La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros

4,2
a 37 zalakarosi étterem közül
étterem, pizzéria, vendéglő
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria ZalakarosLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
04.01-06.30.
Orwa Apartman II. Zalakaros
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz

La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros vélemények

Kiváló 2023. november 14.gyerekekkel járt itt
Zalakaros központjában, a Gyógyfürdő téren a sétány bal szélső egysége a La'Mar, amely olasz étterem és pizzéria, ebédidőtől kezdődően vacsoraidőig tartanak nyitva. A beltér kellemes, enyhén olaszos hangulatú, a teraszuk még november elején is üzemelt. Pozitívum, hogy este 9-kor még tudtunk itt enni.
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - BelsőLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - BelsőLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső képLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/ital
Kiváló 2023. július 3.egyedül járt itt
Hi! Vilájárta Inyenc vagyok akit nem könnyü meggyözni hogy " Boah testvér, ezt nem hagyhatod ki! ! . . . etc. Gyanakvó egy alkat vagyok és igy a jó. Egy Gastronomiai egység kiválasztása nálam valószinüleg kissé másabb és mondhatnám unorthodox de eddig bejött.
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Egyéb
Kiváló 2022. június 19.a párjával járt itt
Nagyon kedves ,gyors kiszolgálás gyönyörű helyen jó ár érték arányban színvonalas ételt fogyasztottunk csak ajánlani tudom mindenkinek aki itt jár.Örülök ,hogy már itt is voltam
Kiváló 2021. november 11.a párjával járt itt
Kedves, kiszolgálás, rugalmas ételválaszték.( köret, főétel választás) Ár-érték-mennyiség arány tökéletes. Az ízek jók, finomak, izgalmasak.
Sok+++++
Átlagos 2021. augusztus 23.családjával járt itt
Bennünket a magát valószínűleg viccesnek gondoló, valójában rendkívül bunkó (Feri) pincér szolgált ki.
A főétel rendben volt, de túrógombócot senki ne rendeljen! Kemény, ízetlen! Túrót csak nyomokban tartalmaz.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. június 30.a párjával járt itt
Nagyon megbántuk hogy betértünk egy ebédre. Csak azért mentünk be mert a többi közelben lévö vendéglökben nem volt hely - itt volt mert csak egy vendég volt - amiböl gondolhattuk volna hogy valami probléma van, de sajnos siettünk. Voltak menük 1500 - 2000. -Ft ért. Két eltérö menüt rendeltünk de mindkettönél volt probléma.
2018. november 18.a párjával járt itt
Három éjszakát töltöttünk Zalakaroson félpanziós ellátással. Így az ebédről magunknak kellett gondoskodni. Találomra választottunk éttermet,így esett a választásunk erre az étteremre. Menüt kértünk ami húsleves és bolognai makaróni ill. gulyásleves és palacsinta volt.
Kiváló 2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk Zalakaroson, és nem akartunk kockáztatni, ezért az ittjártam. hu oldaláról választottunk éttermet, és sikerült is a választás :-) Nagyon finom ételeket kaptunk. Tejszínes-csirkés-cukkinis tagliatelle-t és Hagymás rostélyost ettünk. A tészta is, és a hús is tökéletes volt! Biztosan vissza fogunk térni ebbe az étterembe!
2018. július 24.gyerekekkel járt itt
A buszpályaudvar szomszétságában található ez a teraszos étterem a "piac" mellet. Gyors és udvarias kiszolgálás és tényleg gyors. Izletes koktélok és ételek, de igazándíból semmi nem fogott meg ebben az étteremben. Az adagokat -méz mustásos, camaberes csirkemell- kevés volt, viszont a fokhagyma krémleves pizza kenyérel. . .
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső képLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső képLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső képLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső képLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső kép
Kiváló 2018. január 11.a párjával járt itt
. . . . mindig zöldebb,mint tudjuk. Tény azonban hogy csak pozitiv tapasztalataim vannak eddig a zalakarosi éttermekről. Mármint ahová bejutunk. Téli üzemmód van,ezért sok hely bezár. Ma a Friskó vendéglőt néztük ki,a ház előtt derült ki,hogy zárva van. Sebaj,irány a Kisrigó ! Kopp. Felujtás miatt zárva. !
La'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étel/italLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - BelsőLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - BelsőLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső képLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - BelsőLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Étlap/itallapLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső képLa'Mar Grill Restaurant & Pizzeria Zalakaros - Külső kép