Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót

Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót
Fiáker Vendéglő & Panzió ZalaszentgrótFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót
Fiáker Vendéglő & Panzió ZalaszentgrótFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót

Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót bemutatkozása

Nagy örömünkre szolgál, ha vendégül láthatjuk a Fiáker Vendéglőben! Étlapunk arra hivatott, hogy ízelítőt adjon a nemzetközi gasztronómia ízvilágából, de nagy hangsúlyt fektetünk a tájjellegű ételekre is.
Klimatizált különtermünkben, nyáron fagylaltbárunkkal 80 fős kerthelyiségünkben várjuk a kikapcsolódásra vágyókat.

Hotel Corvinus Zalaszentgrót - Napi árak reggelis ellátással
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót vélemények

Kiváló 2022. február 20.a párjával járt itt
Kedves kiszolgálás.
Finom ételek, nagy adag - bőven jól lehet lakni.
Ízlésesen tálalva.
Rövid időn belül megkaptuk kb 20 perc.
Mindennel lehet fizetni
Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - Egyéb
2055
Átlagos 2021. szeptember 19.egyedül járt itt
Zalaszentgróton a Fiáker már régóta várt engem, csak valahogy nem jött össze eddig a találkozás. Elméláztam, hogy korábban hányszor jártam már ebben a városban, meg mit csináltam itt, de maga az ottebédelés valahogy kimaradt, vagy csak nem emlékszem. Mindig csak valami egy-két órás munka volt itt, aztán siettem máshová.
Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - Külső képFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - BelsőFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - BelsőFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - BelsőFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - Étlap/itallapFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - Étel/italFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - Étel/italFiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót - Étel/ital
Átlagos 2020. július 23.gyerekekkel járt itt
Az adagok elég nagyok, ízletesek, ár-érték arány megfelelő. A kültéri rész hemzseg a darazsaktól, egyikünket (egy kismamát) meg is marták. . . Menüt szerettünk volna ebédelni, de közölték, hogy elfogyott. Az étlap kínálata változatos, az ár a környék átlagáraitól minimálisan magasabb. Ismerősök ajánlották a helyet, de nekünk csalódás volt.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. szeptember 17., csoporttal járt itt
2018. szeptember 15-én jártam ott egy nagyobb társasággal. Maximálisan megvoltunk elégedve. Az ételek finomat, ízletesek, bőségesek az adagok. A menü húsleves cérnametélttel, gödöllői töltött csirkecomb vegyes körettel, savanyúsággal. A kiszolgálás kifogástalan, az étterem tiszta, kellemes.
Kiváló 2018. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Több ismerősünktől is hallottunk már a Fiáker-ről, és egy alkalommal pont arra vitt utunk, és betértünk.
Mi sem csalódtunk, nagyon-nagyon finom volt az étel, barátságos a kiszolgálás, bőséges a választék, gyönyörű a tálalás.
Az árak is teljesen elfogadhatók, nem a legolcsóbb, de megéri kifizetni a kicsit magasabb árat.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már
Kiváló 2016. június 3.a párjával járt itt
Többször is jártunk már a zalaszentgróti Fiáker étteremben, és soha nem csalódtunk benne! A szezonális étlap folyamatosan változik, különleges, nem mindenhol kapható élelmiszerekből készült ételek kóstolhatóak, megismerkedhetünk a modern konyhák ízeivel, módszereivel. Nyáron a kézműves fagylaltok jól esnek akár egy könnyed séta során.
Fiáker Vendéglő & Panzió Zalaszentgrót a térképen
8790 ZalaszentgrótEötvös K. u. 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar