Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
Hotel Aphrodite ZalakarosHotel Aphrodite Zalakaros
Hotel Aphrodite ZalakarosHotel Aphrodite Zalakaros

Hotel Aphrodite Zalakaros bemutatkozása

Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel Aphrodite, amely wellness és gasztronómiai szolgáltatásaival változatos programlehetőségeket kínál.

A Hotel Aphrodite legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aphrodite Zalakaros - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
03.29-04.02.
Hotel Aphrodite Zalakaros - Kikelet gasztroélményekkel (min. 2 éj)
Kikelet gasztroélményekkel
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

Kiváló 2017. október 23.a párjával járt itt
Július végén 3 éjszakát töltöttünk a szállodában. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A félpanziós ellátás kínálatával elégedettek voltunk. A wellness-részleg a kedvencünk volt, meleg termálvizes medencéjével. Sajnos, a klímahasználat nem volt benne a szobaárban,azért külön kellett fizetni, hogy a felső szinten, elviselhető legyen a szoba. De összességében jól éreztük magunkat, biztos, hogy menni fogunk még.
Kiváló 2017. október 23.gyerekekkel járt itt
Ha egy hotel étterme kifogástalan és változatos ételekkel várja vendégeit, akkor minden apró részlet eltörpül a kényelmi, illetve a funkcionális szolgáltatások mellett! Az étterem kiváló, változatos ételekkel várja vendégeit! Mi 4 napot 3 éjszakát töltöttünk a hotelben, 2 nap ebéddel is megvendégeltek bennünket a félpanziós ellátás mellett!
Hotel Aphrodite Zalakaros - SzobákHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - Külső képHotel Aphrodite Zalakaros - SzobákHotel Aphrodite Zalakaros - VendéglátásHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - Szobák
2017. október 19.a párjával járt itt
Nagyon szép 2éjszakát töltöttünk a szállodában. Korán érkeztünk de a szoba készen volt ,de ajánlották az elnöki lakosztályt is nagyon kedvesen. Tiszta kellemes szoba , kedves személyzet és segítőkészek. Ajánlott kirándulás Garaboncra biciklivel remek volt ott is remekül szórakoztunk ,körbe vezettek a tanyán .
Hotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - WellnessHotel Aphrodite Zalakaros - Medence/kertHotel Aphrodite Zalakaros - SzobákHotel Aphrodite Zalakaros - Vendéglátás
Kiváló 2017. október 16.a párjával járt itt
Csoda szép, tiszta, kiváló konyha, segítőkész, barátságos dolgozók. Imádtunk itt lenni. Welness rész gyenge egy picit de több negatívumom nincs. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2017. augusztus 30.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hosszú hétvégét töltöttünk el ebben a gyönyörű szállodában! Az elhelyezkedés is kitűnő, minden könnyen és gyorsan megközelíthető. A személyzet nagyon kedves és segítőkész, az ételek ízletesek és bőségesek! A strandra el sem mentünk, mert a szállodában is mindenre van lehetőség. Tiszta szívből ajánljuk mindenkinek!
Üdv,
Kiváló 2017. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Harmadszor volt kellemes nyaralásunk. Most 4 unokával voltunk,7-12 éves korúak. Nagyon gyerek- és családbarát hotel. Kiváló lehetőségek minden korosztály számára.
Nagyon kedves a személyzet minden pozícióban A foglaláskor előre nem látott problémákat rugalmasan megoldották. Köszönjük.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Családunkkal 3 napot töltöttünk el a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat,nagylányunknak a wellness részleg tetszett a legjobban,kisfiúnknak ,persze a játszótér! (Hiányoltuk a gyermek medencét,vagy pancsolót,ez az egy negatívum volt)Tiszta,rendezett,kényelmes családi szobánk volt. A személyzet nagyon kedves,udvarias.
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve, kivétel a gyerekágy, ami nagyon nyikorgott. A személyzet nagyon kedves. Kiemelném a felszolgáló fiút Mátét, aki mindig minden kívánságunkat teljesítette, állandóan mosolygott, izzíg-vérig vendéglátós. Mindenkihez volt egy kedves szava. Illetve kiemelném a szálloda tulajdonos asszonyát, Marikát aki szintén nagyon kedves, mindig mindenkire mosolygott.
Kiváló 2017. július 31.a párjával járt itt
Csodás hétvéget töltöttünk ismét a hotelban. A személyzet készséges udvarias és nagyon kedves az ételek kiválóak és változatos. A szobák tiszták és illatosak (nekem ez abszolút pozitiv) és kényelmesek.
Zalakaros városa pedig rendezett tiszta szóval mindenképp élmény :)
Hotel Aphrodite Zalakaros - SzobákHotel Aphrodite Zalakaros - Szobák
Kiváló 2017. július 22.gyerekekkel járt itt
3 napot töltöttünk a családdal a szállodába. Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon jó a kiszolgálás és nagyon barátságosak. A család nagyon szerette a medencéket és a jakuzzi és a több fajta szaunák egyaránt. Voltunk a farmon ahol a szálloda részére állítják elö mind a húst mind a zöldséget és a sajtokat. Nagyon tetszett ez is!
Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport utca 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó