Hotel Aphrodite Zalakaros ★★★★

Hotel Aphrodite Zalakaros
Hotel Aphrodite ZalakarosHotel Aphrodite Zalakaros
Hotel Aphrodite ZalakarosHotel Aphrodite Zalakaros

Hotel Aphrodite Zalakaros bemutatkozása

Alig száz méterre a zalakarosi Strandfürdőtől található a négycsillagos Hotel Aphrodite, amely wellness és gasztronómiai szolgáltatásaival változatos programlehetőségeket kínál.

A Hotel Aphrodite legnépszerűbb csomagjai

Hotel Aphrodite Zalakaros - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
03.29-04.02.
Hotel Aphrodite Zalakaros - Kikelet gasztroélményekkel (min. 2 éj)
Kikelet gasztroélményekkel
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz

Hotel Aphrodite Zalakaros vélemények

Gyenge 2024. január 2.gyerekekkel járt itt
Most jöttünk el, közel 300. 000 ft fizettem, soha többé. (2023 szilveszter) Nem vártak minket, így először szobánk sem volt. 17. 53-kor érkeztünk,Kb 30. perc után kaptunk egy szobát, ami koszos volt és szemét is benne volt a szemetesben. Többen írták, hogy büdös volt, sajnos későn olvastam. Büdös csatorna szag, három napig, nyitott ablaknál aludtunk.
Átlagos 2024. január 1.a párjával járt itt
Karácsony után megleptük magunkat ezzel a 2 napos welnessel. . . Variáltunk hogy hova melyik lenne a jobb de ez lett a befutó. Külföldről mentünk. . 14 órakor még nem volt kész a szobánk ezért felajánlottak egy tágas földszinti apartmant
Valóban szép nagy szoba, okos tv-vel nagy fürdőszobával. . . .
2023. november 20.a párjával járt itt
Novemberben voltunk Párommal 3 éjszakás csomagot választottunk. A szálloda nagyon szép . Az étterem gyönyörű, az ételek választéka reggel és este is fantasztikus . Finom ízletes ételek. A wellness részleg nem nagy de teljesen kielégítő víz hőfoka kellemes. Tökéletesen elég kikapcsolódásra. Egyetlen ami nem volt megfelelő a masszázs.
Kiváló 2023. október 24.barátokkal járt itt
Nagyon jó, hogy az erkélyen ki lehetett ülni és dohányzó hely is volt egyben, akinek szüksége van rá. A reggeli kávét a szobában is elfogyaszthattam akár még pizsamában. Nem volt kötelező viselet előírva az étterem használatához. Természetesen mindenki felöltözve ment enni. Minden volt a szálloda közelében, ha esetleg valamit elfelejtettünk volna vinni.
Kiváló 2023. október 23.a párjával járt itt
Mi a férjemmel most, ezen a 2023. 10. 20-ai hétvégén voltunk itt az Aphrodite Wellness Hotelben. Igazából teljesen meg voltunk elégedve, az itt tapasztaltakkal. Nagyon kedves és segítőkész mindenki, aki itt dolgozik. Ez az,
ami manapság igen ritka! A szoba gyönyörű és tágas volt, és ami elsőre megmaradt bennem a szobába lépve, az a nagyon kellemes illat.
Kiváló 2023. augusztus 17.a párjával járt itt
A szállodán érezhető a legfőbb előnye, hogy családi tulajdonban van. A családtagoktól olyan hozzáállás tapasztalható, amit eddig sehol máshol nem láttam, jól esik amikor tényleg őszinte mosollyal és nem láthatóan elfáradt hozzáállással találkozik a vendég, egyébként a személyzet is kedves volt, felszolgáló Lacit imádtuk.
Átlagos 2023. július 14.gyerekekkel járt itt
A szoba rendezett volt, bár az ágy fölötti részen volt azért por. A csapból folyó víznek eléggé érdekes illata volt, mondhatni: kellemetlen.
A személyzet rendkívül kedves és segítőkész volt.
A reggeli és vacsora választék jó volt.
A wellness részlegen lehetett volna egy gyerek pancsoló is, akár bent és kint is… ez hiányzott.
Kiváló 2023. július 2.a párjával járt itt
Négy napot töltöttünk itt pihenéssel, nagyon meg voltunk elégedve mindennel. Kedves kiszolgálás , kellemes szoba, kilátás ! Ételek finomak a hely csendes !! Köszönünk mindent K&A.
Hotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - Egyéb
Kiváló 2023. január 8.gyerekekkel járt itt
Maximálisan meg voltunk mindennel elégedve. A hotelben töltött időnk 100 %-an a pihenésről, feltöltődésről, szórakozásról szólt.
Gyermekekkel is kiváló hely.
A programmal is maximálisan meg voltunk elégedve. Egy mesehelyre vittek el bennünket Garaboncra ahol egy csodás farmlátogatás részesei lehettünk.

Biztosan visszatérünk még. :)
Kiváló 2022. október 28.a párjával járt itt
Az esküvönkön nászajándékként kaptunk egy utalványt, így már nem is kellett azon gondolkozunk, hogy hol fogjuk eltölteni a nászútunkat! A szállodába érve nagyon kedvesen fogadtak minket és a pezsgőfürdős szoba is csodaszép volt! Nagyon finomakat ettünk, amik hozzávalót a saját farmjukról szereznek be.
Hotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - EgyébHotel Aphrodite Zalakaros - Egyéb
Hotel Aphrodite Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport utca 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • 24 órás szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó