Szepi Úr: Zimmer Feri című film jutott az eszünkbe - Hotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Wellamarin Zamárdi értékelése
1. helyezett az 57 zamárdi szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Zimmer Feri című film jutott az eszünkbe

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 15.
Nagyon tetszett a tágas,kényelmes szoba,a hasznosan megtervezett bútorzat,a tágas fürdőszoba,valamint az erkélyről történő kilátás a Balatonra és Tihanyra.Bár mi az első emeleten laktunk,a felettünk levő erkélyekről még szebb lehetett!
A vacsora finom ételek garmadája volt,bőségesen lehetett választani mindenkinek kényere - kedvére,bár hiányoltam a Séf urat a pult mögül.A reggeli a szokásos,mint minden szállodában és változatos.Az ajándék piknik kosár is remek volt.
Ami borzalmas volt,az a rengetek pókháló mindenhol! A fürdőszobában pókok jöttek elő az ajtórésekből. Az erkély felől hangya inváziónak voltunk részesei,amit a takarítónő porszívózással akart megoldani,de kérésünk elővette rovarirtóját.Az elpusztult hangyákat ott hagyta!
Megérkezésünkkor a szobaszéf nem működik,pedig tudták,hogy jövünk.
A beltéri wellness rész kicsi és kültéritől egy udvar választja el.
A bár felszolgálói kedvesek és mosolygósak voltak,ami a személyzet többi tagjáról ritkábban mondható,ami számomra meglepő. Általában a második naptól ismerősként szoktak üdvözölni,nem hogy egy hét alatt!
Amin végképp meglepődtünk a párommal,hogy egy héten át néztünk egy szemmagasságban lévő,kb.60 cm-es,vízszintesen elhelyezkedő,szürke színű PÓKHÁLÓT a tálalórész mögött!!!!
Távozáskor a számla kiegyenlítése után egy "Viszontlátással" köszönték meg az itt töltött egy hetet,és meg sem kérdezték,hogy "Jól érezték magukat?" "Jövőre viszontlátjuk Önöket?"
Egy szóval fizess és mehetsz!

Ennyire tetszett: Átlagos
Személyzet: Gyenge
Tisztaság: Szörnyű
Ár / érték arány: Gyenge
Szolgáltatások: Átlagos
Étkezés: Átlagos

Szeretnéd követni Szepi Úr felhasználót?    Igen

2019. november 5. - Hotel Wellamarin válasza Szepi Úr értékelésére:
Tisztelt Vendégünk, Köszönettel fogadtuk visszajelzését és a sok-sok pozitív gondolatot. Az igen aktív pókokkal igyekszünk felvenni a versenyt,mely kapcsán köszönjük észrevételét.
Köszönjük továbbá az észrevételét,mely vonatkozásában kollégánk nem érdeklődött a tartózkodás során tapasztaltakról,továbbá véleményükről, azonban engedje meg,hogy visszautasítsuk ezen elméletet, miszerint vendégeink csak "fizessenek". Minden elutazott vendégünk számára külön kérdőív kerül kiküldésre, amennyiben e-mail címét megadta számunkra. Fejlesztéseinket is vendégigényeinkhez igazítjuk a szálloda megnyitása óta, ezt példázza a 2 újonnan kialakított liftünk is. Bízunk benne,hogy Önök is nagyra értékelték mindezt. Üdvözlettel, Hotel
Wellamarin Rezerváció (Hotel Wellamarin)
Hotel Wellamarin Zamárdi
8621 Zamárdi
Eötvös u. 15/1.

2019. augusztus 16.
Minden családosnak (lehet az pár hónapos kisgyermek vagy akár nagyobb gyermekes is) csak ajánlani tudom. A tiszta benti és kültéri medence, valamit a Balaton közelsége minden fürdőzni és pihenni vágyónak tökéletes kikapcsolódást biztosít.

2019. április 1.
Már régóta gondolkodtam rajta, hogy meg kéne szállni a Wellamarinban, most adódott rá alkalom. A szálloda elhelyezkedése remek, közvetlenül a Balaton partján van. A szoba tiszta és kényelmes, a teraszról remek a kilátás. Az étteremben remekül megoldják a két ütemben való étkeztetést, udvarias a...

2019. február 16.
Sokadszor voltunk ott, nem véletlenül.Évekkel ezelőtt láttam hogy mozgáskorlátozott vagy idősebb emberek rendkívül nehezen tudnak bemenni a medencébe a lábmosó lépcsője miatt.Most hogy felettem is eljárt az idő és magam is tapasztaltam,célszerű lenne a lábmosóhoz két kapaszkodó korlátot...

Hotel Wellamarin, Zamárdi kiemelt csomagajánlatai
 - WELLAPiknik (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 26.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, piknikkosárral, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-09-19
 - WELLAShow (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 28.000 - 35.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-07-12 - 2020-08-22
 - WellaLights (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 13.800 - 15.300,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg- és fitneszterem használattal, játszóházzal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2018-09-06 - 2020-12-30