Venus Hotel Zalakaros ★★★

Venus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros
Venus Hotel ZalakarosVenus Hotel Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros bemutatkozása

Zalakaroson, a helyi gyógyfürdővel szemben, a strand bejáratától 100 méterre található a superior, háromcsillagos Hotel Venus. Az új, családias hangulatú, exklúziv, kastély jellegű szállodában a vendégek pihenését saját melegvizes medence, jacuzzi, szaunák (finn- és infra-), masszázs, fittness- és billiárd terem, valamint asztalitenisz lehetőség segíti.

A Venus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Venus Hotel Zalakaros - Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
Napi árak teljes ellátással (1 éjtől)
111.200 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval
Venus Hotel Zalakaros - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2024.10.23-ig
Hotel Vital Zalakaros

Venus Hotel Zalakaros vélemények

2023. december 29.a párjával járt itt
Mindennel maximålisan meg voltunk elégedve kivéve a pincérekkel! Sajnos nem voltak a helyzet magaslatán! Sokat kellett várni az italokra elfelejtettek rendelėseket ! A fiatalabb munkatársakról van szó! Sajnálatos volt hogy nem lehetett üveges bőrt bontani tudom nem lėt fontosságú de sok helyen ezt még oldjåk !
Kiváló 2023. november 11.a párjával járt itt
Érkezéskor nagyon szívélyesen fogadtak bennünket. Gyorsan elfoglaltuk a szobánkat és irány a felfedezés mi hol van. Megtaláltuk a fürdőt és jól éreztük magunkat vacsoráig. Jó étvággyal fogyasztottuk a kiadós vacsorát. Másnap kikocsikáztunk a farmra . Élmény volt látni a sok állatot, az indiai tehenek tetszettek legjobban.
Átlagos 2023. szeptember 24.családjával járt itt
Augusztus elején voltunk nyaralni Zalakaroson a Vénusz hotelben. Sokkal többet vártam, mint amit igazából kaptam. Sajnos több mindenben csalódtunk, voltak pozitívumok is, de legalább annyi negatívumot tapasztaltunk. Legjobban az ételeket vártuk, mert elmondásuk szerint mindent a saját farmukról termelnek meg.
Venus Hotel Zalakaros - Egyéb
Kiváló 2023. július 31.a párjával járt itt
Zalakaroson nincs sok látnivaló, retró minden, kivéve az árak. Fürdőváros. A Vénus/Aphrodite Hotel viszont nagyon szuper. Kinti-benti medence az időjárás és igényeknek megfelelően . Az ételek nagyon finomak és változatosak . Családbarát szálloda és a sok szaladgáló gyermek mellett is mindig mosolygó személyzet.
Átlagos 2023. július 22.gyerekekkel járt itt
Változatos-, hangulatos-,sokoldalú welness szolgáltatások,
melyek igénybevételi komfortját nagyban emelné
egy, a "medencés térben" elhelyezett centrifuga. . .
A valóban ízletes-,hangulatosan tanyasi-, házias ételeket kínáló étteremben a térítésmentes ívóvíz, igazán az asztalteríték részét képezhetné, mivel a "rendelése" láthatóan terhes volt személyzetnek, vendégnek egyaránt. . .
Kedves-, figyelmes takarítószemélyzet és segítőkész recepció.
Kiváló 2023. március 28.a párjával járt itt
Októberben jártunk ott,2 éjszakát töltöttünk.Személyzet nagyon kedves,segítőkész,mindig mosolygós.Szobák tiszták.Wellness kitünő.Étterem kiválló,finom ételek,bőséges választék.Hamarosan megyünk ismét,19én.
Venus Hotel Zalakaros - Külső képVenus Hotel Zalakaros - Külső képVenus Hotel Zalakaros - SzobákVenus Hotel Zalakaros - SzobákVenus Hotel Zalakaros - Külső képVenus Hotel Zalakaros - BelsőVenus Hotel Zalakaros - EgyébVenus Hotel Zalakaros - WellnessVenus Hotel Zalakaros - Wellness
Kiváló 2022. október 26.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégként, mindig maximálisan meg vagyunk elégedve mindennel! Csak ajánlani tudom mindenkinek, 0-99 éves korig. Csodálatos hely, kedves személyzet, fenséges hazai ízek. A wellness részleg maximálisan kielégít minden igényt, ár-érték arányban messzemenőleg a legjobb országosan.
Kiváló 2022. június 27.családjával járt itt
Kedves, készséges személyzet, tisztaság. Változatos, házias, friss és ízletes ételek. Kellemes, esztétikus környezet. Maximális odafigyelés a vendégre, ár-érték arányban a lehető legjobb. Szívből ajánlom bárkinek, aki egy élményekkel teli hétvégét szeretne eltölteni, feltöltődni egy nyugodt kisvárosban.
Kiváló 2022. április 4.barátokkal járt itt
5 éve voltunk itt először , kerek szülinapot ünnepelni. Azóta már 6 alkalommal tértünk vissza a Virágh családhoz. Családi, baráti szeretettel fogadnak bennünk, kéréseinket teljesítik, ételeik igazi házias ízek. Mindenkinek bátran ajánlom, hiszen ha megtapasztal valaki ilyen szeretettteljes vendégláto csapatot, garantálom ugyanúgy visszatérő vendég lesz mint én és a családom. Sok -sok köszönet mindenért ! ! !
2022. február 4.a párjával járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a szállodában és mindennel meg voltunk elégedve. Ár/érték arányában tökéletes. Tiszta,rendezett szoba. A reggeli és a vacsora finom volt, a személyzet segítőkész. A recepciós hölgy minden kérdésre tudta a választ, minden kérést elintézett. Ha módunkban áll, megyünk még.
Venus Hotel Zalakaros a térképen
8749 ZalakarosSport u. 10.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 2000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5900 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó