaltuk a helyünket, feltűnt, hogy viszonylag sokan vannak. A pincér az elnézésünket kérte, de körülbelül 45-50 percet vártunk az ételekre. A pincér kérte az elnézésünket a várakozásért ami plusz pont. Ennek ellenére már nagyon éhesek voltunk. A pozitív pontok sajnos a 2.
Kiváló 2014. február 20.gyerekekkel járt itt
Kitűnő étterem ,házias ételek. Sokszor jártam már itt és velem mindig udvariasak. Többször tartottunk náluk már jeles napokat,így mint esküvő,szülinap,bankett. A menzát is látogatjuk hiszen sok fajta ételből lehet választani és nagy adagot adnak mindenből. A személyzet több éve dolgoznak ott tehát a személyes kapcsolat van mert ismerünk szinte mindenkit.