Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros

4,6
a 37 zalakarosi étterem közül
étterem, pizzéria, szálláshely étterme
Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros
Aranyszarvas Étterem & Pizzéria ZalakarosAranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros bemutatkozása

Üdvözli Önt az Aranyszarvas Étterem, Pizzéria & Panzió!
Az Aranyszarvas Étterem, Pizzéria & Panzió Zalakaroson, a gyógy- és élményfürdő közelében található. A szállás a világhírű gyógy- és élményfürdőhöz közel, attól 450 méterre helyezkedik el.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
04.01-06.30.
Orwa Apartman II. Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros vélemények

Kiváló 2018. augusztus 31.a párjával járt itt
A környezet, kilátás, maga az étterem fekvése nekünk tetszett. A berendezés, a vadásztrófeák igazán impozánsan mutattak a falon, illetve a kitömött szarvas és a vaddisznó is ahogy ott álltak az ablak mellett. /oly fenséges/ Igaz az ételre várni kellett, de látvány a trófeák láttán nem tűnt hosszúnak.
Kiváló 2018. március 19.a párjával járt itt
Tavaly már jártunk itt, az akkori pozitív tapasztalatok alapján döntöttünk úgy, hogy ismét visszatérünk, ha Zalakaroson pihenünk. Széles választék finom pálinkákból, italokból, ételekből. Nagyon finomak a gyógynövényes limonádék, érdemes megkóstolni. Az általunk rendelt húsmentes és vadételek ízletesek voltak, mennyiségük is pont megfelelt.
Kiváló 2018. február 26.a párjával járt itt
Az ételek nagyon finomak.A hangulat vissztükrözi az étterem stílusát.Korrekt árak.A kiszolgálás kifogástalan :)
Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros - Belső
Szörnyű 2017. július 23.családjával járt itt
Pizzát rendeltünk ami nagyon finom volt. Elmentünk megnézni és vacsorázni. Rendeltünk pulyka gordont amibe a hús tele volt szórva borssal. Hagymás rostélyos kértünk még hátszínből ami úszott valami szörnyű szószban(talán barbecue lehetett). Nem volt tele az étterem mégis 1 órát vártunk az ételre. A városban sokkal finomabbat és kedvezőbb áron lehet kapni!
Kiváló 2017. május 10.a párjával járt itt
Kívülről semmi extra! Nem is gondoltam volna első látásra,hogy meglepetés érhet! Nem őket ajánlották. De mivel érkezésünk után valahol délután 3 körül ebédelni szerettünk volna, és a szállásunktól néhány háznyira ott volt ez az étterem! Próbáljuk meg alapon léptünk be . Meglepődtünk senki nem volt vendég !
Kiváló 2016. augusztus 21.gyerekekkel járt itt
Ebédelni tértünk be Zalakarosi nyaralásunk alatt. Rajtunk kívül senki nem volt az étteremben, ezért először kicsit megijedtünk, hogy talán nem a legjobb helyet választottuk, DE tévedtünk! A pincér nagyon kedves volt, a kiszolgálás gyorsan ment. Az ételek nagyon finomak voltak és bőven jóllaktunk vele.
Kiváló 2014. július 14.gyerekekkel járt itt
Átutazóban voltunk és egy ebédre álltunk meg az étteremben. Kedves személyzet ,árak jók ,ételek finomak. Kellemes hely! Nincs tömeg nem kellett sokat várni az ételre. A gyerekeknek nagyon tetszettek az étteremben kiállított állatok(szarvas, vaddisznó,vadkacsa,róka). Kényelmes terasz is tartozik az étteremhez illetve a parkolás is megoldott,csak ajánlani tudom.
Aranyszarvas Étterem & Pizzéria Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosGesztenye u. 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • házhozszállítás • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség
H-V
nemzetközi