Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros
8749 Zalakaros, Üdülő sor 1.

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros a térképen

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros értékelése:

13. helyezett a 126 zalakarosi szállás közül
77. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1053 szállás közül

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros képei

Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
Kedves személyzet mindenben készségesen segítettek. Az ételek megfelelőek de választék szűkös bár éhen nem maradt senki. Hibának találom hogy a reggeli a leterített biliárd asztalra volt terítve és a nap folyamán a poharakat is ott tárolják, így a játék nem elérhető! Bár mondták készségesen hogy ha kell reggeli után leszedik és akár 11-töl du 14-ig is szabad lehet.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatások általában rendben voltak, kivétel a nem működő hűtő, amit hiába kértük, nem javítottak meg, a szaunát pedig nem tudták a megfelelő hőfokra beállítani. A személyzet az alapvető feladatait ellátta, de mosolytalan, kelletlen módon. A közösségi terek kulturáltak, tiszták voltak, a törölközők mennyisége és tisztasága, az ágyneműk tisztasága rendben volt, de az ágytámlát nekünk kellett lemosni.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Kellemes hely, gyerekes családoknak leginkább. A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, rendezett. Az étkezéssel meg voltunk elégedve. Hátrány (természetesen a mi szubjektív véleményünk/tapasztalásunk alapján), hogy a földszinti szobákban nincs se légkondi, se ventilátor, így nagyon melegek. A hűtő nagyon kicsi, alig hűt.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Családoknak ideális. (játszótér, medence) Jó elhelyezkedésű, közel van a strand. A svédasztalos reggeli finom volt, a menüválasztásos vacsora adagja talán nem minden felnőttnek elég, kicsit lehetett volna több, de finom volt az is. Tiszta, rendezett szoba, kedves személyzet.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nyugodt, csendes szálloda, szép kerttel. Tetszett, hogy a kert pár lépés volt a szobából, de maga a fürdő is csak pár perc sétára van. Amit hiányoltam a szobából, az a hűtő (nyári melegben jó lenne), illetve a ruhaszárító a sok törölközőnek. A wifi nem volt ugyan elérhető, de nekünk nem hiányzott, pihenni mentünk.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Az ár-érték arány rendben. A szállás tiszta, rendezett, a személyzet barátságos, segítőkész. A svédasztalos reggeli,változatos, a menü választásos vacsora jó volt. A szobák jól felszereltek, tiszták. Három hiányosságot említenék, amit a szállás biztosan korrigálni fog. Az egyik :a tusoló kabinnak az egyik ajtaja hiányzott, azt zuhanyfüggönnyel pótolták a tusoló fej vízköves volt.
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
A hely megtalálása, hát, hagy maga után kíváni valót. Se egy útbaigazító tábla, sem a szomszéd szálláshelyek nem tudtak segíteni, merre található. A földszinti szobába nagyon zavaróan világít be az udvari medence miatt található lámpa egész éjjel. Ha a szobába sötétedés után feloltom a lápát, mindenki beláthat. Elsötétíteni nem lehet, nincs rá lehetőség.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Augusztusban jártam ott a férjemmel és a kisfiammal. Könnyen megtalálható a szállás és csendes, nyugodt helyen van. Az egyik emeleti apartmant kaptuk meg. A szoba tágas volt kényelmes. Félpanziós ellátást kértünk. Az ételek nagyon finomak voltak, amit én is hiányoltam a saláta/savanyúság az ételekhez.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 19.
Sajnos rossz időt fogtunk ki, de így kihasználtuk a beltéri medencét. A szauna egy napig működött, nem tudták megcsinálni. Ez hiányzott! A szoba (1. ) tágas és tiszta volt. Ami tényleg zavaró, hogy nincs sötétítő az ablakokon, így estefelé belátni a szobába. Az üzemeltető hölgy, valamint Aida nagyon kedves és segítőkész volt. A másik hölgyet inkább szóra sem méltatom!

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 27.
Zalakaroson és a Boni Hotelben is először jártunk. A város és a strand gyönyörűen karbantartott. A hotel újszerű és tiszta. Az ételek nagyon ízletesek voltak. A szobában lévő ágyak borzasztó kényelmetlenek és a fa nyílászárók nehézkesen működnek. Összességében elégedetten távoztunk. A személyzet segítőkész volt, de elég morcos. Biztos túlterheltek.

Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőségekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg használattal, 1 alkalommal privát wellness használattal, 1 alkalommal reggelivel az ágyban, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Hunguest Hotel Freya
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőköpeny- és széfhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Venus Hotel
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 29.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi gálavacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószoba használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.02.
Hotel Vital
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Hotel Karos Spa
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 19.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermekprogramokkal
Érvényes: 2019.12.22-ig
Belenus Thermalhotel Superior
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, teniszpályával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.01-ig
MenDan Magic Spa & Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportos programokkal, wellness és szépségápolási tanácsadással, adventi és gyermekprogramokkal, fürdőköntös használattal, élőzenével, szauna-show-val, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Aquatherm Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Napfény
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, színterápia sószoba és sómokozó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Art Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.30-ig
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 7.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményekkel, játszószoba használattal, internet elérhetőséggel
2020.03.13. - 2020.05.31.

Szállodák Zalakaroson és környékén
Hotel Napfény Zalakaros
A Hotel Napfény a Zalakarosi Gyógy- és Élményfürdő újonnan nyitott bejáratától 150 méterre...
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Napfényes téli akció (min. 2 éj)

ZalakarosX