Friskó Panzió étterme Zalakaros

Friskó Panzió étterme Zalakaros
Friskó Panzió étterme ZalakarosFriskó Panzió étterme Zalakaros
Friskó Panzió étterme ZalakarosFriskó Panzió étterme Zalakaros

Friskó Panzió étterme Zalakaros bemutatkozása

Éttermünk egész évben üzemel. Télen 40 fő befogadására alkalmas, nyáron a sörkerttel együtt összesen 150 főt tudunk fogadni.
Májustól szeptemberig minden este 18-tól 22-ig élőzenés estjeink vannak.
Éttermünkben mindenki megtalálja a neki való finomságokat.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
04.01-06.30.
Orwa Apartman II. Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

Friskó Panzió étterme Zalakaros vélemények

2023. november 20.gyerekekkel járt itt
Külsős vendégként jöttünk be ide reggelizni, előzetesen telefonon egyeztettük a nyitva tartást és a reggelizési lehetőséget. Azt tapasztaltuk Zalakaroson, hogy kifejezetten reggeliző helyek nemigen vannak a településen, így aki nem olyan szállodában van, ahol a szálláshoz automatikusan kapcsolódik a reggeli is helyben, az egy kicsit bajban érezheti magát, ha nem a boltban akar reggelire ennivalót vásárolni vagy S.
Friskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - EgyébFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/ital
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márFelfedező - 114 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 167 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 9.a párjával járt itt
Márton nap környékén külön libás étlappal várják a vendégeket. A ropogós libacomb pont olyan volt, ahogy kell, piros-ropogósra sütve. Két különböző körettel kérhető, mindkettő verzió finom volt. A gesztenyés - meggyes, csokiöntetes erdőmester palacsinta megkoronázza a vacsorát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. augusztus 10.családjával járt itt
Látványra hangulatos, hívogató. Csúcsszezon, az összes asztal foglalt, de azért találtunk egy szabad asztalt még az árnyékban. Felszolgálok jönnek mennek összhang nélkül. 4 ember szolgált ki minket. . :-D Az étlap átlagos. A kitálalt adag nem túl nagy, őszintén szólva elég karcsú. . Rizs száraz, párolt zöldségből folyik a víz, hús átlagos.
Kiváló 2018. július 14.gyerekekkel járt itt
Nagyon szuper hely a Frisko ,kivalo a kiszolgalas aranyos kedves felszolgalok voltak ,kaja ,pija,tisztasag kituno csak ajanlani tudom.Mivel a foci VB IS vetitetek es a pincer mezbe szolgalt meg Job hangulat volt.a pincerek siman elbeszelgetek velunk nagyon tecet h lazak voltak az sokat tesz,es kerni sem kelet jotek mentek maguktol.egyszoval szuper!
Átlagos 2018. március 19.a párjával járt itt
Három nap reggeliztünk és egy nap vacsoráztunk itt. Az első reggel kevesen voltunk, így étlapról választhattunk, a rendelt tojásételek és a pékáru finomak voltak. A már pohárban az asztalon álló "gyümölcslé" kritikán aluli, kb. szénsavat vesztett mirinda. A tea és kávé viszont finom volt.
Kiváló 2018. január 10.a párjával járt itt
Zalakarosra érkezünk,a hotelben csak vacsora lesz,ezért ebédelni megyünk. A helyi rangelső zárva van,ezért választunk másik helyet,mint kiderűlt jól. A Friskó étterme szinte üres,csak egy hangos német házaspár van. Az egyszemélyes mindenes étlapot italokat hoz,felveszi a rendelést,15,21-kor. Az étlap megdöbbentő !
Friskó Panzió étterme Zalakaros - BelsőFriskó Panzió étterme Zalakaros - BelsőFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - BelsőFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - BelsőFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - BelsőFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - BelsőFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étlap/itallapFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étlap/itallapFriskó Panzió étterme Zalakaros - BelsőFriskó Panzió étterme Zalakaros - BelsőFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étel/italFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső képFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étlap/itallapFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étlap/itallapFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étlap/itallapFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étlap/itallapFriskó Panzió étterme Zalakaros - Étlap/itallapFriskó Panzió étterme Zalakaros - Külső kép
2017. november 2.a párjával járt itt
Gyors kiszolgálás, finom ételek, az étlapon bőséges választék, bár táj jellegű ételek nincsenek. Megfizethető árak,az adagok lehetnének nagyobbak. Kellemes környezet az étteremben és a kerthelyiségben, hétvégén élőzene...... Szemben a Gyógyfürdő bejáratával, a dombon.
Kiváló 2017. február 15.barátokkal járt itt
Házias ételek, különleges ízek, gyors kiszolgálás,igaz, most kevesebb a vendég , de nagy a választék,gyermekbarát, családias hely, árak elfogadhatóak.Ajánlom az átutazóknak, itt nyaraló vandégeknek, a szállással egyben az éttermet. Jó parkolási lehetőség.A panzió tiszta, kényelmes, és nyugodt pihenést biztosít.
Átlagos 2015. november 28. járt itt
Mirelit ízű ételek, olcsó sonkával, sajttal. Ehhez képest lassú konyha. Csak azoknak, akik semmi különlegesre nem vágynak.
Kiváló 2015. augusztus 17.a párjával járt itt
Korábban is értékeltem már az éttermet, amit Zalakaroson járva mindig felkeressünk. A múlt héten sem kellett csalódnunk! A személyzet kedves, a kiszolgálás gyors, az ételek finomak. Mindkét alkalommal élőzenével szórakoztatták a vendégeket, akik közül többen táncra is perdültek. Minden korosztálynak ajánlom, kisgyermekesek is nyugodtan betérhetnek!
(A szálláshely is biztosan jó, mert sokan voltak most is. )
Friskó Panzió étterme Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSzőlő u. 4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar
grill ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, könnyűzene, nemzetközi slágerek
1800 Ft (kb. ár)
Dreher