csavohe: Az elégedett család! - Hotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése
1. helyezett az 57 zamárdi szállás közül

Az elégedett család!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Minden családosnak (lehet az pár hónapos kisgyermek vagy akár nagyobb gyermekes is) csak ajánlani tudom. A tiszta benti és kültéri medence, valamit a Balaton közelsége minden fürdőzni és pihenni vágyónak tökéletes kikapcsolódást biztosít.

Szeretnéd követni csavohe felhasználót?    Igen

2019. szeptember 10. - Hotel Wellamarin válasza csavohe értékelésére:
Kedves Vendégünk, Örömmel olvastuk szíves visszajelzését és kedves ajánlását. Várjuk Családjukat vissza szállodánkba! Üdvözlettel, Hotel
Wellamarin Rezerváció (Hotel Wellamarin)
Hotel Wellamarin Zamárdi
8621 Zamárdi
Eötvös u. 15/1.

2019. október 15.
Nagyon tetszett a tágas,kényelmes szoba,a hasznosan megtervezett bútorzat,a tágas fürdőszoba,valamint az erkélyről történő kilátás a Balatonra és Tihanyra.Bár mi az első emeleten laktunk,a felettünk levő erkélyekről még szebb lehetett! A vacsora finom ételek garmadája volt,bőségesen lehetett...

2019. április 1.
Már régóta gondolkodtam rajta, hogy meg kéne szállni a Wellamarinban, most adódott rá alkalom. A szálloda elhelyezkedése remek, közvetlenül a Balaton partján van. A szoba tiszta és kényelmes, a teraszról remek a kilátás. Az étteremben remekül megoldják a két ütemben való étkeztetést, udvarias a...

2019. február 16.
Sokadszor voltunk ott, nem véletlenül.Évekkel ezelőtt láttam hogy mozgáskorlátozott vagy idősebb emberek rendkívül nehezen tudnak bemenni a medencébe a lábmosó lépcsője miatt.Most hogy felettem is eljárt az idő és magam is tapasztaltam,célszerű lenne a lábmosóhoz két kapaszkodó korlátot...

Hotel Wellamarin, Zamárdi kiemelt csomagajánlatai
 - WELLAPiknik (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknikkosárral, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-09-19
 - WELLAShow (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-12 - 2020-08-22
 - WellaLights (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.800 - 15.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-06 - 2020-12-30