Natura Hill Vendégház Zebegény

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Natura Hill Vendégház Zebegény vélemények

Kiváló 2019. március 20.a párjával járt itt
Exkluzív, hangulatos kis találkahely Budapesttől csak egy órányi autóútra. Napközben akár pár órát is el lehet tölteni kedvesünkkel legyen szó évfordulóról, meglepetésről párunknak, szerelmünknek, vagy csak pár szabad óráról a gyerkőcök nélkül. Tökéletes hely elvonulni a világ zajától, távol a nyüzsgéstől.
Natura Hill Vendégház Zebegény - Szobák
Bronz fokozatú értékelőNépszerű író - 87 hasznos szavazat
Gyenge 2018. július 31.a párjával járt itt
A hype - amely felkapta a Natura Hillt indulásakor - nem volt meglepő: szokatlan,újszerű elemek,marketinges-reklámügynökös tulajdonospár - mindez erősen felpörgette a szájmarketinget. Legutóbbi ottjártunkkor azonban kiderült,ezek a kegyelmi idők visszahozhatatlanul elmúltak.
Kiváló 2017. március 21.a párjával járt itt
A tavasz első napjait töltöttük itt, ezen a csendes ,nyugodt, mindentől távoli helyen. A természet igazi arcát itt megismerheti az ember. A Dunakanyar végtelen látványa tárul az ember szeme elé a hotel ablakából. A különböző stílusú szobák és a reggeli gazdag választéka visszacsábít
a továbbiakban is erre a gyönyörű helyre. A személyzet kedvessége, a szobák tisztasága nagyon megfogott minket.
Kiváló 2016. január 4.a párjával járt itt
Szilveszter előtt töltöttünk itt két estét. Egyszerűen nagyszerű hely. Igényes, vendégszerető, személyzet. Kényelmes, tiszta szobák. A szauna és a masszázs is tökéletes volt. Mindenből a legjobbat kaphatod, ha szereted a csendes, jó környezetben lévő helyeket. A konyha szuper, igazi kis gourmet kiruccanás. Méltán kapta a szálloda 2015. Szakmai díját.
Szívesen ajánlom, kiváló szállás hely és étterem.
Natura Hill Vendégház Zebegény - KörnyékNatura Hill Vendégház Zebegény - SzobákNatura Hill Vendégház Zebegény - VendéglátásNatura Hill Vendégház Zebegény - VendéglátásNatura Hill Vendégház Zebegény - Vendéglátás
Kiváló 2015. szeptember 10.családjával járt itt
Személyes tapasztalatom alapján mondhatom, kitűnő választás volt a Duna-kanyar "gyöngyszeme", a Natura Hill Vendégház! A barátságos és családias fogadtatás és az ott töltött napok alatt végig tapasztalt maximális odafigyelés rám, a Vendégre, rendkívül jól eső érzés volt.