liva57: kíváló - Zalaco Bisztró Zalaegerszeg

Zalaco Bisztró Zalaegerszeg értékelése
17. helyezett a 46 zalaegerszegi étterem közül

kíváló

2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 27.
Városközpontba , kíváló termékek, nagy választék, kedves kiszolgálás.Mindenkinek ajánlom.nagy választék, kitünő ízek, finomak a sütemények, a fagyi,tisztaság mindenütt, kedvesek az eladók.gyors kiszolgálás.berendezése egyedülálló,kényelmes székek, vannak akciós napok, árak vannak olcsóbb és drágább áruk, de mindenki talál a kedvére és pénztárcájára megfelelő terméket, legyen péksütemény torták, italok.

Ételek / Italok: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni liva57 felhasználót?    Igen

8900 Zalaegerszeg
Kazinczy tér 1.

Vélemények liva57 felhasználótól

2019. január 2.
2018. novemberben voltam az erzsébet program keretében.A szálloda gyönyörű, a személyzet kedves, és udvarias. Az étterme kítünő teljes ellátás volt, svédasztalos reggeli vacsora, az ebéd is változatos.A szoba tiszta, és világos. A wellness részlege kitünő. A tavasbarlang a szállodához közel...

2018. április 25.
A személyzet udvarias, mi pizzázni mentünk, Nagy adag, bőséges finom, ajánlani tudom.Tisztaság mindenütt, házias ízek.Ár elfogadható, család barát hely.Kiszolgálás, gyors, és kíváló.A pizzából nagy a választék.Ha arra járunk legközelebb is ezt a kedves helyet választjuk.Köszönet a finom kávéért.