Paprika Csárda Zamárdi

04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Paprika Csárda Zamárdi vélemények

2023. január 3.gyerekekkel járt itt
Tradicionális, évek óta működő, magyaros ételeket kínáló, fősodratú étterem a 7-es főút és a vasútállomás közelében, amely egész évben nyitva tart. A nyári időben népszerű terasz nem fűtött, így az decemberben nem használható, de a kevesebb vendég elfér a belső részben is, amelynek emeleti szintje és különterme is van.
Paprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - EgyébPaprika Csárda Zamárdi - Egyéb
Kiváló 2022. augusztus 15., csoporttal járt itt
Ha egy igazi csárda hangulatra vágysz,na ezt a helyet ne hagyd ki.Finom bőséges ételek,illemtudo pincérek .
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
2021. szeptember 3.a párjával járt itt
Jó az elhelyezkedése, így 2 nap is betértünk. Az árak kicsit magasak, de nagyok és minőségiek az adagok. Nagyon finom halászlét ettünk, jó sűrű volt, szinte egytáletel. A pincérek gyorsak, nem kell sokat várni. Nekem már kissé túlzó is volt, hogy ott álltak az emberek felett/közelében, de nyílván ezt követelik meg tőlük.
Kiváló 2019. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
4 napot töltöttünk a Párommal, családtagokkal és barátokkal Zamárdiban. Udvarias és gyors volt a kiszolgálás. Nagyon finom volt az ebéd. Én harcsa halászlét ettem és egyben sült pisztrángot, zöldségekkel. Nagyon finom volt. :) Imádom a halat! Persze a desszert sem maradhatott el.
Ajánlom mindenkinek, aki Zamárdiban jár, mindenképpen látogassa meg a csárdát.
Kiváló 2019. július 15.a párjával járt itt
Egy hété végét töltöttünk Zamárdiban és két este is itt vacsoráztunk, Bőséges a kínálat a személyzet tényleg lesi a vendégek kérését, nagyon gyors a kiszolgálás és minden étel megfelelő hőmérsékletű is. S a lényeg ízletes és finom . A második este desszertként Gundel palacsintát kértünk, ami nagyon-nagyon finom volt.
Biztosan visszatérünk még és minden ismerősünknek ajánlani fogjuk.
Kiváló 2018. augusztus 23.családjával járt itt
Útközben beugrottunk. Kiváló az étel és bőséges, udvarias, gyors kiszolgálás, az árak is elfogadhatóak. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk. Ketten 1,2 dl jéghideg limonádét ittunk a nagy meleg miatt, amit szintén nagyon jól elkészítettek és pontosan megfelelő hőmérsékletű volt. A rántott szárnyas máj ill. halétel is fiom volt.
Kiváló 2018. augusztus 22.a párjával járt itt
A Jókai babgulyást, illetve a halászlevet csak ajánlani tudjuk!!!! Bőséges főételek!! Az árak elfogadhatóak! A felszolgálók kedvesek és vérbeli vendéglátósok! A teraszon nagyon - nagyon meleg volt(igaz nyáron ez teljesen normális.. ) , viszont állt bent a levegő, egy-két nagy ventilátor ajánlott lenne.
Kiváló 2018. július 21.a párjával járt itt
Balatonról hazafelé. . . Tábla irányitásával találtuk a hangulatos csárdát. . . Tele volt vendéggel a nyári melegebn. . Fél óra alatt - a sok pincérnek és a gyors kiszolgálásnak köszönhetően megebédeltünk. . Málna levest és egy kétszemélyes tálat rendeltünk , ami nagyon finom volt. . A husok átvotlak sülve, a saláta is izletesen volt készitve.
Kiváló 2018. július 19.családjával járt itt
Figyelmes pincér csapat,gyors kiszolgálás,kellemes hangulat. Ízletes,házias ételek. Normál adag.
Gyenge 2018. június 22.gyerekekkel járt itt
Bárhova máshova de ide NE! A köret hideg és gumiszerű pedig egy sült-krumplinál ez dráma! A kacsacomb ízre nem egy nagy szám és a bőre se ropogott ami azért nem hátrány. A gyerek rántott csirkéje, nem tettük ezzel magasra a mércét, egy erős közepesre sikeredett.