Katica Csárda Zalavár

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Katica Csárda Zalavár vélemények

Kiváló 2021. június 27.családjával járt itt
Ma jártunk itt először, de nem utoljára. . . sajnos nem fényképeztem le az ételeket, melyek tetszetősen voltak tálalva. Minden étel ízletes, finom volt. A halászlé kitűnő, az italok hidegek voltak. A kiszolgálás kedves, de nem tolakodó, talán inkább családiasnak mondható. Egyszerű, barátságos hely, ahol jól elkészített ételek várnak . . . . . ha erre járunk ismét betérünk!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2017. július 6.barátokkal járt itt
A tulaj kedves, pörgős, igen segítőkész,délben nyit a hely, mi 11 óra körül álltunk meg, és mire visszaértünk a bivalyrezervátumból, össze voltak tolva a társaságnak az asztalok, meg volt terítve nekünk külön. Az ételek finomak, frissek, tiszta volta hely, kívül belül hangulatos. és a házi szörp tényleg házi szörp volt !
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 20.a párjával járt itt
A kiszolgálás kedves, udvarias volt. A rendelt ételekre és italokra nem kellett sokat várni. A tisztaság tökéletes, az asztalterítő makulátlan, még egy kis morzsa se volt rajta. Az ételek finomak voltak, ízletesség és mennyiség tekintetében is meg voltunk elégedve. Az árak sem magasak. Minden erre járónak jó szívvel ajánlom! ! !
Kiváló 2016. augusztus 17.családjával járt itt
A napokban kétszer is megáltunk a csárdánál ebédelni. Az ételek kiválóak, ízletesek. A mákos palacsinta szilvalekváros öntettel fantasztikus.
Mi nálunk hárman dolgoztak együtt az étteremben a szakács és két pincér, köztük a tulaj aki egyben a séf is. Sok vendégnél a kiszolgálás kicsit csúszik, de barátságos, sőt kicsit vicces mikor az asztalok számozásait összekeverik.
Érdemes türelmesnek lenni, megéri.
Katica Csárda Zalavár - Külső kép
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2014. november 22.a párjával járt itt
Október elején tévedtünk a Katica csárda felé, ahol rendkívül udvarias kiszolgálás fogadott igazi vendéglátós kiszolgálással. Az étlapon egyedi ételek közül választhattunk és nem kellett sokat várni a megrendelt ebédre. Nagyon finoman főznek, szép a tálalás és az árak is jók.
Szörnyű 2014. július 27.családjával járt itt
Nagy családként érkeztünk. első kérdésünk az volt, hogy 15-en vagyunk, tudnak e így is, előzetes bejelentés nélkül fogadni. A válasz pozitív volt így leültünk a teraszra 3 egymás mellé szóló asztalhoz. Az italrendelés felvétele után jött az étel rendelés is. Sorban felvette a tulajdonos mind a három asztalnál a kért ételeket.
Szörnyű 2014. július 13.családjával járt itt
Megálltunk itt ebédelni négyen. Az első dolog ami mellbe vágott, hogy a hölgy, aki kiszolgált, alig adta át az étlapot, sürgetni kezdett, hogy nem rendelünk már italt? Amikor időt kértünk az étlap áttanulmányozására, duzzogva távozott. A kálváriánk akkor kezdődött, amikor kihozták a rendelést.
Szörnyű 2013. november 17.családjával járt itt
Hát én is ettem ott a családommal nyáron és minden elment amit rendeltünk,mikor haza értünk sorra kapott mindenki hascsikarást és nem értettük miért. Gondoltuk adunk még egy esélyt az étteremnek,mit ne mondjak az ételek minősége -csak most vettük észre-nem volt túl elfogadható. Az eredmény ugyan az lett otthon.
2013. szeptember 22.a párjával járt itt
Érdemes megállni egy finom, friss halászlére, istenien készítik. Elsősorban nyáron ajánlom, szúnyoghálóval védett kerthelysége van, saját parkoló, közel a Kis-Balatonhoz. Egyszerű, családias étterem, maga az étterem vezetője szolgál fel, mindenkihez van egy-két kedves szava. Ha arra járunk, mindig itt állunk meg, a halászlé mellé finom palacsintát választunk. Mindenkinek ajánlani tudom!
Kiváló 2013. szeptember 14.barátokkal járt itt
Tavaly véletlenül találtunk rá a Katica csárdára, amikor jöttünk hazafelé Orfűi nyaralásunkból. Már akkor nagyon elégedettek voltunk a kiszolgálással, az ételek minőségével és mennyiségével. Az idén már tudatosan kerestük fel a csárdát, Zalakarosról hazafelé. Barátainkkal voltunk, így mind a négyen mást ettünk, de valami fenséges finom volt mindegyik!