Hotel Wellamarin Zamárdi ★★★★

Hotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Wellamarin ZamárdiHotel Wellamarin Zamárdi
Hotel Wellamarin ZamárdiHotel Wellamarin Zamárdi

Hotel Wellamarin Zamárdi bemutatkozása

Budapesttől 115 kilométerre, a Balaton déli partján található a Wellamarin Wellness Hotel. A szálloda a tóparton helyezkedik el, ahonnan gyönyörű kilátás nyílik az északi partra és a Tihanyi-félszigetre, így kínálva kellemes lehetőséget a feltöltődésre.

A Hotel Wellamarin legnépszerűbb csomagjai

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak (1 éjtől)
Napi árak (1 éjtől)
2024.12.30-ig
Hotel Wellamarin Zamárdi - BALATON SOUND (min. 2 éj)
BALATON SOUND
Hotel Karos Spa Zalakaros - Élmény, mosoly, kikapcsolódás
Élmény, mosoly, kikapcsolódás
2026.01.03-ig
Hotel Karos Spa Zalakaros
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Wellamarin Zamárdi vélemények

2024. április 4.gyerekekkel járt itt
Sajnálattal tapasztaltuk, hogy a szobákban a Mini bár üres volt. A lenti bárban nem volt energia ital, menta…. Tűzijátékot kértem az ott készített szülinapi tortára és nem volt, pedig lebeszéltük. Az ételek finomak, választék is kielégítő. Dicséret a szakácsoknak. Köszönjük a finom tortát! A pincérek kedvesek voltak.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt arra, hogy értékelje szolgáltatásainkat és megossza tapasztalatait a Hotel Wellamarin****-ban töltött idővel kapcsolatban. Örömmel olvastuk, hogy kellemes pihenést töltött nálunk, és nagyra értékeljük az ételeinkkel kapcsolatos dicsérő szavakat, valamint az elismerést a szakácsaink iránt.
2024. április 17., Hotel Wellamarin****, Hotel Wellamarin
Kiváló 2024. március 25.a párjával járt itt
Minden remek volt. A szoba tiszta, szépen berendezett, kényelmes volt, csodás kilátással az erkélyről. A wellness részleggel is nagyon elégedettek voltunk. A víz hőmérséklete megfelelő volt, és minden látványelem működött. Szerencsénkre nem is volt zsúfolt, úgyhogy mindent ki tudtunk használni.
Kedves Vendégünk!

Nagyon szépen köszönjük értékelésüket, és örömmel olvastuk, hogy tartózkodásuk kellemes és kényelmes volt nálunk. Nagy örömünkre szolgál, hogy elégedettek voltak szobájukkal, a gyönyörű kilátással az erkélyről, valamint a Spa részlegünkkel.
2024. április 17., Hotel Wellamarin****, Hotel Wellamarin
Átlagos 2023. december 29.barátokkal járt itt
Maga a szállás gyönyörű, igényes, a szobák rendkívül kényelmesek. A dolgozók figyelmesek, kedvesek.
Az ételválaszték azonban gyér volt, valamint a gyümölcsök között sok volt az ehetetlen.
De a legrosszabb a hideg ételek voltak! ! ! - nem volt melegen tartójuk, és mikrót sem raktak ki, hogy legalább meg lehessen melegíteni!
Kicsit csalódottak voltunk, de jól éreztük magunkat.
Kedves Vendégünk!
Először is szeretnénk megköszönni, hogy megosztotta velünk észrevételeit és visszajelzéseit. Örülünk, hogy szállodánk szobáival kapcsolatosan maximálisan elégedettek voltak!
Ugyanakkor sajnáljuk, hogy az ételválasztékkal kapcsolatos tapasztalataik nem teljesen voltak megfelelőek.
2024. január 13., Hotel Wellamarin****, Hotel Wellamarin
Kiváló 2023. augusztus 22.gyerekekkel járt itt
Mindenre csak a kiválót lehet mondani,de az hogy máskor is eljövünk ide sajnos nem megy. Egy hétre közel nyolcszázezer forint. . . ezt a következő évi inflációban majd 2025-ben is. Áh. . . . Egy nyugdíjasként voltunk ,kettő úgy hogy dolgozunk mellette (70 évesen). Nem panasz , de ez az igazság, hogy a kisebbik unokánkat még tudtuk magunkkal vinni.
2023. július 21.a párjával járt itt
Július közepén voltunk a párommal egy hétvégét, 2 éjszakát a szállodában. A bejelentkezés gyorsan és rugalmasan ment, a szálloda szépen berendezett, elegáns, és tiszta. A reggeli kifogástalan volt, míg a vacsoránál kissé keveslettem a választékot, de ami volt, az finom volt.
Hotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - Vendéglátás
2023. május 30.a párjával járt itt
1. 7-es főúttól nehéz a szállás megtalálni, ellentétben más hotel , más vendéglátók( Pizzázó. . )táblázottak, jól megközelíthetőbbek. 2. Fekvés nem esett jól, ma már másmilyen ami mindenkinek kellemes. 3. 2 fő része 1db ülő alkalmatosság, karfa nélküli, kényelmetlen, máshonnan kiselejtezett. . .
Tisztelt Vendégünk!
Köszönjük, hogy megosztotta velünk a tapasztalatait.
Sajnáljuk, hogy nehéz volt megtalálni a szállodánkat a főútról.
Köszönettel fogadtuk szoba ülőalkalmatossággal kapcsolatos észrevételét, melyet feljegyeztünk.
Azonban örülünk, hogy szállodánkban található liftek megkönnyítették közlekedésüket!
2023. június 5., Senkó Dániel, Hotel Wellamarin
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
Kiváló 2023. január 2.gyerekekkel járt itt
Évekkel ezelőtt a keresztapám ajánlotta ezt a szállodát, többször rá is kerestem a foglalási lehetőségekre, de bevallom, drágának találtam, legalábbis a nyári főszezoni áraikat. A téli szünetben viszont kedvező ajánlatot kaptunk, amelyet még egy plusz nappal meg is toldottunk, így összesen 5 napot töltöttünk el a hotelben félpanziós ellátással.
Hotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - WellnessHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - VendéglátásHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - KörnyékHotel Wellamarin Zamárdi - WellnessHotel Wellamarin Zamárdi - WellnessHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - EgyébHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Szórakozás/SportHotel Wellamarin Zamárdi - Szórakozás/SportHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - FürdőszobaHotel Wellamarin Zamárdi - FürdőszobaHotel Wellamarin Zamárdi - FürdőszobaHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - SzobákHotel Wellamarin Zamárdi - Külső képHotel Wellamarin Zamárdi - BelsőHotel Wellamarin Zamárdi - Belső
2022. december 31.gyerekekkel járt itt
Minden kivételesen jó volt egészen addig amíg a masszázsra be nem jelentkeztünk. A rossz sajnos nem a legmegfelelőbb szó rá. 10 perc után szerettem volna szökni. Borzalmasan nagy csalódás volt. A teljes testmasszázsból a kezeket és lábakat szó szerint simogatta, a hátba viszont belekönyökölt teljes testből.
Tisztelt Tamás!

Köszönettel fogadtuk magas pontszámú értékelését és véleményét!
Reméljük visszatérésük alkalmán minden szolgáltatásunkkal maximálisan elégedettek lesznek!

Üdvözlettel:
Hotel Wellamarin**** csapata
2023. február 8., Senkó Dániel, Hotel Wellamarin
Kiváló 2022. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Nagyszerű volt minden, a szoba csodálatos volt. Két gyermekünkkel utaztunk 6 és 9 évesek. Nagyon élvezték, a lakosztályt. A Wellness részleg nagyszerű volt. Az ellátásba mi felpanziot választottunk (bőséges volt, reggelit és vacsorát tartalmazott) A tisztaság is kifogástalan volt. Csak ajánlani tudom mindenkinek :)
Hotel Wellamarin válasza
Tisztelt Horváthné Takács Tímea Melinda!

Nagyon köszönjük értékelését és véleményét!
Örülünk, hogy részesei lehettünk az élménynek!

Üdvözlettel:
Hotel Wellamarin**** csapata

2022. szeptember 6., Hotel Wellamarin, Hotel Wellamarin
Átlagos 2022. július 31.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett az a Balaton közelsége. Voltunk itt pár éve,de sajnos azóta a spórolás látszik mindenhol. Egyik vacsora alkalmával a pincér nem ért az asztalunkhoz oda,igy szomjan maradtunk. De ami a legjobban zavart az a levegőtlenség. Közlekedőkben,liftben kifejezetten, és az étkezőben ahol tul sok ember van.
Tisztelt Vendégünk!
Nagyon köszönjük értékelését és véleményét!
Sajnáljuk, hogy az egyik vacsora alapján kollégánk nem tudta itallal kiszolgálni Önöket.
A továbbiakra pedig a jövőben nagyobb figyelmet fordítunk.
2022. augusztus 29., Hotel Wellamarin**** csapata, Hotel Wellamarin
Hotel Wellamarin Zamárdi a térképen
8621 ZamárdiEötvös u. 15/1.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • gyerekmedence • bioszauna • jégkamra
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Internet használat a szálloda számítógépén (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Parkolás a közelben, nem őrzött: 2500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 4000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Fedett parkoló, kamerával felügyelt: 5500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bisztró