Süti Butik Cukrászda Zalakaros

Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Süti Butik Cukrászda Zalakaros vélemények

2023. november 19.gyerekekkel járt itt
Öt napos novemberi zalakarosi családi pihenésünk során 3 alkalommal is megfordultunk a Süti Butikban, amely Trieste Kávézó néven is ismert, talán ez lehetett a korábbi nevük (? ), minden esetre a számlán Süti Butik Cukrászda név szerepelt. Ugyanakkor a bejárat felett a Caffé Trieste Espresso név, míg oldalt a Süti Butik felirat szerepelt.
Süti Butik Cukrászda Zalakaros - Étel/italSüti Butik Cukrászda Zalakaros - EgyébSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étel/italSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étel/italSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étel/italSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étel/italSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étel/italSüti Butik Cukrászda Zalakaros - BelsőSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étel/italSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Külső képSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Külső képSüti Butik Cukrászda Zalakaros - EgyébSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Külső képSüti Butik Cukrászda Zalakaros - MosdóSüti Butik Cukrászda Zalakaros - BelsőSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Étel/italSüti Butik Cukrászda Zalakaros - Külső kép
2020. augusztus 23.a párjával járt itt
2020-ban elég hihetetlen, hogy egy üzletben vagy vendéglátóipari egységben csak készpénzzel lehet fizetni, bankkártyával nem. És mégis van ilyen, itt a Cafee Triesteben. Magyar és német feliratok figyelmeztetnek rá. Fagyi finom, választék nagy. 300 Ft-ért becsületes méretű gombóc jár. Ha sétáló poharat kérek, és nem tölcsért, az külön pénz.
2020. június 16.a párjával járt itt
A Zalakarosi fürdő közelében levő cukrászda, abszolút központi helyen fekszik. A fő vonzerő nyáron a fagylalt, amelynek a választéka kielégítő lenne, ha legalább egy cukormentes fagyi lett volna. A fél ország elhízott és cukorbeteg, jó lenne rájuk is gondolni. Jobb híján pisztáciát és epret ettem, elég jó volt, de ettem már finomabbat is.
Kiváló 2019. július 28.gyerekekkel járt itt
A Café Trieste központi helyen, a Gyógyfürdő bejáratához közel található.
Nagyon finom a fagyijuk, bőséges a választék. Egy kedves fiatal hölgy szolgált ki, az öt szivecskés megérdemli.