Szilágyi Cukrászda Zalakaros

Szilágyi Cukrászda Zalakaros
Szilágyi Cukrászda ZalakarosSzilágyi Cukrászda Zalakaros
Szilágyi Cukrászda ZalakarosSzilágyi Cukrászda Zalakaros

Szilágyi Cukrászda Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson az igazi ízek házában modern sütemények, édes pillanatok és hagyományos ízek várják a leendő és visszatérő vendégeket. Megszakítás nélkül 4 évtizede sütnek a Szilágyi Cukrászdában és ezalatt az idő alatt az egyik legkedveltebb találkozóhely lett a finomságra vágyó helyiek és turisták között.

Orwa Apartman II. Zalakaros - Legjobb ár
2024.06.30-ig
Orwa Apartman II. Zalakaros
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Szilágyi Cukrászda Zalakaros vélemények

2023. november 3.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson a Szilágyi tűnt a legnépszerűbb cukrászdának, amely a fürdőtől és a Korzótól északra pár perces sétára található az Arborétum parkos rész szélén, egyúttal a települést átszel főút mellett. Ingyenes parkolási lehetőség az út másik oldalán bőséges számban adott.
Szilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étlap/itallapSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - MosdóSzilágyi Cukrászda Zalakaros - MosdóSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Külső kép
Kiváló 2023. október 1.családjával járt itt
Kellemes város, legmeghatározóbb helyszíne!
Szerintem a városka legjobb helye!
Isteni fagylaltot, fenomenális sütiköltemények, tüneményes alkalmazottak! Mi kell még a boldogsághoz? Mindenkinek csak ajánlani tudom,
" Az igazi ízek házát " !
Szilágyi Cukrászda Zalakaros - Egyéb
Kiváló 2023. július 5.gyerekekkel járt itt
Zalakaroson a Szilágyi cukrászda kínálata évek óta színvonalas, jó minőségű. Nagy a sütiválasztékuk, hagyományos és "újhullámos" sütemény is van, és sokféle fagylalt. Bármelyik süteményt választottam eddig, mindig friss volt. Érdemes meglátogatni, különösen egy meleg nyáron csábító a fagylaltkínálatuk.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. március 31.a párjával járt itt
Ha rövid akarnék lenni, csak annyit írnék: SZUPER! De azért ettől kicsit többet szeretnék erről a kiváló helyről. Párommal a Dunántúli Kéktúra kapcsán jártunk Zalakaroson, és az egyik nap végén gondoltuk bemegyünk vhova fagyizni egyet. Meleg is volt, és vágytunk vmilyen finomságra, de erre az élményre nem számítottunk.
Kiváló 2022. július 22.családjával járt itt
A legjobb amit valaha ettem, házi csoki torta. Imádjuk! Zalakaroson járva soha nem hagyjuk ki.
Kiváló 2022. június 19.a párjával járt itt
Szuper jó hely amikor Zalakaroson vagyunk mindig eljövünk ide,mert isteni a kávé,sütemények vannak nem beszélve a fagyiról.Tisztaság,kedves személyzet
2020. augusztus 24.a párjával járt itt
Házi krémest és panna cottát választottunk helyszínen fogyasztásra, mindkettő friss, jóízű volt.
Árban korrekt.
A kiszolgálás gépies.
Itt sem tapasztaltam, hogy a vendégek után fertőtlenítenék az asztalt, sőt, több asztalon ott volt az előző vendégek tányérja.
2020. június 10.a párjával járt itt
A helyiek által ajánlott cukrászdát kötelezőnek gondoltuk kipróbálni, így eljöttünk fagylaltozni. Cukormentes fagylaltból csak egyféle volt, a választék jó átlagos, kifejezett különlegességet nem találtam. A cukormentes tiramisu mellé csokoládét kértem, mindkét fagylalt hozta az elvárt szintet, de maradandó élményt nem nyújtott.
Kiváló 2019. július 14.gyerekekkel járt itt
Már nem először jártunk itt a családdal és ismét nem csalódtunk! A sütik isteni finomak és azt hiszem, hogy a helyhez képest az áraik is elfogadhatóak! Szép és tiszta hely. A teljesen telt ház volt amikor ott voltunk, mégis viszonylag gyors kiszolgálásban volt részünk. Az alkalmazottak kedvesek voltak és aranyosak! Ha legközelebb itt járunk,biztos,hogy ismét betérünk egy finom sütire!
Kiváló 2019. május 16.a párjával járt itt
Kifogástalan tisztaság, hagyományos, kényelmes bútorok, kedves, egyenruhás felszolgálók, és süteményillat. Ilyen egy igazi cukrászda. És csodálatos sütemények, torták, forró csoki, tea… Frissek, változatosak, nem túl édesek. Normális áron.
Szilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Külső képSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Külső képSzilágyi Cukrászda Zalakaros - MosdóSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - BelsőSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Étel/italSzilágyi Cukrászda Zalakaros - Külső kép
Szilágyi Cukrászda Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosPetőfi u. 45.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
gluténmentes