Hamburger Box Zirc

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Hamburger Box Zirc vélemények

Kiváló 2019. január 5.egyedül járt itt
Kutyafuttában egyedül tértem be Zircen a Hamburger box-ba. Kedves úr fogadott kissé bizonytalanul. Szerintem nem volt biztos abban, hogy látott-e már. Megpróbáltam megőrini inkognítómak - mármint azt, hogy kb 2,5 éve egy pozitív kicsengésű tesztet publikáltam róluk. Véleményem szerint továbbra is jól csinálják. Finom a hamburger, kedvesek és nagy a tisztaság.
Hamburger Box Zirc - Külső képHamburger Box Zirc - Étel/italHamburger Box Zirc - Étel/italHamburger Box Zirc - BelsőHamburger Box Zirc - BelsőHamburger Box Zirc - BelsőHamburger Box Zirc - BelsőHamburger Box Zirc - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 28.a párjával járt itt
Mivel ebben a városban születtem, és a fiatal kamasz koromat is itt töltöttem javarészt, így lehet, kissé elfogult vagyok, de nagyon szeretem ezt a helyet. A kiszolgálás gyorsan megy, a hamburger ár-érték arányban nagyon finom. Mindig majonézes kukoricával kérem, és mindig ugyan olyan finom. :) Nem egy fullos hely, de egy hamburgerező nem is kell, hogy az legyen. Bátran ajánlom bárkinek.
Kiváló 2017. július 19.gyerekekkel járt itt
Figyelem, a helyet átépítették, már bent is nagyobb a hely és van mosdó is! Felújítás történt kívülről is. 2001- ben jártam itt először és már akkor is ízlett a hambi kukoricás majonézzel. Milliófajta van. Persze a hely nem a gasztrófejedelmek törzshelye, mert ez "csak" egy hamburgerező kisétterem, de annak tökéletesen megfelel.
2016. december 17.a párjával járt itt
Sok-sok év alatt nagyon sokszor elmentünk Zircen a Hamburger box előtt és ma végre kipróbáltuk. Mint ahogy a címben is említettem tényleg csak egy "box" - alig pár asztal. Azonban annál kedvesebb a bennünket kiszolgáló úr, ki nagy lelkesedéssel beszélt az ételválasztékról, a nyárról, amire most decemberben még jó sokat kell várnunk.