Így is ismerheted: Fészek Étterem

2024.12.26-ig
Aventurin House Révfülöp

Fészek Panzió Étterme Zánka vélemények

2022. július 23.családjával járt itt
Gyakran jártunk itt az elmúlt 2 évben, mióta ide költöztünk a közelbe. Nekem mindig is tetszett maga a hely, a dekoráció, és az ételek is. Nagyon finom helyi finomságokat is kínálnak, de gyerekbarát rántott hús - sült krumplit is, sőt, tavaly még pizzákkal is bővítették az étlapot. A pincérek is kedvesek szoktak lenni, az árak pedig korrektek (szerintem). Úgyhogy annak, aki Zánkán jár érdemes ellátogatnia ide
2019. szeptember 1.gyerekekkel járt itt
A zánkai Fészek nevű egység szemre is átlag feletti, ehhez képest nem értettük, ami történik benne. Bemegyünk a fimmal, köszönünk a bent beszélgető személyzetnek, ők fogadják, leülünk, majd percekig nem történik semmi. Több perc után jön egy pincér étlap nélkül. Nagy nehezen étlaphoz jutunk, rendelünk róla egy kacsamájpástétomot.
Fészek Panzió Étterme Zánka - Étel/italFészek Panzió Étterme Zánka - Étel/italFészek Panzió Étterme Zánka - Külső képFészek Panzió Étterme Zánka - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 25.a párjával járt itt
Párommal ültünk be egyik este, mert ismerősöktől jókat hallottunk az ételekről. Nos, az ételek tényleg rendben voltak és rendben volt a kiszolgálás is. Viszont sajnos sokat rontott az élményen a fejenként három neveletlen gyerekkel érkező két család. A gyerekek nyilván az egész napi strandolás után nagyon fáradtak voltak.
Gyenge 2017. augusztus 1.családjával járt itt
Tavaly nyílt, nagy tervekkel, szimpatikus hozzáállással. Égetően szükséges Zánkán egy új étterem, de nem így. Harmadszor ültünk be, az első két alkalommal nem észleltünk semmi rendkívülit, átlagos tapasztalatokkal távoztunk. Július elején egy vasárnap négyesben készültünk az ebédre.