O' Connors Pub & Steakhouse Zalaegerszeg

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

O' Connors Pub & Steakhouse Zalaegerszeg vélemények

Kiváló 2020. február 12.a párjával járt itt
Ebédre tértünk be. Én "Új idők csirkéjét" ettem, ami csirkemell csíkok sült zöldségekkel, fűszeres burgonyával, borsos-joghurtos öntettel. A férjem az "Ulsteri tarját" választotta, az tarja szelet volt roston, csülökkel, póréval, sült tojással, füstölt sajtos tormamártással, hasáb burgonyával.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 7.a párjával járt itt
Zalaegerszegen nem értem mért majdnem az utolsó helyen kullog a hely. . Sokkal rosszabbak vannak ennél. . Többször voltunk, nem ítélek elhamarkodottan, de mindig tetszik! Az ár értékarány kiváló, a választék bőséges, a kiszolgálás kedves, a hely hangulatos. Kocsma, minden ehhez illeszkedik, hű a nevéhez, és a híréhez.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
A férjemmel jártunk itt, és nagyon tetszett mindkettőnknek. Hangulatos, az angol és ír pub-ok hangulatát idézik mind a bútorok, a színek és a kiegészítők is. A pincér nagyon kedves volt, az ételekre sem kellett sokat várni. Nagyon tetszett az étlap bőséges kínálata, itt tényleg mindenki találhat fogára valót.
Kiváló 2014. augusztus 28.barátokkal járt itt
Majdnem minden étteremben voltam a városban, de mondhatom, hogy a Connors az egyik, ha nem a legjobb a városban. Az ár/érték arány nagyon jó. Nem a legdrágább és innen mindig teli hassal távozik az ember. Rendkívül udvarias és gyors a kiszolgálás. Rendszeresen látogatjuk. A steak-eket különösen jól készítik el.
2014. augusztus 27.a párjával járt itt
Párommal egy jeles esemény ünnepléseként vacsorázni tértünk be ide. Az "angolos" pub rendkívül hangulatos, ahol hozzá értő és kedves személyzet fogadott minket. Több fogásos vacsorát rendeltünk, ami hatalmas adagokban és nagyon ízléses tálalásban tért elénk.
Szörnyű 2014. július 3., csoporttal járt itt
Szombat délutáni napon tértünk be ide,de mivel több mint 10-15 percen keresztül kiszolgálatlanul ültünk,és vártunk,még csak ki sem jött senki megkérdezni mit szeretnénk,ezért távoztunk egy másik vendégsereggel együtt.
Sajnálatos módon a személyzet takarított--míg a vendégek elmentek mert nem lettek kiszolgálva.
Kiváló 2014. június 25.barátokkal járt itt
Már jó párszor jártam náluk, de kivétel nélkül mindig nagyon finom ételeket kaptam. Jól, ízletesen főznek, még az általam annyira nem kedvelt csirkemellből is nagyon finom ételt kreálnak.
Udvarias a személyzet, és rugalmasak, mert ha variálni szeretném az étlapon lévő ételt, megoldják mindenféle negatív felhang nélkül.
Kiváló 2014. június 24.barátokkal járt itt
Rendszeres visszatérő vendégek vagyunk, nem véletlenül. Hangulatos hely, tökéletes kiszolgálás és nagyon finom ételek. Legjobban elkészített steaket itt kaptuk az egész városba, mindenki pont ahogy kérte. Nagy a választék, mindenki talál az ízlésének megfelelő ételt, italt, sokfajta különlegesebb sör is szerepel az itallapon. Csak ajánlani tudom mindenkinek!