Karos Garden Family Resort Zalakaros

2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig

Karos Garden Family Resort Zalakaros vélemények

Kiváló 2022. június 1.gyerekekkel járt itt
Pénteken délután érkeztünk 3 gyermekünkkel. Harmadszorra foglaltunk itt szállast. Tágas nappali fogadott minket amerikai konyhával. Hatalmas akadálymentesített fürdőszoba, babakád bekészítéssel a legkisebb gyermekünk részére. Az emeleten 2 szoba. Tisztaság és friss illat fogadott minket. Konyha jól felszerelt volt.
Kiváló 2021. június 22.barátokkal járt itt
6 napot töltöttünk a hotlben, kedves segitőkész személyzet, tisztaság, kényelem csend, pihenésre kikapcsolódásra kivállóan alkalmas. Mindennel felszerelt. Csak ajánlani tudom mindenkinek. " SUPER "
A szállás által feltöltött kép tökéletesen megfelel a valóságnak.
A fürdő a szállástól kényelmes sétára van.
Kiváló 2019. május 18.családjával járt itt
Csendes utcában, fürdőhöz közel található a szállás, az apartman kényelmes, jól berendezett. A személyzet kiváló, kedves, segítőkész. Étkezni a szomszéd étteremben lehet, bár a jól felszerelt konyharészen egyszerűbb ételeket megfőzhetünk. Van hűtőgép, elektromos tűzhely, tea-kávéfőző, evőeszközök. Nyáron az udvaron a kis medence a gyerekek kedvence.
Kiváló 2018. június 3.a párjával járt itt
9 éjszakára foglaltunk szállást. Gyönyörű 2 szintes, két teraszos apartman házak. Nagyon igényes modern mindennel felszerelt lakások. Ragyog minden olyan tisztaság van. Gyönyörű környezet nagyon szép gondozott a kert is tele növényekkel, ahol 2 medence is van. Nagyon kedvesek a szállásadók. Mindenkinek tudom ajánlani. Annyira tetszik, hogy Mi is visszajövünk lehet, hogy az idén.
Karos Garden Family Resort Zalakaros - Medence/kertKaros Garden Family Resort Zalakaros - SzobákKaros Garden Family Resort Zalakaros - Medence/kertKaros Garden Family Resort Zalakaros - Szobák
2017. május 19.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben töltöttünk el két éjszakát, egy észrevételünk lenne jobbító szándékkal . Mivel idősebbek vagyunk egy kissé nehézkes volt éjszaka lejönni az alsó szintre, hogy a wc_t tudjuk használni. Jó lett volna ha a tervezők gondoltak volna erre az eshetőségre is és a felső szinten is tervezhettek volna egy mellékhelyiséget. Tisztelettel
2017. április 11.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek a vendéglátó egység üzemeltetői. Nagyon kellemes, tiszta, kulturált, jól felszerelt apartmanban helyeztek el minket. A környezet nagyon kellemes volt. A fürdő is csak 5 perc kényelmes sétára volt a szállástól. Egyszóval minden SZUPER volt. Mindenkinek jó szívvel ajánlom.