Neked Főztem Zánka

Hajókázás a Balatonon
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Neked Főztem Zánka vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 5.a párjával járt itt
Párommal jártunk a környéken, kis őszi kirándulás, kikapcsolódás a Balaton partján és kicsit beljebb. Isteni volt az idő, megéheztünk, és a parton járkálva nem fogott meg egyik étkezde sem. Kérdezősködtünk, és akkor kaptuk a hely nevét. Nekem első látásra nagyon megtetszett, régi és új fa bútorok, kint egyszerű retro hangulat.
Kiváló 2022. április 23.a párjával járt itt
Véletlenül találtunk rá erre a kis helyre Balatonfüredről visszafelé. Nagyon hangulatos családias hely. Kicsi étlappal de annál hangulatosabb környezettel . Helyi termelők alapanyagait használják, inkább a gourmet kategóriába sorolandó kis étterem. Nem is csalódtunk. Nagyon finom volt a medvehagyma krémleves, a fogas és a túrógombóc sütve. Adandó alkalommal újra kipróbáljuk.
Kiváló 2021. augusztus 22.a párjával járt itt
Finom étkek és hangulat, kitűnő borkínálat, kedves felszolgálás. Kell ennél több, ha a fáradt vándor megérkezik a Balatonhoz? Igazi fogadó, a szó legnemesebb értelmében
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 26.barátokkal járt itt
Van amikor az embert nem azért bosszantja egy szarvashiba egy étkezésben, mert nem finom, amit eszik (egyébként nem volt az), hanem, mert nem tud maradéktalanul jót írni az adott helyről. A zánkai Neked főztem” kiemelkedően jó hely. Ettünk kacsamellet, kreatív köretelememmel, szürke harcsát hasonló fantáziával tálalva, továbbá sajttortát gyümölcsmártással.
Neked Főztem Zánka - Külső képNeked Főztem Zánka - Külső képNeked Főztem Zánka - BelsőNeked Főztem Zánka - Külső képNeked Főztem Zánka - Étel/italNeked Főztem Zánka - Étel/italNeked Főztem Zánka - Étel/italNeked Főztem Zánka - Külső kép
2055
Kiváló 2019. október 22.egyedül járt itt
Először próbálkoztam a parton. Nagy étterem, ülnek is a teraszon. De talán a tulajék, mert zárva. Lementem a strandra, valami büfé nyitva is volt, rögtön az első, egy darabig hallgattam is a zenét a verőfényben, de aztán nem tetszett mégsem annyira. Visszasétáltam a másik étteremhez, ahol kaptam ezt a tippet, menjek át az úton, végig, aztán balra és már csak egy-két száz méter.
Neked Főztem Zánka - Étel/italNeked Főztem Zánka - BelsőNeked Főztem Zánka - BelsőNeked Főztem Zánka - BelsőNeked Főztem Zánka - EgyébNeked Főztem Zánka - EgyébNeked Főztem Zánka - Külső képNeked Főztem Zánka - Külső képNeked Főztem Zánka - Külső képNeked Főztem Zánka - Étel/italNeked Főztem Zánka - Étlap/itallapNeked Főztem Zánka - Belső
Kiváló 2019. július 10.gyerekekkel járt itt
Június végén Szent Balázs hegyi levendula szüret elött ugrottunk be hozzájuk másféléves kisgyerekkel. Szépen kialakitott teraszon teltház volt, de bent üres volt szinte az étterem. A babasarok mellett táboroztunk le, a babaetetöszék mellé kaptunk elökét és étkészletet is a kicsinek. Az ételeket gyorsan megkaptuk és nagyon finomak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2018. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
A tavalyi nyár nem csak a Balatoni kempingezős nyaralásról szólt csak a családunknak, hanem egy gasztronómiai kirándulásról is. Egy kiadványból választottunk ki helyeket és igyekeztünk minél több étterembe eljutni. Az egyik ilyen „tivornya-túránk” a közeli Zánkára vitt el minket.
Neked Főztem Zánka - Étel/ital
Szörnyű 2018. július 28.a párjával járt itt
Utunk közben láttuk meg ezt a retro ám de hangulatos, családias küllemű éttermet. A külleméből, hangulatából és mindehhez főleg az étterem nevéből -"Neked főztem" - adódóan mi azt feltételeztük, hogy egy igazán házias konyhára leltünk, ebben a hitben betértünk, hogy ebédeljünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. augusztus 25.családjával járt itt
Családdal voltunk júliusban. Korábban is voltunk már, a kiszolgálás akkor is vicces volt. Nos, egyre szórakoztatóbb. Képtelenek viszonylag gyorsan és pontosan dolgozni.
Jók lennének az ételek, de szelet hús gyakorlatilag nincs, vagy csillagászati áron.
Kávét rendeset kellen főzni. Lehet, hogy a gép rossz, lehet, hogy a kávé gyenge, de szét volt égetve.
És könyörgöm, legyen valami normális desszert, mert az végképp gáz.
Kiváló 2017. augusztus 14.barátokkal járt itt
Ezen a helyen is ugyanazzal a baráti társasággal jártam, mint a Zománcban. Biciklis pihenőt tartottunk és ezt a helyet választottuk ebédelni. Az ételek finomak,kevés választékkal, de itt is drágák. A kiszolgálás kicsit akadozott, de meg bocsájtható mert sok volt a vendég. A felszolgálók idegesek , kapkodók.